Septembar 16, 2024, 09:32:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc oko sagorevaca  (Pročitano 2009 puta)

Van mreže nikoladjeka

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Potrebna pomoc oko sagorevaca
« poslato: Novembar 11, 2015, 12:34:00 pre podne »
Pozdrav svima,poceo sam pre mesec dana da treniram kick box,za mesec dana skinuo sam 8kg,treniram 5 puta u nedelji(vikend odmaram),treninzi traju 1h-1-30h,posto imam jos uvek malo vise kilograma resio sam da ubacim u to neki sagorevac malo jaci,do sada sam pio l-carnitine od 500 mg,naravno ishranu sam korigovao,resio sam da promenim sagorevac i uzmem neki jaci od 2000mg ili jaci,interesuje me sta predlazete koji sagorevac je dobar od tih jacih?
Pozdrav,hvala unapred....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc oko sagorevaca
« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2015, 06:21:22 pre podne »
Pozdrav svima,poceo sam pre mesec dana da treniram kick box,za mesec dana skinuo sam 8kg,treniram 5 puta u nedelji(vikend odmaram),treninzi traju 1h-1-30h,posto imam jos uvek malo vise kilograma resio sam da ubacim u to neki sagorevac malo jaci,do sada sam pio l-carnitine od 500 mg,naravno ishranu sam korigovao,resio sam da promenim sagorevac i uzmem neki jaci od 2000mg ili jaci,interesuje me sta predlazete koji sagorevac je dobar od tih jacih?
Pozdrav,hvala unapred....

pozdrav
uz toliku fizicku aktivnost,defitivno je potreban i adevatan sagorevac
predlog:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30284

Van mreže nikoladjeka

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Potrebna pomoc oko sagorevaca
« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2015, 10:32:24 pre podne »
Hvala vam puno n odgovoru,da li poatoji jos neki malo jeftiniji posto je ovaj ipak 5,000  :o :D,ako nema nista onda sta se mora mora se  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc oko sagorevaca
« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2015, 12:15:42 posle podne »
Hvala vam puno n odgovoru,da li poatoji jos neki malo jeftiniji posto je ovaj ipak 5,000  :o :D,ako nema nista onda sta se mora mora se  :D
Naravno da postoji
ali nisam isao u varijanti NAJSKLPLJI je najbolji,vec iz razloga sto si vec koristio L carnitin,koji je uglavnom OSNOVNI sastojak malo vise L carn uz eveutalno dodatak coffeina ,zzelenog bibera i naranz kore itd itd
ali u tom slucaju evo preporuka
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30155

Van mreže nikoladjeka

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Potrebna pomoc oko sagorevaca
« Odgovor #4 poslato: Novembar 12, 2015, 12:55:29 pre podne »
Hvala vam puno.. Pozdrav.