Septembar 30, 2024, 02:15:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: shonInnor
X3MShop banner

Autor Tema: POVECANJE MIŠIĆNE MASE-VRHUNSKE IDEJE  (Pročitano 1347 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
POVECANJE MIŠIĆNE MASE-VRHUNSKE IDEJE
« poslato: Avgust 30, 2018, 03:46:15 posle podne »

Mozda nisam najorginalnija faca na ovom svetu. Zapravo pridrzavanje pravila po svaku cenu nije bas tipicno za mene,ali cu vam iskreno reci da postoji dosta „normi“ kojima se nerado,suprodstavljam,pogotovo jer bi to islo sa previse neugodnosti za mene. Mozemo to da nazovemo kukaviclukom,lenjisti ili kako hocete,ali ja sam ovakav kakav sam. Dakle,ne verujem u postojanje mnogih „opstevredecih“ pravila ali se zato pridrzavam mnogih nacela koja su u sirokom krugu prihvacena.

Tako na primer,odrezak mora biti krvav,kafa vruca,ponedeljak je za vezbanje grudi,za definiciju misica najbolje je leto a za povecanje mase zima.Dobro,znam da sam staromodan ali za mene te stvari samo tako imaju smisla.

Znajuci sve to,sedim ovde u svojoj udobnoj trenerci i jednom velikom prsluku,na nogama imam papuce sa zecicima i pomalo se tresem u ovu kasnu jesen dok nastaje ovaj clanak.Ispred mene ima puno kolaca koje planiram pojesti-jedan po jedan. Zasto? Jer to smem uraditi? Dolazi zima, sezona prsluka, a ja zelim postati velik,pa tako mogu biti slobodniji u svojoj ishrani.

Nije mi cilj reklamirati gojaznost ,ali i sad verujem da je zimsko doba najbolje za jedenje velikih obroka i za „povecanje“( naravno ako se nekom to dogodi,jer povecati masu mozete bilo kad).Dakle sakupio sam brdo ideja i trikova uz ciju pomoc jednostavnije mozemo postici svoje ciljeve.Vreme je da pocnemo stedeti za novu garderobu,j er ce dosadasnja uskoro postati preuska.


Ideje,trikovi,cirkusiranje s nesto glumatanja


Definisi svoje ciljeve-ali samo iskreno


Ma daj!Sigurno si odmah izvalio:“Moj cilj je da postanem misicaviji.Ovaj clanak govori o povecanju misica,krenimo i cujmo nesto bitno.“ Da,bas bi vece misice...Sto vise,da tokom tvog zivota medju tvojim ciljevima nisu bili povecanje misica,muvanje devojaka i spasavanje svata tad bi odmah trebao prekontrolisati kolicinu testosterona.

Dakle zelis misice,kako globalno i ocekivano.Ako zaista hoces da budes uspesan moras biti malo odredjeniji i konkretniji prilikom odredjivanja cilja.Sto si konkretniji,sto preciznije odredis detalje,svog cilja a posebno sto si iskreniji prema sebi prilikom postavljanja realnih ciljeva tada ces imati vece izglede da ih i postignes.

Prvo:sta zelis postici? Natuci jos 10 kg preci carobnu granicu od 100kg? Sto vise misica natovariti na sebe tako da tvoje telesne masti ostanu ispod odredjenog nivoa? Ili mozda molo izdefinisati svoje listove, ruke,noge ili ledja? To se sve sastoji od povecanja misica i u velikoj meri trazi posebnu ishranu,posebno vezbanje kao i mentalni pristup......

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/06/jake-ideje-za-povecanje-mase.html