Septembar 27, 2024, 09:27:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Synthol  (Pročitano 4165 puta)

Van mreže Hukojlo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Synthol
« poslato: Januar 18, 2013, 07:48:49 pre podne »
Poznajem neke ljude koji su 100+ kg, i ne izgledaju tako masivno kao Profesionalni bb, pa me interesuje da li Pro bb koriste synthol???

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Synthol
« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2013, 08:17:25 pre podne »
Koriste mada to bas i nema veze sa tim ljudima koje poznajes posto ima vecih razlika nego par sintol detalja sto mi znamo kod nekih takmicara.
Men sana in corpore sano !

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Synthol
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2013, 09:09:43 pre podne »
~100kg na 5% masti izgleda vece nego ~100 kila na 15-20%masti, to je glavna razlika.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Synthol
« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2013, 10:11:30 pre podne »
Poznajem neke ljude koji su 100+ kg, i ne izgledaju tako masivno kao Profesionalni bb, pa me interesuje da li Pro bb koriste synthol???

jel moze neka slika od tih ljudi?
jer pretpostavljam da su ti ljudi iz srbije i da ih takmicarski bb ne zanima,uprkos tome sto izlgedaju kao prof bb?
i synthol nema veze SA KILAZOM
sytnhol nije zapovecanje miscine mase itd itd itd itdi

ali bih u svakom slucaju voleo da vdim te slike
thnx

Van mreže Hukojlo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Synthol
« Odgovor #4 poslato: Januar 18, 2013, 04:24:45 posle podne »
Postavio bi Pedja ja rado da ih imam, nego ih znam ovako iz teretane, posto ja nisam dobro proformulisao pitanje, ali mi je vlada odg na ono sto sam mislio, u pitanju su ti detalji :) inace tema moze u lock

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Synthol
« Odgovor #5 poslato: Januar 18, 2013, 09:59:13 posle podne »
ne, ne , što, baš je dobra tema  ;D :o 8)

dakle, mislim da je pitanje sledeće: ako profi bilderi imaju 100 + kila, a neki ljudi imaju isto 100+ kila, da li to znači da su svi teški ljudi profi bilderi? šta je sa sintolom? ne, ne, ne. ako neki bilderi uzimaju sintol, a svi ljudi sa 100+ kila su bilderi, da li svi ljudi uzimaju sintol? mislim da se radi o logičkoj grešci u dedukciji. čekaj, šta je bilo pitanje??  ??? :P ::)
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Synthol
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2013, 08:23:43 pre podne »
ne, ne , što, baš je dobra tema  ;D :o 8)

dakle, mislim da je pitanje sledeće: ako profi bilderi imaju 100 + kila, a neki ljudi imaju isto 100+ kila, da li to znači da su svi teški ljudi profi bilderi? šta je sa sintolom? ne, ne, ne. ako neki bilderi uzimaju sintol, a svi ljudi sa 100+ kila su bilderi, da li svi ljudi uzimaju sintol? mislim da se radi o logičkoj grešci u dedukciji. čekaj, šta je bilo pitanje??  ??? :P ::)

pitanje..
ne
to je bila konstatacija tj zakljucak ili konkluzija:D
da on ima ortake koji imaju 100 kg i izlgledaju kao profi bbr-ri!!
naravno
takmicene ih ne zanima:P

Van mreže Hukojlo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Synthol
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2013, 12:19:11 posle podne »
Kao prvo nisam rekao da su mi ortaci nego ih jednostavno znam iz teretane... a sto se pitanja tice, mislio sam na punocu misica i taj izgled.. a posto mi je vlada dao odgovor koji sam trazio moze tema u lock slobodno, jer ne zelim da se prepucavam ni sa kim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Synthol
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2013, 12:35:12 posle podne »
Kao prvo nisam rekao da su mi ortaci nego ih jednostavno znam iz teretane... a sto se pitanja tice, mislio sam na punocu misica i taj izgled.. a posto mi je vlada dao odgovor koji sam trazio moze tema u lock slobodno, jer ne zelim da se prepucavam ni sa kim

pa nece tema pod lock
dobro
izivni sto sam rekao da su ti ortaci
ali mene i dalje zanima tj voleo bih da vidim te koji treniraju u tvojoj teretani i izlgedaju kao profesinalci ali eto-takmicanja ih ne zanimaju..

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Synthol
« Odgovor #9 poslato: Januar 19, 2013, 01:08:25 posle podne »
Heh tu punocu koju oni imaju, predpostavljam na sta misli, moze da se dobije sa nekim finim dozama trenbolona i eq.

A i uzmite u obzir da ljudi vole sve da preuvelicavaju, tako da mislim da ti likovi su mozda za nase neko takmicenje.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Synthol
« Odgovor #10 poslato: Januar 19, 2013, 01:21:44 posle podne »
Mislim da momak hoce da kaze da vidja ljude od 100 kg u gym-u a da oni ni priblizno ne izgledaju kao bberi sa 100kg koje vidja na netu.
Ako je tako onda evo ti objasnjenja:
Te momke sto vidjas imaju verovatno 15-20% masti. kad izracunas ne ostaje im puno misica
pro bilderi su odrani do kosti
imaju savrsene oblike
frame itd...
pozdrav