Jun 30, 2024, 08:09:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: pitanja u vezi upale misica  (Pročitano 32850 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #60 poslato: Jun 10, 2015, 06:08:20 posle podne »
Znam da nije dugo pisano, ali mislim da je adekvatnije ovde da postavim pitanje nego negde drugde.
Danas sam saznao da sutra ima takmicenje u bencu, mrtvom i cucnju. Nije to nikakvo ozbiljno takmicenje, vec neke studentske zezalice, a i takmicari nece biti ljudi koji se bave pl-om (bar se nadam) nego prosecni studenti koji vezbaju u teretani. Isao bih cisto da se uporedim sa ostatkom generacije koja takodje rekreativno vezbe..
E kao sto se vidi na pocetku, problem je u tome sto je takmicenje sutra, a ja sam to danas saznao. Juce sam radio noge, petice na cucnju....Danas sam dobio strasnu upalu, inace upale imam bukvalno posle svakog trneinga, i prva tri cetiri dana, moram da se drzim za lavabo dok sedam na solju (bukvalno).Uglavnom u takvim situacijama cucanj i mrtvo su mi misaone imenice narednih par dana.
Bas imam zelju sutra da idem na nadmetanje, i jedino sto me sprecava trenutno to su te upale.Da li ima nesto sto bi koliko toliko olaksalo stvari danas za sutra, ili slaba vajda :)?
Brate odakle si? Ja sam mislio da učestvujem tu :D isto danas ubio noge

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #61 poslato: Jun 10, 2015, 06:39:23 posle podne »
Ajde pisem ti na pp, da ne spamujemo temu  :D
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!