Septembar 27, 2024, 11:23:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Andractim gel  (Pročitano 9339 puta)

Van mreže mim

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
  • 87-65-90, 54kg, 168cm
Odg: Andractim gel
« Odgovor #15 poslato: April 18, 2014, 04:03:07 posle podne »
Да не улазимо у теолошку расправу, али, можда те неко и венча у цркви, али ти нећеш добити благодат тако да која је суштина венчања у цркви ? Која је разлика бити мушкарац и бити жена ? То је проблем у глави који треба да се лечи на адекватан начин, а не одсецањем тестиса...

Nisam ja uopste srecna zbog toga sto necu roditi decu, naprotiv, to je moj najveci poraz u zivotu. Na neki nacin, to je moj definitivni poraz. Ali da nisam promenila pol, prekratila bih sebi muke najkasnije sa 18, 19 godina.  Kunem se da bi bilo tako. Jednostavno sam zensko u glavi, uvek sam bila takva, i jedino mogu tako da zivim i nikako drugacije. Da sam prekratila muke, to bi bilo jos mnoogo gore, jer ovako evo danas da umrem, imala sam oko 14 prilicno srecnih godina u zivotu. Pre toga sam imala pakao. Kunem se da je bilo tako. Zato sto niko nije hteo da mi pomogne dugi niz godina, jer ja sam vapila za ispravkom pola od svoje 12. godine zbog puberteta sto je za mene bilo razaranje mog jedinog tela. Kad neko ima klempave usi ili nesto drugo, ljudi imaju razumevanja , a sta sam ja dozivela da mi se telo razvija skroz suprotno od moje duse, psihe, nazovite to kako hocete. Znaci stvarno sam uzasno patila i slucajno prezivela tinejdzerske godine. Samo zbog mog tela sam bila na ivici izmedju zivota i smrti, ne zbog nekog nasilja, toga nije bilo. Stvar je isto da su svi iz moje okoline jasno primecivali da sam "kao devojka". Svakodnevno su svi tako govorili o meni. Znaci nije to samo u mojoj glavi, svi su to videli i nije me niko dirao vec sam se svidjala vecini decaka u razredu, kao devojka, jer mi je takva priroda. Kunem se da ne izmisljam.

Van mreže primobolan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Andractim gel
« Odgovor #16 poslato: April 18, 2014, 04:03:46 posle podne »
Pa jel ne vidis da se zajebavam, pa naravno da zena treba da rodi dete.

Ali sta ako zena i muz u braku nemogu imati decu? Mogu da usvoje, netreba odma osudivati.
Mada ovo je opet promena pola svojom voljom, to nikako ne odobravam, ako si rodjen sa pisom medu nogama onda si musko, cemu odstranjivanje i promena pola ne kapiram ni ja.

Uglavnom toga je sve vise nazalost, sta se to desava ja neznam.
A da zlo bude gore, sad nisi ni musko ni zensko, posto nemas zenske polne organe, a nemas ni muske.
« Poslednja izmena: April 18, 2014, 04:08:40 posle podne primobolan »

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Andractim gel
« Odgovor #17 poslato: April 18, 2014, 04:07:42 posle podne »
mim iskuliraj ih.. nadam se da ce ti neko pomoci u narednih par dana.. srecno

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Andractim gel
« Odgovor #18 poslato: April 18, 2014, 04:16:26 posle podne »
Citat
Жене луче, а ти шта си ? Утврдили смо да ниси жена :).

otkrio si joj Ameriku, to bez tebe nije znala...
sta je poenta tvojih reci? valjda joj/mu(nebitno) treba pomoci,a ne da joj natrljavas na nos njen poremecaj ? 

Valjda ce da ti se javi neko da pomogne,a ne da tema preraste u prepucavanje i filozofiju o tudjoj nesreci. 

Van mreže mim

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
  • 87-65-90, 54kg, 168cm
Odg: Andractim gel
« Odgovor #19 poslato: April 18, 2014, 04:19:32 posle podne »
Pa jel ne vidis da se zajebavam, pa naravno da zena treba da rodi dete.

Ali sta ako zena i muz u braku nemogu imati decu? Mogu da usvoje, netreba odma osudivati.
Mada ovo je opet promena pola svojom voljom, to nikako ne odobravam, ako si rodjen sa pisom medu nogama onda si musko, cemu odstranjivanje i promena pola ne kapiram ni ja.

Medicina ima dokaza da se razlikuju muski i zenski mozak i kod osoba kao sto sam ja su nasli strukturu zenskog mozga. Kazu da ti elementi nastaju tokom razvoja bebe u materici i da nekada, greskom, kod muske bebe se razvije zenski mozak. Meni je skroz logicno to objasnjenje jer skroz opisuje moje stanje, od najranijeg detinjstva.

Izvinjavam se opet na off topicu, nisam ocekivala ovakvu raspravu mada meni ne smeta, mislim da je bolje da svako pita sta ima...
Citat

Жене луче, а ти шта си ? Утврдили смо да ниси жена :).

Pa ja sam utvrdila da meni najbolje odgovara zenski hormonski status jer tako najbolje funkcionisem. Ne znam da li sam zena (znam da jesam ali samo kazem tako), ali znam da me muskarci bas vole. Suvisno je ovako naslepo da diskutujemo o tome. A ako ti je genetika jedini argument, pa onda ima mnogo zena bez trunke zenstvenosti, ne znam ko bi se otimao oko njih, a oko mene su se otimali. :)

mim iskuliraj ih.. nadam se da ce ti neko pomoci u narednih par dana.. srecno

Mozda je tako najbolje, sacekacu da mi neko odgovori oko andractima ili kao pm.

Pozdrav :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Andractim gel
« Odgovor #20 poslato: April 18, 2014, 05:13:23 posle podne »
E priznaj da si cuo/la da su ovde najjaci i najgodniji momci u Srbiji pa si dosao/la da ulovis nekog! :-D A kao satro da pitas nesto i posle to ne pominjes :-D :-D :-D

Van mreže primobolan

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Andractim gel
« Odgovor #21 poslato: April 18, 2014, 06:05:32 posle podne »
 :D pa to je garant, ja sam odma reko da se supruznik trazi zgodan i misicav. A taj gel ko ima, to mu je prilika da se smuvaju :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Andractim gel
« Odgovor #22 poslato: April 18, 2014, 06:18:30 posle podne »
:D pa to je garant, ja sam odma reko da se supruznik trazi zgodan i misicav. A taj gel ko ima, to mu je prilika da se smuvaju :)

Ko ima gel imace priliku sam da ga utrlja :-D
Ova tema bolje da ide u offtopic :-)

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Andractim gel
« Odgovor #23 poslato: April 18, 2014, 06:19:11 posle podne »
Nadam se da ces dobiti odgovor, ima ovde ljudi koji se poprilicno razumeju pa sacekaj njihov odgovor.

Iako sam licno desno orjentisan i iako bih voleo da su svi Srbi savrseni i da nam u Srbiji cvetaju ruze i sve ide kako mi hocemo ipak nije tako. Nema potrebe da se smejemo bilo kome, niko nije birao kakav ce se roditi. Ko god je normalan i ne ide na razne parade i gluposti treba mu pomoci.



Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Andractim gel
« Odgovor #24 poslato: April 18, 2014, 06:48:15 posle podne »
Srecno, ali zakljucavam temu da rasprava ne ode jos dalje.