Septembar 25, 2024, 01:18:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.973 članova - Poslednji član: DorisSkymn
X3MShop banner

Autor Tema: Visok estrogen  (Pročitano 3871 puta)

Van mreže Janethor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Visok estrogen
« poslato: Mart 08, 2016, 12:54:55 pre podne »
Nikada ranije nisam koristio steroide, imam 18 god i imam povisen estrogen, ref vrednost je od 4 do 40 a meni je 60. Test mi je ok, ref vrednost od 4 cini mi se do 31 a meni je 46. Imam 100kg i treniram 2 god, pratim ishranu, radim kardio, koristim supse, znaci ozbiljno treniram. Ovaj estrogen je sigurno posledica gojaznosti tokom detinjstva, mene zanima da li da uzmem arimidex, mozda neki drugi anti-estrogen ili ipak da posetim doktora za hormone ? Imam problem sa estrogenom jer imam zenski struk i gluteus.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Visok estrogen
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2016, 01:19:09 pre podne »
Nisi napisao koliki ti je procenat masti sada... ali pretpostavljam da je malko vishi. Ja bih na tvom mestu smanjio %bf za pocetak, pa onda vadi ponovo krv i vidi... Sa adexom, aromasinom i ostalim glupostima nemas potrebe da se igras. Jos se razvijas, nemoj da se bezveze igras sa inhibitorima aromitaze, stvarno nema potrebe, jer je komplikovanije nego sto mislis, rebound itd...dosta gluposti koje mogu da se iskomplikuju.
100kg mozes imati na 2m i na 175cm, jako velika razlika, pogotovo kad si natural, tako da napisi malo detaljnije, mozda i neka slika da vidimo koliki okvirno procenat masti imas, jer spustanjem procenta masti, i estrogen bi TREBALO da se unormalizuje.
« Poslednja izmena: Mart 08, 2016, 01:55:45 pre podne roki123 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Visok estrogen
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2016, 06:00:37 pre podne »
Nisi napisao koliki ti je procenat masti sada... ali pretpostavljam da je malko vishi. Ja bih na tvom mestu smanjio %bf za pocetak, pa onda vadi ponovo krv i vidi... Sa adexom, aromasinom i ostalim glupostima nemas potrebe da se igras. Jos se razvijas, nemoj da se bezveze igras sa inhibitorima aromitaze, stvarno nema potrebe, jer je komplikovanije nego sto mislis, rebound itd...dosta gluposti koje mogu da se iskomplikuju.
100kg mozes imati na 2m i na 175cm, jako velika razlika, pogotovo kad si natural, tako da napisi malo detaljnije, mozda i neka slika da vidimo koliki okvirno procenat masti imas, jer spustanjem procenta masti, i estrogen bi TREBALO da se unormalizuje.

BRAVO!!!

Van mreže Janethor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Visok estrogen
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2016, 10:44:31 pre podne »
Hvala puno Pedja koji si stvorio ovaj forum i tebi clane iznad sto se trudis.  Danas kad stignem kuci ja cu poslati sve potrebne stvari

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Visok estrogen
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2016, 09:41:44 posle podne »
Napisao si nikad ranije nisi koristio steroide...da li to znaci da ih trenutno koristis?

Van mreže Janethor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Visok estrogen
« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2016, 02:29:14 pre podne »
Evo i slika. http://imageupper.com/code/?S020001003Q14582599192274916&thumbs

Zanemarite facu koja je u "kur*u". :)