Septembar 28, 2024, 03:29:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Neprijantan bol...  (Pročitano 13256 puta)

Van mreže Goggx

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2006, 04:46:06 posle podne »
Cekaj cekaj....oces da kazes da nisi bio kod lekara :?:Kako tako mozes ... pa iako te ne boli vishe nije na odmet da odes kod lekara...tvoje telo je u pitanju...razmisli malo :roll:

BB je sport u kojem te svako malo nesto zaboli, dal' je to upala, istegnuce ili neke male sitnice, kud bi dosli da svaki put trcimo do lekara?? po takvom bi se mnogi trebali preselit 20m do njega pa kad nesto zaboli zovnes ga na prozor...  :D
"I Pay My Gym Dues Every Day... Do You?"

Van mreže Prokupchanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #16 poslato: Novembar 08, 2006, 07:47:48 posle podne »
Cekaj cekaj....oces da kazes da nisi bio kod lekara :?:Kako tako mozes ... pa iako te ne boli vishe nije na odmet da odes kod lekara...tvoje telo je u pitanju...razmisli malo :roll:

BB je sport u kojem te svako malo nesto zaboli, dal' je to upala, istegnuce ili neke male sitnice, kud bi dosli da svaki put trcimo do lekara?? po takvom bi se mnogi trebali preselit 20m do njega pa kad nesto zaboli zovnes ga na prozor...  :D

ma da slazem se ja sa tobom ail nije njega zaboleo neznam ... list na nozi dok je radio listove...kako je opisao najverovatnije je dobio kilu ... :roll:
Progressively increased overload.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #17 poslato: Novembar 15, 2006, 01:49:07 posle podne »
e bilo bi glupo da otvaram novu temu.... imam problem takav da me samo ujutru kada se probudim uzasno me bole butine ovako po danu nista, vec mesec i po dana, ne bi bilo logicno da je upala el ima neko ideju sta bi moglo da bude??
Liberte toujours

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #18 poslato: Novembar 18, 2006, 01:33:14 posle podne »
zar niko nema  ni pretpostavku? :( :? :(
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #19 poslato: Novembar 18, 2006, 01:46:55 posle podne »
e jbg sad
mozda si mjesecar, pa ko zna sta sve radis u snu.  :shock:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #20 poslato: Novembar 18, 2006, 02:06:50 posle podne »
e jbg sad
mozda si mjesecar, pa ko zna sta sve radis u snu.  :shock:
hahaha :D :D
Liberte toujours

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #21 poslato: Novembar 18, 2006, 04:24:20 posle podne »
Mozda ti je to zivac ishijadikus, velike su sanse. I meni se upalio (razlog ne znam), al evo prolazi polako.
Bas mi je prijatelj objasnjavao koji je ucio to, ishijadikus se proteze skroz iza ledja pa sve preko butine.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #22 poslato: Novembar 18, 2006, 04:29:12 posle podne »
Mozda ti je to zivac ishijadikus, velike su sanse. I meni se upalio (razlog ne znam), al evo prolazi polako.
Bas mi je prijatelj objasnjavao koji je ucio to, ishijadikus se proteze skroz iza ledja pa sve preko butine.
hvala puno
Liberte toujours

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #23 poslato: Decembar 29, 2006, 12:30:42 posle podne »


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Posto cu sada oko NG da napravim pauzu od teretane na oko 9,10dana hteo bi za to vreme da zalecim, kolko tolko, bol u podlaktici. Znaci u pitanju je leva podlaktica a bol se proteze (sa spoljne strane) nekih 15cm od zgloba ka laktu ali nije skroz do lakta. Kada pritisnem deluje kao da me kost boli tj kao da je modrica pa tako boli. Sa ovim bolom se mnogi susrecu i uglavnom ga najvise povredjuju na bicepsu. Ja ga sada uvek osetim, da li radio bench da li ramena uvek osetim maleni bol a kada radim biceps to je posebno nesto kako boli.
Koje bi mi kreme preporucili da mazem ovih dana i kako posle kada mi se zaleci? Prepostavljam da opet jedan ne zagrejan pokret i vratice se opet sve po starom.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #24 poslato: Decembar 29, 2006, 01:57:21 posle podne »
Predlazem da snimis to mesto i vidis na cemu si da se stvari ne bi pogorsale...mada se meni slican bol jaclja na Scotovoj klupi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Neprijantan bol...
« Odgovor #25 poslato: Decembar 29, 2006, 06:47:24 posle podne »
Prepostavljam da je to zivac. To sam jos davno povredio. Znam da mi je uvek to ranjivo mesto i uvek dodje do ovakve situacije.