Jun 26, 2024, 11:18:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Kockar - Ishrana  (Pročitano 18963 puta)

Van mreže kockar

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Kockar - Ishrana
« Odgovor #75 poslato: April 03, 2016, 08:38:48 posle podne »
Evo odlucio sam da sada ovi sljedeci tjedan ubacim jednu 0, to ce biti umjesto jednog dana od 80
znaci bit ce ovakva rotacija> 80 160 240 0 160  240 80 + cardio svaki dan 10 min vijaca
sad imam neka pitanja: jel to 0 znaci doslovno 0 UH, ako da kako to ostvariti jer u wheyu i posnom ima nekih hidrata ili da njih samo zanemarim, a ostatak prehrane izbacim skroz uh 

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Kockar - Ishrana
« Odgovor #76 poslato: April 03, 2016, 08:41:26 posle podne »
Zanemari te uh iz sira, veja...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Kockar - Ishrana
« Odgovor #77 poslato: April 03, 2016, 08:50:34 posle podne »
kako to ostvariti jer u wheyu i posnom ima nekih hidrata ili da njih samo zanemarim, a ostatak prehrane izbacim skroz uh

Tih 10tak grama ti nista ne znaci,opusteno :)

Van mreže kockar

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Kockar - Ishrana
« Odgovor #78 poslato: April 11, 2016, 05:21:22 posle podne »
prosli tjedan prosao po planu, ovaj sada pojacajem kardio sa 10 na 15 min svaki dan (vijaca)
snaga ista, nekim danima cak i veca
misicna masa ne opada po mom misljenju
izgled pomalo napreduje
ishrana preko 90% po planu
cij je jos skinuti 2 kila sala u narednih 5 tjedana pa na kvalitetnu masu
pozz
« Poslednja izmena: April 11, 2016, 05:23:10 posle podne kockar »

Van mreže kockar

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Kockar - Ishrana
« Odgovor #79 poslato: April 18, 2016, 07:58:43 posle podne »
prosli tjedan prosao uredu
ovo su neki utisci
sto se tice treninga:
ravni benc-malo sam oslabio
cucanj (high bar) - vrtim se negdje oko 100 kg x 5 (snaga ista ili malo veca, mozda trebam malo vise vremena za oporavak nego prije)
ostale vjezbe snaga sve na nivou (mogu malo vise propadanja i cucnjeva na 1 nozi nego prije, ali to je vjerojatno sto sam izgubio nekoliko kg)
kardio:za sada na 20 min svaki dan
prehrana:ovaj tjedan ubacivam i drugu nulu tako da ce sada biti rotacija
 80 160 240 0 160 240 0 + kardio 20 min
ovo ce biti 5. tjedan defke tako da cu sljedeci tjedan ubacit jos 5 min kardia, iza tog tjedna ide 3. nula, a iza toga jos 5 min kardio (onda ce biti po 30 min svaki dan) i sa tim mislim zavrsit defku ali otom potom
izgled: kilaza je pala, najvise se vidi na stomaku (ima jos nesto sala ali se jasno vide plocice), noge pocinju se definirati (vide se lagano detalji na djelu povrs koljena), ramena su ostala identicna cak mi se cini da su veca ali to je vjerojatno varka zbog toga sto je sa ruku spalo malo sala pa izgledaju glomaznije, a ruke, one mi se cine kao da su izgubile malo mase, ali ne previse, prsa su malo izrazenija
kilaza: 71 +/- 1 kg
ugl ja sam sve ukupno zadovoljan jer sam dobio neko iskustvo u skidanju masti i planiranju prehrane i kontroliranju jedenja slatkog i nezdravog (iznenadio sam se kako mogu bez icega od toga + manje sam izlazio)
eto to bi bilo od mene za sada, slike nabacim sutra
pozz