Septembar 20, 2024, 12:44:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Klitschko vs Brock  (Pročitano 2317 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Klitschko vs Brock
« poslato: Novembar 12, 2006, 01:31:57 posle podne »
IBF/IBO heavyweight sampion Wladimir Klitschko (47-3, 42 KOs) je nokautirao ranije neporazenog Calvina Brocka (29-1, 22 KO) u sedmoj rundi njihovog sinocnjeg meca u legendarnom Madison Square Gardenu u New York City. Brock je izgledao prilicno nervozno u prvom dijelu meca dok ga je Wladimir odmjeravao sa njegovim dugim jabom. Brock je imao nesto uspijeha sa udarcima u tijelo u drugoj, trecoj i cetvrtoj rundi, ali Wladimir je poslije kritike od trenera u petoj rundi snaznije pokrenuo svoj arsenal pogadjajuci Brockovu glavu gotovo po zelji. Klitschko je zadobio ruznu posjekotinu iznad lijevog oka u 6. rundi koja je nastupila zbog sudara glavama. Wladimir ipak mec zavrsava u 7. rundi sa snaznim napadom koji je zavrsio sa strahovitom desnicom koja je poslala Brocka na pod.
Sudija Wayne Kelly je proglasio TKO na  2:10 7.runde.
Klitschko je pokazao sjajnu kombinaciju strpljivosti i snaznih udaraca sto je sve zacinio sa sjajnim nokautom poslavsi Brocka na pod sa licem okrenutim na dolje. Brock je bukvalno prije udario glavom o pod nego li ostatkom svog tijela, i iako je uspio da se podigne na noge, ocito je bilo da nemoze nastaviti mec, pa je sudija donio pravu odluku i proglasio TKO.

Ocit je napredak koji je Wladimir ostvario radeci sa Manny Stewartom (ex Lennox Lewis trener) koji na najbolji nacin uspijeva da ukrainskog diva natjera da iskoristi svoje izvanredne tehnicke ali prvenstveno fizicke predispozicije. Ovom pobjedom Klitschko se ucvrstio kao trenutno najbolji HW borac i sada krece dalje u svoj cilj a to je ujedinjenje svih HW pojasa na kojem putu ce imati za zadatak da pobjedi ljude poput Shannon "The Cannon" Briggsa (vlasnika WBO HW pojasa) sa kojim je i bio u pregovorima prije nego li je dogovorio mec sa Brockom, Olega Maskaeva (vlasnikom najcjenjenijeg WBC HW pojasa), kao i ruskog dzina, neporazenog 213 cm i 150kg teskog Nikolay Valueva (vlasnika WBA HW titule)... Vidjecemo koliko ce mladji Klitschko uspjeti da postigne sve ovo i tako ostane zabiljezen u istoriji...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Klitschko vs Brock
« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2006, 01:34:35 posle podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me