Septembar 19, 2024, 11:33:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Tekuće BCAA  (Pročitano 2231 puta)

Van mreže Broly

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Tekuće BCAA
« poslato: Januar 04, 2016, 08:38:57 posle podne »
Pozdrav svima, pošto sam novi u ovom sportu/hobiju, treniram par mjeseci zanima me vaše mišljenje za tekuće BCAA konkretno od firme Biotech.. Vrijedi li to šta, ako da kako ih najbolje konzumirati? Unaprijed hvala  :)

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2016, 10:19:01 posle podne »
Pozdrav i tebi ;)
Sada sam baš gledao sastav i poredio ga sa BCAA u prahu i dosta je slabiji, tako da ako gledaš finansije ja bi ti preporučio da uzmeš neke u prahu isplativije je.... Možeš da ih konzumiraš kao i svake bcaa pre, u toku i posle treninga u PWM-u naspram mogućnosti potreba, ciljeva bla, bla.... Javiće ti se već neko ko ih je koristio pa će ti reći oko doziranja...

Koji su ti ciljevi i zašto si se baš odlučio za BCAA?

Koristiš još nešto od supl.?
« Poslednja izmena: Januar 04, 2016, 10:22:00 posle podne Sasa 90 »

Van mreže Broly

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2016, 05:02:57 posle podne »
pa do sad sam uzimao samo whey i multivitamine i minerale, a sad bih ubacio ove tekuće BCAA prije ili uz trening, a za pwm bih si još uzeo neki creatin uz whey..


Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #3 poslato: Januar 05, 2016, 06:16:46 posle podne »
Da to je dobra supl., mogao bi ih ubaciti samo mislim da ti je mnogo isplativija opcia da uzmeš bcaa u prahu. Okvirne doze za prah su po 10 gr pre, u toku i posle treninga a za ove tečne ekvivalent 10 gr bcaa u prahu ti ispadne više od 1,5 dl
pa ti vidi koliko ti sta izadje i ostalo, ja ih lično nebi uzeo ne zato što nisu dobre već puno ispadnu kada se preračuna...
Mada ako si na masi i nemaš puno kardia ni netrebaju ti, nisu one baš tako svemoguće i neophodne kao što je to marketing od njih napravio.
Ps. da neidem u off nadam se da imaš sredjenu ishranu i trening je ti dzabe sva suplementacija....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #4 poslato: Januar 05, 2016, 07:04:22 posle podne »
Citat
Da to je dobra supl

pa bas i da je dobar....stabilnost u tecnom stanju prosla skoro "ekstra" kao i tecni kreatin  ;) ;)

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2016, 07:32:17 posle podne »
Znači nevaljaju tečne BCAA i ostale AK ?
Pod ovim dobra supl. sam mislio na whey vit. min. kompleks ;) a oko bcaa sam mislio da tu nema neke razlike u kom je agregatnom stanju već da se priča vrti oko količine te 3 ak u proizvodu, a ipak nije tako...
Svaki dan nešto novo otkrijem :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tekuće BCAA
« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2016, 07:38:09 posle podne »
Citat
Znači nevaljaju tečne BCAA i ostale AK ?

pa evo
odg cu ti ovako
BCAA su EAK
a ti uzmes fino sup facts na nekim tecnim ak i u sutnom delu ingrendiets procitaj sta je to u stvari
itd itd itd
a dobro
lepo je svaki dan otkriti nesto novo,a i zasto da ne  :D :D ;)