Septembar 25, 2024, 08:34:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moja ishrana(misljenja)  (Pročitano 2345 puta)

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Moja ishrana(misljenja)
« poslato: Novembar 16, 2013, 03:52:12 posle podne »
Cilj mi je da ''otopim'' masne naslage i da nabacim koji kg misica,evo ishrane:
Dorucak: Ovsene pahuljice+mleko+merica whey-a ili herbalife nutritional shake( http://www.herba-srbija.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,18/category_id,6/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,1/vmcchk,1/ ),napisite mi sta je bolje od ta dva,ne mogu stici da jedem jaja ili tako nesto vece zbog skole
Uzina:Saka badema
Rucak:Meso(piletina ili junetina) ili riba(saran,tuna,sardine,pastrmka itd.)+ella sir+mesana salata,krompir ili pirinac(kako kada,ali krompir retko)
Uzina:Jabuka ili neka druga vocka
Vecera(posle treninga):Whey sa vodom ili ovsene+mleko+merica whey-a,napisite mi sta je bolje,znam da je bolje meso i salata,ali to ne mogu jesti za veceru

Napisite sve zamerke i savetujte me,imam jos jedno pitanje:
Kolika je razlika izmudju dva whey-a,jedan ima 24g proteina,1,1g uh i 1,2g masti,a drugi 25,8g proteina,0,1g uh i 0,1g masti? Znam da je bolji drugi,ali je mnogo,mnogo skuplji,da li bas tolika razlika,koliko se to primecuje u praksi?



Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 16, 2013, 03:58:55 posle podne »
Zaboravio sam da napisem za veceru,sve ono ili ella sir+whey?

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 16, 2013, 04:16:28 posle podne »
Tamo smo ti detaljno napisali kako sta,i ti neces da slusas vec si dosao ovde gde ces dobiti potpuno isti odgovor!

Ovo sa herbalife sejkom nema veze sa zivotom,zaboravi i herbalife i sejk!

Potrazi malo na forumu,ima milion tema o dijetama tipa rotacije UH i low carb,sastavi jelovnik i ovde napisi pa cemo da korigujemo!

« Poslednja izmena: Novembar 18, 2013, 08:51:11 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #3 poslato: Novembar 16, 2013, 04:20:45 posle podne »
Ne valja ishrana...
Tebi trebaju jedne dobro osmisljene rotacije uh,a tema o njima imas puno na forumu.Samo citaj.
A ovo u vezi whey proteina...ja samo mogu da ti kazem da se ne opterecujes nebitnim stvarima,i da akcenat stavis na ono sto je vazno-dobra ishrana na prvom mestu i trening...
Takodje,skidanje masnih naslaga i nabacivanje mesa...ne moze i jedno i drugo,jbg to je tako...

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2013, 06:56:14 posle podne »
Znaci neverujem, 5000 dinara za samo pola kila nekog Herbalife-a proteina. Nisu normalni.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2013, 07:01:40 posle podne »
Doda na 5000 jos 1500 i uzme kod Pedje Amino whey hidro i Bog da ga vidi.Ima za skoro vise od 3 meseca ako pije jednu mericu dnevno!

Van mreže simas

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Moja ishrana(misljenja)
« Odgovor #6 poslato: Novembar 17, 2013, 09:08:30 pre podne »
metodom "sacometrije" tesko sta tu moze da se uradi... skinuti salo i nabaciti misice je za nas obicne smrtnike gotova ne moguca misija...

za pocetak ti je najbolje da iscitavas bitne teme pocev od prve pa na gore... i sva pitanja koja bi inace postavio su ljudi vec postavili i dobili odgovor... a dok citas za pocetak promenis ishranu sa lose na dobru,ubacis osnovnu suplementaciju i to je vec ogroman napredak vremenom se sve to jos koriguje... najbitnije i najteze je krenuti,posle se sve to samo nadopunjuje i podize na jedan visi nivo...

zacrtaj sebi cilj,napravi tacne kolicine hrane u gram,i planirano vreme obroka i samo tako mogu rezultati da budu neizostavni... znaci disciplina i ozbiljnost...

i s obzirom da ne znamo tvoje podatke,uopsteno bi ti plan ishrane trebao da bude otprilike ovako...

1 obrok. ovsane,voda merica wheha,multivitamin,omega 3
2 obrok. meso, pirinac,brokoli,
3 obrok. meso pirinac brokoli,lesnik
4 obrok. meso,brokoli,lesnik
trening.
5 obrok.voda,whey,dekstroza
6.obrok meso,brokoli,pirinac,omega
7 obrok kasein,omega

ja licno unesem sve uh u 2 i 3 obroku,ali ti svakako ces videti kako tebi odgovara pa ces tako raditi...vode gledaj da preko dana popijes bar 4l i jos za vreme treninga 1l... sagorevac bi ti isto trebao od suplemenata,ali za pocetak uzmes slabiji,pa sa svakom sledeceom kupovinom uzimas jaci...
za mesne obroke ti je najbolje da kombinujes pilece belo,curece belo,telece,konjsko,oslic,tunjevina u salamuri i naravno jaja sa akcentom sa belancima ako si na djeti...

moras drzati pod kontrolio unose ugljenihidrate,belancevine,masti,vlakna i secere...
dobre odluke dolaze iz iskustva,a iskustvo opet dolazi iz losih odluka...