Jul 07, 2024, 05:56:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.253 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Ins  (Pročitano 9838 puta)

Van mreže roxor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: Ins
« Odgovor #30 poslato: Mart 01, 2015, 10:37:45 posle podne »
decko ne trazi od nikoga blagoslov ako je to odlucio i zna kako naprijed nema problema,sve se moze kontrolisati,nek radi kako zeli.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Ins
« Odgovor #31 poslato: Mart 01, 2015, 10:56:46 posle podne »
decko ne trazi od nikoga blagoslov ako je to odlucio i zna kako naprijed nema problema,sve se moze kontrolisati,nek radi kako zeli.
Ti si nas sve prosvijetlio s ovom recenicom.Svaka ti cast!

Van mreže roxor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: Ins
« Odgovor #32 poslato: Mart 01, 2015, 11:31:40 posle podne »
a cek, sta ces ti s time postic arnolde sto mu govoris?vidis da je dzaba sta mu got rekao,nek radi kako zeli

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Ins
« Odgovor #33 poslato: Mart 02, 2015, 12:20:12 pre podne »
a cek, sta ces ti s time postic arnolde sto mu govoris?vidis da je dzaba sta mu got rekao,nek radi kako zeli
Niti sam Arnold,niti si ti komican i mijesaj se dje te niko nista nije pitao.Ja sam pokusao da mu ukazem na neke stvari,da mu se ne bi ne daj Boze desile neke zdravstvene komlikacije,jer sam ipak mislio da ce o necemu sto sam mu pisao razmisliti,ako ne sta drugo.Eto,to je svrha,pa makar i nemala efekta,bolje je pokusati.

Van mreže ivan96

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Ins
« Odgovor #34 poslato: Mart 02, 2015, 01:07:10 pre podne »
Bsbejs5 a inace jesi li uzimao  ti insulin?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Ins
« Odgovor #35 poslato: Mart 02, 2015, 01:31:24 pre podne »
Ja nikad nijesam usao u teretanu,nikad,nijesam podigao teg,nikad nijesam pio protein i kreatin,ne znam sta znaci pojam AAS,nego sve ovo smisljam i onda gubim vrijeme jer mi je doliko dosadno u zivotu,pa moram da pisem po forumima ne bih li ubio to malo vremena...Vidi jednu stvar,sad stvarno pocinjes da mi ides na zivce.Moja je greska sto sam uopste ista pisao na ovoj temi.Mladji si od mene komad,tek si poceo da treniras.Iz najbolje namjere,bratske sam ti dao informacije o insulinu,ne bih li ti barem pomogao da shvatis koliko dovodis svoje zdravlje u opasnost i koliko se izlazes riziku bez potrebe.Jos sam ti jednu stvar rekao,ti mislis da oces od uzimanja insulina i ruckanja mesa i pirinca doci kao Roni Kolmen,ili da ces narsti ne znam kako?Jos jednom ti ponavljam inuslin je najjaci anabolicki hormon koji postoji,on je "TRANSPORTER" prostih secera,proteina,glutamina,bcaa,kreatina do misicnih stanica i ako se uzima po ovakvim okolnostima onda izaziva fenomenalan misicni rast i anabolicko okruzenje.Inuslin sa i bez suplementacije su dva svijeta.Sve da ne budes imao jedne posledice od njegovog koriscenja(sto ti ja iskreno zelim)neces imati ni treci dio misicnog rasta kao sa suplementacijom i hranom adekvatnom naravno.Insulin je oruzje profesionalaca,ljudi kojima je sve ovo dostupno i koji mogu to da ispostuju,jer je njegova uloga upravo ovakva kakvu sam ti je opisao,a ti provjeri ako mi nevjerujes..Inace,na ovo tvoje pitanje bih bio budala ako bih ista odgovorio,a ja inace za tvoju informaciju sve pisem iz licnog iskustva i iskustva ljudi s kojima treniram,pa sam zakljuci.Tako je najbolje.
« Poslednja izmena: Mart 02, 2015, 01:33:38 pre podne Bsbejs5 »