Jul 04, 2024, 11:20:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: mega-grudi omar deckard  (Pročitano 4073 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
mega-grudi omar deckard
« poslato: Novembar 21, 2006, 10:54:28 pre podne »


"Ja sam cekao i gledao kako jedan Richard Jones, Mark Dugdale, Chris Cook i Phil Heath, uspijevaju da naprave skok u profi-ligu. Danas pisemo godinu 2006 i ja zelim tamo doci , da li me razumete?"-objasnjava Omar Deckard
Za cetiri dana su NPC Champions 2006-jedno od prestiznijih americkih amaterskih takmicenja i jedan 1, 85 visoki i 116 kg teski Deckard pokusava jos od 2000-e da pobjedi.
Mjesto price je jedan apsolutno ne-hardcore studio , koji je 24 sata otvoren, u Manhattan Beach, Kalifornija.33-godisnji Deckard pokusava udahnuti zrak izmedu setova njegovoga zadnjega treninga, koji, kako cese uspostaviti, ce da promjeni njegov zivot.
2000-e sam se plasirao odmah nakon Quincy Taylor-a(kod NPC USA), on je bio osmi a ja sam bio deveti,2001 nisam uspio uci niti medu prvih petnaest, moje je tijelo imalo previse vode.Quincy je pobijedio. 2003se je moj izgled promenio, ali ja jos uvijek nisam znao kada treba doci u formu.Jednostavno sam trebao pomoc od nekoga tko vise znanja posjeduje od mene samoga. I tako da zajednickome radu sa Hany Rambod mogu zahvaliti sto sam pravovremeno na North American Championships bio u super formi.
FLEX fotograf Kevin Horton daje znak da kada je Deckard spreman pocne slikati. Mirno i polagano namjesta se na kosoj klupi za grudi i radi pon. sa 185 kg. Odstojanje njegovih ruku je nekih 30 cm sire nego ramena. Sa dubokim uzdahom podize tezinu i mijenja polozaj negovih ruku, tako da se sipka u vertikalnoj liniji sa njegovim gornjim grudima nalazi.Nakon toga spusta teg sve do njegovih bradavica ali ga tu i zadrzava, i onda ga ponovo podize prema stropu. Polaganim tempom radi sest ponavljanja.
Za Deckard je to laksi trening za grudi. Na zadnjim danima prije prvenstva dostize niveau jednog takmicera njegovu najnizu tocku.To je zbog dijete, koja u pravilu traje nekih 12 tjedana i na kojoj bi jedna kucna macka vjerojatno umrla.
"Ti vjerujes, da nisi jos nikada dizao tezine do tada.Jasno da ja posjedujem snagu da tu tezinu podignem, ali osjecaj u mojim misicima je drugaciji, kada sam bez ugljikohidrata. Sve drhti, moja koordinacija je losa, cudan osjecaj."
U cetvrtome setu su njegova prsa prepoznatljivo napumpana sa krvlju, njegova majica bez rukava velicine xxl je nategnuta kao da ce u svakome momentu da pukne. Na molbu od Horton-a radi par poza sa vrijeme pauze.
Iako je tema ovoga clanka njegove grudi , tesko je ignorirati njegov ostatak tijela, kada vidite njegov biceps i leda.Bodybuilderi se vole dijeliti u masse monstere i one koji su estetski. Kada Deckard ,sjedeci, nejgov dupli bicaps napravi onda je jasno da spada u obadvije grupe.Tip ima dovoljno mase, pune ruke, ramena sa dubokim podjelama, ogromna leda i k tome grudi debele kao telefonska knjiga.Istovremeno ali cine svi ti misici cijelinu, harmonicnu, koja nema nista monstruozno.
Prvi je bio Arnold-objasnjava Deckard-"znam svatko to kaze ali kada sam ga vidio u Pumping Iron,bio sam odmah infiziran, nakon toga sam htjeo izgledati kao Lee Haney. Pa onda po svaku cijenu kao Fleex Wheeler.Nakon sto sam njega vidio promatrao sam moje tijelo kriticno i rekao sam sebi, hm, ti imas puno stvari koje moras da promjenis na sebi. Mnogo tipovi iz 90 su me inspirisali, napr. Vince Taylor,jos i danas-pri tome je on 50 godina!"
Nakon sto je zavsio njegov peti set na kosoj klupi, ide do kablovske masine. Ustvari je htjeo da da na ravnoj klupi radi potisak sa bucicama ali su sve ravne klupe zauzete. Ne brinite on je vec na kablovskoj masini i radi Überkreuz(dr rapid molim prevedi?)  Pocinje sa nekih 50 kg i podize tezinu , a njegove grudi se isticu prema napred." Ja smatram da je vucenje kablova vjezba za masu, u principu slicno kao letenje sa bucicama na ravnoj klupi za grudi.Samo sto imate bolji radijus-naravno da je dobro za bolju izolaciju grudnih misica, zato sto je istezanje tako snazno da na kraju grudi mozete maximalno kontrahirati."
Deckard  radi jjos dva seta sa istom tezinom i svaki put sa sedam po. Pumpanje je njegov gornji dio grudi transformiralo,tako da nas opet pocinje podsjecati na mass-monstera.U meduvremenu je i ravna klupa postala slobodna. Deckard uzima nekih 40 kg bucica , dok se Horton igra sa svijetlom z a fotografije.Deckart ide do klupe, sjeda na kraj nje, i pusta da se bucice na kratko odmore na njegovim butinama. On gleda kratko na pod, prije nego uhvati zrak i bucice zabaci prema dolje.Sada lezi na ledima, a tezina je na njegovim ramenima. Opet pumpa svoje misice,devet ponavljanja, jasno d a 40 kg nisu puno za njega, ne u normalnim uslovima, ali jedan tjedan prije vaznoga prvenstva, uslovi nisu normalni, i on to osjeca.
"Kada sam zapocinjao sa treningom, nisam koristio bucice,pa mozda tek povremeno, jer sam najvise vremena provodio sa dugim sipkama.Pri tome su upravo bucice te sto se mogu u najboljem radijusu pokreta koristiti."
Nakon drugoga seta sa osam pon. sprema Deckard bucice na njihovo mjesto. Vecina bodybuldera zavrsava sa letenjem trening za grudi a on se je odlucio da to bude pulover.On se vraca ka klupi na kojo je bio maloprije i uzima opet 40 kg bucicu.Leze na klupu tako da mu ramena i gornji dio leda na klupi osttanu.Podize bucicu direktno iznad svoje glave, i spusta je polagano do poda,skoro dok poda. "To je osjecaj u mojima grudima ali i u seratusu.Sjecam se da je Arnold govorio da se ova vjezba mora raditi dok je covjek jos mlad da bi se grudi expandirale.Ja ju jos uvijek radim iako u mojim godinama se grudi ne mogu vise siriti. Usprkos tome je ova vjezba iz vise razloga izvrsna, ja osjecam cak i lat.Jedan set sa sedam ponavljanja, pa onda jedan sa sest i Deckard je gotov. U utorak 25 Jula je sa tom vjezbom zavrsio njegov zadnji trening prije NPC USA Cahmpionships 2006. On je uradio sve u cemu je bio u stanju, konacno je sve klapalo,zrelost misica, jedan intenzivan i fokusiran trening, savjetnik za prehranu,jedna djevojka koja ga pomaze. Sa tim je on definitivno bio spreman da stane u tragove od Jones-a, Cook-a, Heatha.Za Omara Deckarda je dosao cas da i on jedan mali trenutak povijesti napise. I u slijedeca cetiri dana mi nista vise ne preostaje nego da ceka.

