Jul 05, 2024, 12:02:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: skupljam savete za trecu kuru  (Pročitano 3064 puta)

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
skupljam savete za trecu kuru
« poslato: Januar 29, 2013, 02:35:44 posle podne »
e ovako, do sada sam odradio dve kure, prva je bila 9 nedelja propi, winstrol i clen a drugu sam upravo zavrsio a koristio sam test depo, boldenon i na prve 3 nedelje danabol. e sad trecu kuru sam ovako zamisljao, 10 nedelja bi trajala i isao bi sa propijem svih deset nedelja, a nakon 4 nedelje bi ubacio masteron i winstrol. odradio bi priming pre kure 4 nedelje da spustim sto vise bf zatim bi prve 4 nedelje radio rotaciju UH a ostatak kure bi isao sa keto dijetom. propi bi uzimao 3-4x nedeljeno po 100mg, isto tako i masteron a winstrol od 40-50mg. e sad ovde sam citao i od jos par nekih ljudio sam cuo da nema potrebe uzimati i " bacati " pare na propi pored depoa. sad me interesuje vase misljenje u vezi toga, koliko ja razumem sa depoom ne bih navlacio toliko vodu kad drzim striktnu dijetu, pogotovo na keto gde nema UH. ako moze par saveta, i sta vi naravno mislite o svemu ovome? uzgred trenutno imam 105kg, mislio sam do kure da spustim makar na 97-100kg...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2013, 03:51:52 posle podne »
Jos se nisi ohladio ti planiras opet :)
Licno mislim da ako vec koristis lekove onda ih barem koristi u bulking fazi jer tad su potrebniji za izgradnju novih misica.
Ako vec koristis da bi sacuvao sto vise mesa onda to mozes sa minimalnim dozama.
Sad ti kazes 105 kg. to moze da bude i 80kg i 95kg mesa...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2013, 05:56:33 posle podne »
A ako ces u bulking fazi ne treba ti ni winstrol a bogami ni masteron, sa druge strane cetiri nedelje dijete kao priming i nije nista posebno pogotovo sto prvo idu rotacije 4-8 nedelja pa tek onda keto koji si ti zamislio. TI svoju dijetu treba da zavrsis do ciklusa po ovom konceptu.
 Trece, zilion puta je receno testosteron je testosteron.
A I jos cetvrto u periodu oporavka od ciklusa ili famoznog PCT kako mnogi kazu nije pozeljno dok ne stabilizujes estrogene i sve ostale hormone koji tad podivljaju raditi kardio pa ni dijetu tako da si ti i zbog toga prisiljen praviti pauze izmedju takvih ciklusa.
Tako da si ti sine u konceptualnoj omasci sa tvojim ciklusom

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2013, 06:12:03 posle podne »
Cemu prop kad imas proverenu galeniku. Al hajde, dilerima se posao pravi.

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2013, 08:41:42 posle podne »
Jos se nisi ohladio ti planiras opet :)
Licno mislim da ako vec koristis lekove onda ih barem koristi u bulking fazi jer tad su potrebniji za izgradnju novih misica.
Ako vec koristis da bi sacuvao sto vise mesa onda to mozes sa minimalnim dozama.
Sad ti kazes 105 kg. to moze da bude i 80kg i 95kg mesa...
ovu kuru bih radio samo da sprecim katabolizam, a koje su to min. doze sto se tice ovih preparata?

A ako ces u bulking fazi ne treba ti ni winstrol a bogami ni masteron, sa druge strane cetiri nedelje dijete kao priming i nije nista posebno pogotovo sto prvo idu rotacije 4-8 nedelja pa tek onda keto koji si ti zamislio. TI svoju dijetu treba da zavrsis do ciklusa po ovom konceptu.
 Trece, zilion puta je receno testosteron je testosteron.
A I jos cetvrto u periodu oporavka od ciklusa ili famoznog PCT kako mnogi kazu nije pozeljno dok ne stabilizujes estrogene i sve ostale hormone koji tad podivljaju raditi kardio pa ni dijetu tako da si ti i zbog toga prisiljen praviti pauze izmedju takvih ciklusa.
Tako da si ti sine u konceptualnoj omasci sa tvojim ciklusom
ovo cetvrto prvi put cujem i jako mi je drago sto to cujem, ali ja imam problem posto imam 3 treninga nedeljno teretane, 3 treninga kondicije i 4 treninga tehnike sto se mog sporta tice, jel to onda znaci da cu ja vrtoglavo gubiti misicnu masu u ovom priodu odmora?

Cemu prop kad imas proverenu galeniku. Al hajde, dilerima se posao pravi.

e to i pitam, svi u poslednje vreme govore da nema potrebe za propionatom. samo me buni tolika prica o tome kako on navlaci vodu, ali moje misljenje ako je dobra dijeta da to ne bi trebalo da se desi. ali vas pitam jer sigurno imate mnogo vise iskustva

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2013, 10:35:12 posle podne »
Verovatno ces izgubiti sve steceno sa tim obimom aerobnih aktivnosti.

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #6 poslato: Februar 28, 2013, 08:08:31 posle podne »
e sad sam dosta iscitao pa me interesuje sta mislite o ovoj kuri: 300mg boldenon, 300mg propionat i 300mg masteron?

Van mreže Nebitan lik

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #7 poslato: Februar 28, 2013, 08:16:53 posle podne »
Кондициони тренинг са мастероном... Не бих рекао :)

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #8 poslato: Februar 28, 2013, 08:20:42 posle podne »
izbacicemo ih ako smetaju  :D

Van mreže Nebitan lik

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2013, 08:27:57 posle podne »
Ако се дефкаш, дефкај се на суво, квалитетна суплиментација, добар тренинг решиће ти проблеме. Мене кето много сјебе и психички и физички тако да ти неби то препоручио...

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: skupljam savete za trecu kuru
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2013, 08:36:53 posle podne »
radio sam keto i upravo isti problemi. definiciju bi radio sa steroidima iskljucivo da bih izbegao katabolizam, dok sam isao natural cesto sam imao problema da mi ode golema masa koju sam sa teskom mukom i dubokim dzepom stekao