Jun 28, 2024, 02:32:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.244 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta - RECEPTI  (Pročitano 9497 puta)

Van mreže Hitcamp

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Ketogena dijeta - RECEPTI
« poslato: Novembar 25, 2013, 09:21:10 posle podne »
Znam da imaju teme kao sto su opsti recepti ili to sta je ketogene dijeta ali mislim sam da je sjajno imati na jednom mestu samo recepte s obzirom da je ovo (po meni) dosta jednolicna ishrana tako da svaki recept znaci nekome.

Evo mene najvise zanima sta doruckujete jer meni cim neko pomene dorucak odmah asocijacija sendvic  ;D .

Takodje dajte recepete i ovako za uzine i ostale obroke.

POzdrav :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2013, 09:29:38 posle podne »
evo jedan extra recept dorucak za keto - uzmes teflonski tiganj, ukljucis sporet na najjace, prospes kap ulja, razmazes to maramicom po tiganju, razbijes X jaja i prospes u tiganj, okrenes ih za 4min na drugu stranu i izvadis na tanjir. i gotovo.

Evo jos jedan, uzmes jedne pilece grudi uvece ubacis ih u serpu, sipas vodu, skuvas, izvadis na tanjir dodas salatu po izboru i 2 kasike maslinovog ulja.So, sirce ako treba od zacina.

ja kapiram stvarno da se doda neki zacin tu i tamo, ali brate postade forum kuvajtesrcem.rs.. pazi ti, prva asocijacija za dorucak - sendvic  :D :D :D :D


Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2013, 10:07:02 posle podne »
ja kapiram stvarno da se doda neki zacin tu i tamo, ali brate postade forum kuvajtesrcem.rs..

A taman je krenuo u pravom smeru - da postane forum o ženskim guzicama, bemmu piletinu nezačinjenu.
suck it up, buttercup

Van mreže Hitcamp

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2013, 10:14:59 posle podne »
Pa mozemo mi da se sprdamo koliko god hocemo vezano za te recepte ali znamo da je hrana osnova svakog treninga. Mislim hvala na ""receptima" ako se mogu tako nazvati :D , ali cekam jos neke mastovitije ;) .

Sta mi vredi da gledamo po netu i na yt kad pola onih stvari nemam em od zacina em od njihovim sastojaka ...


Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2013, 10:22:04 posle podne »
x2 + bih dodala - ako može da se ulazi u tančinu AAS ciklusima i biceps pregibima zašto o ovome ne treba da se piše?

Naročito da bi se uporedila razlika između lepo spremljenog jela od isključivo čiste hrane i onoga "kaj nam stara skuha" (moj novi omiljeni izraz ;D @Pedja).

Nego ajde.. gledaćemo guzice (masne, fit, od sorte!), troprocentno masne bildere i njihovu vaskularnost, upoređivati boju ampula a neće da se priča o najpraktičnijem delu dana.
suck it up, buttercup

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2013, 10:53:31 posle podne »
zenske zadnjice su kao slag na torti na forumu  :D

enivej, ja sam izgleda najvise doprineo ovoj temi, dao sam 2 recepta... ne znam sta revolucionarno moze da se izmisli na keto dijeti?  :)

Valjda su ljudi razliciti, ali sa moje tacke gledista ko je toliko da kazemo "slab" pishicki da ne moze da izdrzi keto po ps-u tih 6 nedelja male su sanse da ce je izgurati sa bilo cim, i tezice da nategne do maksimuma pojam keto pa ce verovatno to da lici sve sem na to na sta treba...

Van mreže VincentVega

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #6 poslato: Novembar 25, 2013, 11:29:06 posle podne »
4 Bjelanca
1 mjerica Casein/Whey/sta vec imas
Moze i Bez ovoga, ali bilo bi pozeljno da imas:
+ Cinamon
+ Psyllium husk
Izmutis bjelanca na visokoj brzini, da izgleda kao slag. U drugoj posudi izmiksas Casein (a moze i Whey), sa malo vode da bude i dalje gusto (ili malomasno mlijeko / almond milk / ili kakav vec ukus volis). Sjedinis smjese na visokoj brzini, i dodas Cinamon ako volis. Dobijes smjesu za "palacinke". Ispeces i dobijes fin dorucak.
Mozes da variras sa dodavanjem citavog jajeta, ako ti odgovara u Keto jelovniku (a pozeljno je), ili da dodas punomasno mlijeko umjesto vode itd.
Ako uspijes da nabavis Psyllium Husk, to je bukvalno fiber, mozes da napravis smjesu malo rijedju i kad dodas psilum, on je zgusne, pa tako dobijes malo vise smjese, i malo vise palacinke.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #7 poslato: Novembar 25, 2013, 11:32:33 posle podne »
prospes kap ulja, razmazes to maramicom po tiganju


Moze i bez ulja,papir za pecenje resava stvar,cini mi se da treba malo vode,ali to je to,uglavnom bez ulja...

Ima neki hlebic,pomesaju se mleveni bademi,lesnik i kikiriki sa belancima,doda se kari i to se pece....

Zatim rolat,pilece belo se izlupa,stavi se spanac odozgo,urolate,uvaljate u belance i pospete susamom...

Postoji i varijatna sa picom,kora od tikvica i belanaca,odozgo iscepkano pilece belo,paradajz sok,ali cist paradajz i so samo,malo pecurki i origano... itd

 :) :) :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Ketogena dijeta - RECEPTI
« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2013, 12:27:24 pre podne »
Ovo je dobra tema, samo pisite.  :D