Septembar 22, 2024, 10:29:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: UPOZORENJE - Pedja Petrovic  (Pročitano 1913 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
UPOZORENJE - Pedja Petrovic
« poslato: Septembar 17, 2014, 09:34:11 pre podne »
Postovani prijatelji,kupci,poslovni saradnici. Moramo da Vas obavestimo da je moj  Pedja Petrovic trenutno u blokadi,kao i da ce problem da bude ubrzo resen.

O razlozima blokada Pedjinog profila ne bi smo ovaj put jer je tema previse degutantna da bi Vas zamaraili sa tim,ali Pedju mozete da kontaktirate do daljnjeg na njegov page koji mu je FB dodelio klikom na link
https://www.facebook.com/pedja.petrovic.9?ref=ts&fref=ts

sa velikim izvinjenjem zbog ove situacije i mogucih nelagodnosti za sve one koji su mi pisali poruke,a nisu dobili odgovor-nadamo se brzom resenju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: UPOZORENJE - Pedja Petrovic
« Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2014, 01:54:19 posle podne »
Svi tekstovi tj njih tacno 874 i dalje NARAVNO da postoje,i nema aposlutno potrebe za veseljem kod ljudi koji su posegnuli za veoma degutantim merama tako da svi oni koji su do sada pratili moj rad na mom privatnom profilu,nastavak jos JACI,ZESCI i BOLJI kako u vidu tekstova,izvestaja ,fotografija i naravno promocije OGISTRA SHOPA koji je sigurno sa ovim dokazao da je ako ne najbolji onda medju NAJBOLJIM ONLINE SHOPOVIMA!! Svi tekstovi mogu da se vide na nasem BLOGU i pod kategorijama: TRENING-OBROK DANA-MOJ TRENING (video materijal) - OSTALO -FOTOGRAFIJE - DODACI ISHRANI -ISHRANA ---klikom na link ispod!
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/