Jun 25, 2024, 07:48:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.226 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: prvi ciklus ,misljenja  (Pročitano 7930 puta)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: prvi ciklus ,misljenja
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2014, 12:36:21 pre podne »
Evo ovako.Sledece nedelje zavrsavam ciklus od 10 (500mg test depa nedeljno).Nisam imao nikakvih problema.Bodyfat mi se dosta smanjio,dobio sam nekih 12kg tj sada imam 114.5kg.Ishrana je bila sredjena tokom ciklusa a bice i kasnije kako bih sto vise zadrzao to sto sam stekao....ako nekog jos nesto zanima mogu da napisem.Sve u svemu.Sada sam iskesirao bcaa,protein,tribulus,daily formulu (vitamini).Da li mi je jos nesto potrebno za pct  sa obzirom da nisam imao nekakvih problema sa ciklusom tj bradavicama itd....?Pozdrav svima
neki uzimaju i vitamin C zbog detoksikacije.
Be patient,results will come !!!

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: prvi ciklus ,misljenja
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2014, 12:45:40 pre podne »
Ostao si duzan sliku iz perioda pre ciklusa a mozes uz nju da stavis i onu posle, pa da vidimo napredak.

Van mreže weirdo23

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
  • Do you even lift bro?
Odg: prvi ciklus ,misljenja
« Odgovor #17 poslato: April 07, 2014, 12:47:39 pre podne »
Naravno,nisam zaboravio ...to sam mislio dve tri nedelje posle zadnjeg uboda da postavim cisto da se vidi koliko cu zadrzati od stecenog na ciklusu :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: prvi ciklus ,misljenja
« Odgovor #18 poslato: April 08, 2014, 12:12:39 posle podne »
Pa postavi sliku pre pocetka, po zavrsetku i npr neko vreme posle da vidis koliko uspevas da zadrzis. Tako se najbolje vidim gde si i sta si

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: prvi ciklus ,misljenja
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2014, 11:22:20 posle podne »
Da li mi je jos nesto potrebno za pct  sa obzirom da nisam imao nekakvih problema sa ciklusom tj bradavicama itd....?Pozdrav svima

Nezavisno za bradavice itd . Preporucujem ti da uzmes DAA , stvarno odlicna stvar , a i cena je ok skroz . Nastavi sa ok ishranom , pazi na zdrave masti i smanji intenzitet treninga i bice sve ok
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !