Septembar 09, 2024, 05:29:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: POCETNIK!  (Pročitano 2799 puta)

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
POCETNIK!
« poslato: Jul 21, 2006, 02:22:14 posle podne »
Godiste: 1989;
Visina 177-9;
Težina: 65 kg;
Obim bicc-a: 32 cm;
Ranije sam isao u gym al nisam imao pojma o BB-u pa sad posto sam naletio na ovaj forum vidim ima mnogo uspijesnih clanova koji stvarno znaju sta je potrebno za uspijeh. Prvenstveni cilj mi je masa! Eh sad ne znam kakvu ishranu da ganjam i koji program da radim pa ako vam je mrsko kucati cijeli program mozete mi dati link nekog vec navedenog i reci sta bi trebao promijeniti u tome, sta dodati i sta izbaciti??? Mogu ici svaki dan u teretanu pa sam mislio raditi pon:grudi, uto:leda, srijeda-odmor, cetvrtak:ramena,pretak:noge,subota:ruke. Ne znam koliko vjezbi, serija i koliko ponavljanja mi je potrebno za odredeni dio tijela kako bih sto bolje pogodio misic i dobio na masi samog misica(uz dobru klopu naravno).

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: POCETNIK!
« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2006, 02:31:27 posle podne »
Imam ja jedan predlog za tebe, kao i sve koji su prvi put na forumu! Bez uvrede, ali mislim da bi trebali malo da prodjete kroz topike, vidite kako funkcionise forum, iscitate neke postove, pa tek onda postavite neka pitanja. Cesto se desasva da neko nov dodje, postavi gomilu pitanja po principu sta da jedem, sta da uzmem, kako da treniram... a onda svi objasnjavaju kao ludi, a neretko se desava da taj neko nikada vise i ne pogleda svoj topic!

Pozdrav i dobro dosao!

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Re: POCETNIK!
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2006, 02:33:25 posle podne »
hvala

pregledao sam mnogo programa pa sad ne znam koji bi mi najvise odgovarao pa pitam za pomoc i eventualne promjene u programu koji mi preporucite

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: POCETNIK!
« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2006, 02:43:05 posle podne »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: POCETNIK!
« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2006, 02:43:09 posle podne »
Kako ti treniras? Jel ides uopšte u teretanu?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: POCETNIK!
« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2006, 02:55:10 posle podne »
I nemoj svaki dan ici u teretanu,pocni sa 3 najvise cetiri puta nedeljno.Imas puuuuuno o ishrani i treningu na forumu,snaci ces se vrlo brzo,ako te nesto zbunjuje-pitaj
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Re: POCETNIK!
« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2006, 04:08:17 posle podne »
Citat: remetik
Kako ti treniras? Jel ides uopšte u teretanu?


pa naravno da idem u teretanu

Citat
I nemoj svaki dan ici u teretanu,pocni sa 3 najvise cetiri puta nedeljno.Imas puuuuuno o ishrani i treningu na forumu,snaci ces se vrlo brzo,ako te nesto zbunjuje-pitaj


snacicu se nekako...hvala :wink:  :wink:  :wink: