Septembar 19, 2024, 07:02:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...  (Pročitano 7976 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 09, 2013, 03:56:13 posle podne »
Meni je ta vaga pokazala 20 posto u trenutku kad sam bio na jednocifrenom broju b.f.
ma to je onaj najobicniji kalkulator za izracunavanje kao sto svuda po netu stoji..kao,godine,visina,tezina i kaze ti koliko je optimalno kila na tvoju visinu (a koliko je od toga meso nebitno)...i onda ti uvale nesto u ruke il tako nesto,kao iluzionista da ti skrene paznju,kao to je neko cudo tehnologije..a ono da ti stave drsku od motike u ruku isti bi rezultat bio

ne treba trositi reci na ovo,al jbg..nervira me ta prica oko njih pa moram se ubacim..jace je od mene..
...a sto se tice posla Srna,bolje je da verujes u sva ta cuda, manja je griza savest kad uvaljujes ljudima svasta,a i ne moras da lazes :P ...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #16 poslato: Septembar 09, 2013, 04:09:06 posle podne »
Ona zna sto procita na njihovom pamfletu, ako verujes u proizvod bolje ces ga prodavati, prosta logika.
A to sto oni prodaju postoji vec par decenija unazad, samo sto su HL to digli na multilevel sistem uz veoma agresivan nastup.

Pre nekih pola godine prolazim pored zgrade gde su im kancelarije (BG, ul. Milutina Milankovica) i pita me koleginica iz Rusije, onako zacidjeno: "Ovi jos postoje kod vas, kod nas su se pojavili, jedno 6-7 god. iskakali na sve strane, a onda su pukli i otisli."
Ja reko da to znaci da im je kod nas ostalo koja godina i tutanj...

Generalno, stisali su se malo, trziste nije vise toliko zeleno, pa je samo pitanje vremena kada ce i vrapci da skapiraju da oni prodaju muda za bubrege, sto bi rekao nas narod...

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #17 poslato: Novembar 23, 2013, 04:52:41 posle podne »
evo upravo vecerala..... a pred spavanje HL mint cokolada, nema je kod nas.... iskreno, i ne poslujem nesto sa kompanijom, ali koristim proizvode, i meni je lepo.... zaistaaaa... ali , necu da komentarisem, naravno svako ima pravo na sopstveno misljenje.... drzim treninge na olimpu, krenula u teretanu 4x nedeljno, i sada, 3 meseca nakon postovanja ovde, zadovoljna sam :) samo da skupim hrabrosti za suplemente iz Pedjine kolekcije, ipak moram biti dobro obavestena, da bih uzela nesto vise od proteina... javljam se kad odlucim, trener misli da sam genetski predodredjena za bodibilding... kaze, cudo bih napravila za 6,7 meseci, mozda i na takmicenje u aprilu :) zanima me napredak, cime, nije bitno.... da  li ce to biti HL ili neki drugi proizvodi....

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #18 poslato: Novembar 23, 2013, 06:05:27 posle podne »
samo da skupim hrabrosti za suplemente iz Pedjine kolekcije, ipak moram biti dobro obavestena, da bih uzela nesto vise od proteina...


zanima me napredak, cime, nije bitno....