POSTSCRIPTUM U subotu 29.juli 2006, dobio je Deckard apsolutnu titulu i samim time njegovu profi licencu 
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2006, 11:03:03 pre podne »
par sika
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2006, 03:03:43 posle podne »
Manimal!!!!!!!!!!!
if you reads that you will know
I have it
screw :lol:
to je ono o cemu sam ti pricao neko vece, slike su mi losa strana ili su mi prevelike ili su mimimalne
help
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2006, 03:25:12 posle podne »
Manimal!!!!!!!!!!!
if you reads that you will know
I have it
screw :lol:
to je ono o cemu sam ti pricao neko vece, slike su mi losa strana ili su mi prevelike ili su mimimalne
help

Posalji mi slike pa ce mo napraviti sta treba.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2006, 03:32:44 posle podne »
Nisam Manimal al evo ja da probam da ti pomognem...

Neka ti je duza strana slike max 600 pixela, slike neka ti budu ne vece od 60-70kb, to ti je neko generalno pravilo... Takodje ako imas vece slike i zelis da ih postavis u full rezoluciji imas sljedeci sajt gdje mozes da ih uploadujes u punoj rezoluciji:
http://www.ndbe.org/

A evo ti i link do teme gdje je sve lijepo Vojislav objasnio i podkrijepio primjerom...
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=2923.0

Ja uglavnom koristim VSO Image resizer koji mi je MR.BIG preporucio i koji je izuzetno jednostavan i vrlo efikasan, a da se pri tom negubi znacajno na kvalitetu slika...

Ko zeli neka skine ovo programce, free je i najvazije radi brzo i vrlo malo se gubi na kvalitetu.
http://www.vso-software.fr/products/image_resizer/image_resizer.php
desni klik na sliku ,levi na VSO, odredite velicinu i OK


Dalje koga interesuje jos par detalja o Omaru Deckard-u moze da pogleda i sljedeci clanak...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=2452.0

Pozdrav

« Poslednja izmena: Novembar 21, 2006, 03:36:30 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2006, 06:22:22 posle podne »
BTW, svaka cast na tekstovima. Ovaj forum i clanovi ovog foruma imaju jako puno koristi od tebe. Prevodis najsvezije tekstove iz casopisa.
Bravo prijatelju!

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: mega-grudi omar deckard
« Odgovor #6 poslato: Novembar 22, 2006, 02:22:48 pre podne »
vladar hvala na savjetima :? malo sam smotan kada su slike u pitanju
manimal drago mi je da ti se svida,i kada je vec tako evo ti vec novi clanak o Darrem-u, sada je negdje oko 02.32 iz ponoci , upravo tvoje vrijeme :lol:
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP