Septembar 20, 2024, 07:35:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 1455 puta)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Pomoc oko treninga
« poslato: April 16, 2014, 11:22:19 posle podne »
Ovako,ODLUCIO SAM da cu da promenim trening program malo,radim 6-7 meseci klasican trening :grudi biceps,noge stomak,rame triceps,ledja stomak...Ali jednostavno ne mogu vise(ionako mi nije cilj klasican bodybuilding i samo dobra forma),vec sam odlucio da probam neke malo naprednije full body treninge...Otprilike trenigne u kojima se dobija snaga,mobilnost,fleksibilnost,eksplozivnost itd...Nesto nalik na crossfit..Video sam onaj trening "300" i odlucio sam da cu njega da radim ponedeljkom,da li neko ima neki predlog sta da radim za ostale dane,ako ste radili neki crossfit ili nesto slicno ili znate neke dobre rutine dajte :D (lepo bi bilo ako moze da mi pomogne) :) Hvala unapred

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko treninga
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2014, 06:22:07 pre podne »
pekipro
« poslato: Mart 02, 2014, 05:05:53 posle podne »
Citat
Pocecu da se bavim/treniram p.l..citam dosta o tome ali ako neko ima neki savet npr kakav split treninga treba da bude ,to bi mi dobrodoslo..

pekipro
Novembar 22, 2013, 12:47:34 posle podne »

Citat
Posto sam ja pocetnik u ovom sportu molim te da mi objasnis(ovog sto postavio temu) zasto je bitno ko koliko izbacuje iz bencha?Posto citam mnogo i informisem se hocu da saznam,i do sada sam mislio da je bodybuilding sport u kome se gleda simetrija tela,obimi,bf%,forma,vaskularnost...Ali sad si me razuverio ,pa te molim da mi objasnis,cisto radi povecanja mog znanja,podeli tvoje znanje sa mnom

pekipro
 Oktobar 16, 2013, 06:50:53 posle podne »

Citat
Posto sam se bavio sw-om koliko toliko mogu ti reci da ti ovaj trening - NE VALJA.Jer svaki dan radis iste misicne partije,i one nemaju vremena da se odmore.

itd
jesi ti siguran da ti neko nije hakovao nalog? :)