Jul 05, 2024, 06:54:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Treniranje do otkaza/failure  (Pročitano 11803 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treniranje do otkaza/failure
« Odgovor #30 poslato: Februar 18, 2013, 06:29:27 pre podne »
ovo je da covek ne poveruje
koiliko napisanog i sve isto  ;D ;D

Citat
Ne mogu da verujem odakle si ovo izvukao i sta si ti to u kod sebe u glavi razumeo. JA SAM PITAO, da li je isti stres ZA CNS udariti u otkaz na OSNOVNIM vezbama (I UZEO ZA PRIMER CUCANJ) i otkazati na IZOLACIONIM vezbama (I UZEO ZA PRIMER BICEPS tj. PREGIB SIPKOM).

PRETRENIRANOST-hvala bogu
tako da bih molio sve koji proctaju ovo da zanemare takve vrste treninga ,a pogtovo POCETNICI jer od toga nemaju nista (naravno gledajuci na duge staze).
dakle,na ISTI nacin mozes da sprzis CNS i sa osnovnim vezbama i sa IZOLACINOM trenirajuci do oktaza

Citat
"ali procitaj STA sam napisao i probaj da prihvatis cinjenice da pstoje stvari koje ti ne prijju tvojim usima ali da su te stvari tacne"

 ;D
cek,a ti si koeficijent za odredjivanje tih tacnih stvari sa 20 god,sa 80 ak kg i manijkalanim trenizima i sprezeniim CNS?

Citat
OK. Ali ja NE VIDIM gde si i sta to KONKRETNO NAPISAO u vezi mog pitanja?
ovde i tvom pitanju u vezi cns  ;)
tamo o tovm pitanju u vezi cokolade i ostalih stvari

Citat
Pitao si sta mislim, rekao sam sta mislim! Mislim da nije isti stres za CNS kada se otkaze na osnovnoj i izolacionoj vezbi! To ja mislim, i lepo sam pitao za VASA, DRUGA misljenja. To ne znaci da ja mislim da moze STALNO da se ide do otkaza kod izolacionih vezbi vec samo mislim da je manji stres sto bi znacilo da moze npr. CESCE da se ide do otkaza ako se uopste i ide ..

dobro
ti si rekao svoje ja sam tj MI smo ti objasnili i opisali svoje stanoviste tj glediste iz EMPRIJSKOG ZNANJA
zato molim te prestani da se vrstis u krug i da hvatmo sopstveni rep
meni je licno svjedno ako ces da skocis sa pancevackog mosta a da TI mislis da je to dobro za tebe
ali to ovde neces prenostii i savetovati DRUGIMA budi uveren!!!
jer sigurno necu dozvoliti da neko ko ima i malo ozbijnije namere u ovom sportu radi to sto ti radis sebi
ponvaljam
NEMAM NISTA PROTIV i ne zelim da se mesam u tvoje vrataolimije i igranje sa vlastitim telom
dobrio si odgovro tj i nije tebi upucen jer ti ga i onako neces prihvatiti jer ti ne odgovara ali DA
moze da se sprzi CNS radeci sve vrste treninge (ne samo trening do otkaza) UKOLIKO SE NE OSLUSKUJU PARAMTERI PO KOJIMA TELO FUNKCOSNIE I NE PSOTUJU GRANICE DO KOJIH MOZE DA IDE!

Citat
i ti onda niti das KONKRETAN odgovo

da
stvavarno nisam fer sto t ne odogovaram u opste
neverovatno

Van mreže Viki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Treniranje do otkaza/failure
« Odgovor #31 poslato: Februar 18, 2013, 03:18:55 posle podne »
dakle,na ISTI nacin mozes da sprzis CNS i sa osnovnim vezbama i sa IZOLACINOM trenirajuci do oktaza

E to je konacno jedan kratak a konkretan odgovor! Doduse, i dalje stoji pitanje da li je na neki nacin teze ili je vise potrebno da se poremeti CNS sa izolativnim vezbama. Ako nije, onda OK, jasno mi je da se treba svuda drzati dalje od otkaza. Moglo je odma tako da se kaze ..

Citat
"ali procitaj STA sam napisao i probaj da prihvatis cinjenice da pstoje stvari koje ti ne prijju tvojim usima ali da su te stvari tacne"

Citat
;D
cek,a ti si koeficijent za odredjivanje tih tacnih stvari sa 20 god,sa 80 ak kg i manijkalanim trenizima i sprezeniim CNS?

Pedja to si ti napisao, oba ova citata su tvoja a ne moj, replicirao si sam sebi :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treniranje do otkaza/failure
« Odgovor #32 poslato: Februar 18, 2013, 03:23:55 posle podne »
Citat
i dalje stoji pitanje da li je na neki nacin teze

sigurno da je teze nego sa osnovnim vezbama ali manijaklani trenizi (izolacinone vezbe) i tras.CNS i sout

Citat
Pedja to si ti napisao, oba ova citata su tvoja a ne moj, replicirao si sam sebi

opet ne citas
tj ni sam ne vidis sta si pisao jer nisi "kvotao" pa ti se zdrkali pojmovi
ok
da se ne ide u off

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Treniranje do otkaza/failure
« Odgovor #33 poslato: Februar 18, 2013, 03:27:54 posle podne »
U pravu je Peđa, jesi sam sebe citirao i podrugljivo si odgovorio na taj citat misleći da je njegov.
Uz poštovanje, ni ti baš ne čitaš ono što je napisano već ono što ti želiš da bude napisano.
A little knowledge is a dangerous thing.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treniranje do otkaza/failure
« Odgovor #34 poslato: Februar 18, 2013, 04:39:10 posle podne »
U pravu je Peđa, jesi sam sebe citirao i podrugljivo si odgovorio na taj citat misleći da je njegov.
Uz poštovanje, ni ti baš ne čitaš ono što je napisano već ono što ti želiš da bude napisano.

opusteno