Septembar 29, 2024, 08:20:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: blizu pulsa 2  (Pročitano 2673 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
blizu pulsa 2
« poslato: Oktobar 22, 2006, 12:48:59 pre podne »
AKo mi ne vjerujete pogledajte moje slike i usporedite ih sa ovima momcima danas.Kada na to mislim budem zamisljen ali Comeback, ne. Dali sam nasao moj unutarnji mir Da.Na nesto misliti i to uraditi su dvije razlicite stvari.Ja ne zelim na nikakovoj bini vise stajati.Jako sam zahvalan ljudima koji i danas imaju visoko misljenje o meni.
Flex: Postoji li trenutno jedan atleta kome dopustas da bude novi Flex Wheeler?
Wheeler: Ne , vise nece biti ni jednoga.(smije se) Ozbiljno, ja sam veliki fan od Victor Martinez-a, njega drzim za veliki talenat, on ispunjava sve tjelesne stvari za to , samo je potanje hoce li imati i psihicku snagu za to. Isto tako jedan Mohammad Mustafa , moze postati jedan Mr. O., nema tjelesnih mana i ima najlude misice koje sam ikada vidio.Phil Heath posjeduje sto posto potencijal da bude Mr. O. Iako je on samo na par takmicenja bio do sada postavio je visoki niveau , kod njega je samo nebo limit.Njegova prednost je da je prije nego je postao bodybuilder bio uspjesan kosarkas, znaci on zna sta znaci pritisk i stres.Osim toga mislim da je bilo pametno od njega da nije nastupio ove godine, nego je uzeo vremena  da bude zreliji i raste.Ja vjerujem da ce nakon Ronnie-a doci do promene , slijedeci Mr. O. nece imati 132 kg,Olympia je uvijek postavljala trendove i ja vjerujem da ce se novi trend probiti.
Flex: Ti ces se umijesati ove godine na Olympia-u, ne kao takmicar nego kao presjednik Hardbody Entertainment, sponsor, kakove su tvoje ambicije ?
Wheeler:Mi cemo pisati povijest, jedno poduzece je osiguralo pravo prenosa, mi produciramo Live Webcast za internet i tv. i izdati cemo dvd,  to je nesto sasvim novo. Moja firma je jedna sportprokukcionfirma, meni je jasno da tamo vani ima jako puno mladica i djevojaka koji su jako angazirani i oni zasluzuju priznanje za njihov trud, jako cesto stoje u nasem sportu negativni aspekti u prvome planu, cak i kada se pozitivno moze izvjestavati najcesce se stampa zabavi sa onima negativnima vijestima. Puno ljudi zna kada sam ja bio takmicar koliko je truda utroseno na sve aspekte da bi se tako daleko doslo, ja zelim ovaj sport ucitnit ljudskijem, humanijim.Zelim da ljudi vide da su bodybulder ljudi koji ne izgkedaju samo kao super junaci, nego da i oni imaju familije, zene i djecu, posao.
Flex: Road to Pros, jedan film koji prati vise takmicara i njihove pripreme, kakav je sada status toga projekta?
Wheeler:Mi imamo jedan deal sa ESPN International u dzepu, tako da ce nas film da vidi i siroka publika,mi zelimo fitness uciniti popularnijim i bodybuildingu dati jedan pozitivniji image, prije je ovaj sport bio sponsoriran od chevrolet, ne vidim zasto to opet ne bi bilo moguce, ali prvo moramo ovaj sport pribliziti masama,  pri tome moramo navuci novo svijetlo na ovaj sport.Mi imamo zadatak da nasu djecu sa pozitivnim primjerima navedemo na pravi put.
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: blizu pulsa 2
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2006, 11:14:37 pre podne »
Thor-majstor za clanke :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!