Septembar 20, 2024, 12:13:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: TEGOVI ZA NOGE  (Pročitano 4864 puta)

Van mreže Docc

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
TEGOVI ZA NOGE
« poslato: Januar 08, 2014, 11:31:12 posle podne »
Zdravo, zelela bih da se informisem cemu sluze tegici za noge? Rekli su mi da mogu da se koriste za povecanje odraza? Zanima me da li je to tacno i da li mogu da povecam odraz tako sto cu raditi neke vezbe sa tegovima od po 1kg na obe noge? :) Hvala unapred !!!

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: TEGOVI ZA NOGE
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2014, 01:35:51 pre podne »
pozz, da ti kazem iskreno to ti nista nece pomoci. Trenirao sam kosarku i trener nas je terao da vezbamo sa tim tegovim "za odraz", a odraz se nista nije promenio, samo sada imam velike proleme sa zglobovima. Ne bih ti to preporucio da koristis. A evo jedan klip  koji je veoma koristan, imas tu neke vezbe, inace to je Pedjin sin Ognjen.
- HANDBAL - Ognjen Petrovic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TEGOVI ZA NOGE
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2014, 06:30:55 pre podne »
Zdravo, zelela bih da se informisem cemu sluze tegici za noge? Rekli su mi da mogu da se koriste za povecanje odraza? Zanima me da li je to tacno i da li mogu da povecam odraz tako sto cu raditi neke vezbe sa tegovima od po 1kg na obe noge? :) Hvala unapred !!!

mogu da ti sluze samo da povredi kolena (naravno i pretpostavljam da si mlad i da sigurno nisi vican adekvatnim stvarima za koje ti i takvi tegici sluze)

Van mreže Docc

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: TEGOVI ZA NOGE
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2014, 04:14:31 posle podne »
Pa mladA sam :D Imam 17 godina. Hvala za ovaj klip, ali ja bih vise volela da radim neke vezbe bez pomagala...
PS: Znaci za dzabe sam kupovala te tegove...skakala sam po kuci sa njima i boleli su me zglobovi posle...to je dokaz da ne valja.
Ako znate neki efikasan nacin da povecam odraz a da ne traje celi zivot..bila bih vam zahvalna da kazete jer mi je stvarno neophodno :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!