Septembar 23, 2024, 02:25:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: ZESTOKI TRENING ZA MASU RAMENA!!  (Pročitano 1084 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ZESTOKI TRENING ZA MASU RAMENA!!
« poslato: Septembar 26, 2017, 05:14:04 posle podne »
Unapredite ramena žestokim treningom za zadnji deo deltoida

Ukoliko imate genetski slaba ramena, onda ste u tome slični i sa autorom ovog teksta. Godinama sam se mučio radeći bezbroj potisaka i varijacija potisaka, lateralnih dizanja, ali jednostavno nisam mogao  da postignem ni neke ozbiljnije obime, niti izražene strijacije i punoću mišića.

Moj problem je bio u tome što sam iz nekog razloga verovao da je najbolji raspon ponavljanja za rast između 8 i 12. smatrao sam da će me viši broj ponavljanja istanjiti i pretvoriti u žgoljavog maratonca.

Jesam li našao neko rešenje? Evo ga:

visok broj ponavljanja sa jakim težinama
velika pažnja usmerena na zadnji segment deltoidnog mišića

Pravilo br. 1: ne zapostavljajte zadnji segment deltoida!

Ako mislite da ćete treniranjem leđnih mišića razviti do zavidnog nivoa i zadnji deo ramena, grešite. Jak i razvijen zadnji deo daje vam više detalja i na leđima, ramenu daje taj lepi, trodimenzionalni izgled, širi ste, pravih ramena.

Tajna je u tome da ovaj deo mišića trenirate sa što većim brojem ponavljanja. Upravo to sam tokom godina treniranja otkrio.

Neće biti nimalo lako i predstavljaće pravi test vaše volje, ali ukoliko to možete da istrpite, napredovaćete veoma dobro. Evo i jednog programa koji vam nudimo da isprobate:

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/07/zestoki-trening-za-ramena.html