Septembar 25, 2024, 11:17:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg  (Pročitano 4851 puta)

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:27:21 posle podne »

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:08:41 posle podne »
decko izlazio za moj klub.. imam njegove slike sa ovog takmicenja, imam klipove.. on stvarno ovako izgleda.. ne znam kakav je bio ranije, jer sam ga prvi put video na trofeju beograda sad pre par nedelja i ovo je stvarno on. ??? izgleda da ne kapiram ili sam nesto propustio.. :)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:10:57 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=24481.0;attach=67879;image

sad videh.. :))) malo iskrivljene linije.. oko tricepsa.. :)) jbg..

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:14:17 posle podne »
 :D

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:26:52 posle podne »
nije to iskrivljeno nego nešto stoji ispred televizora, vidi se na ovoj slici:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=24481.0;attach=67875;image

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:28:06 posle podne »
Meni je cela ova prica o photoshopu bezveze. Ova fotografija moze da bude, ali verovatno nije ni videla ps, to ispod tricepsa i iskrivljene linije zida ne znace nista, i ne moraju biti ps, ali izgleda zato imamo strucnjake koji su dobro proucili sve fotografije na forumu trazeci znake bilo kakvog laziranja. I dok je ranije manija bila tipa-kakvu hemiju uzimas-sada je manija tipa -sto si radio ps na toj i toj slici-....ja bih molio strucnjake da se bez detaljnih dokaza uzdrze glupavih komentara o necijem laziranju fotografija, jer se to vec na par tema ponavlja, a zauzvrat neka ti strucnjaci stanu na binu, pa neka se pokazu u pravom svetlu, a ne na nekim facebook slikama snimanim kamerom od pola mpx...mislim, neko je dobro rekao, paranoja...ajmo otvoriti temo sa glupavim pitanjem, pa kao slucajno nekoga prozvati i onda ga opljuvati...manite se, deco, gluparija...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:31:15 posle podne »
Ma ko da je bitno jeste ili nije, svaka cast decku sa 16 godina se bavi sportom i ima satisfakciju, a ne kao vecina debila njegovih godina  koji balave po ulici uz 2l piva.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 11, 2012, 08:06:27 posle podne »
@ BicepsPeak™   
Nidje veze.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 13, 2012, 04:02:42 pre podne »
Ja sam vec rekao.. momak je izlazio za moj klub na takmicenju u Beogradu.. Nije se spremao kako treba, izasao je tek onako da malo oseti binu. Da je veliki, jeste, vislji je od mene skoro za glavu.. Da je misicav jeste i to.. mozete videti na mojim slikama na fb stranici..  Forma mu naravno nije bas reprezentativna za jedno takmcienje.. Ali kao sto rekoh. spremao se koliko je imao vremena 2-3 nedelje, i izasao cisto da malo oseti binu.. Pogledao sam tu sliku sa linijama, nisam siguran da li je PS. Ni da jeste ni da nije.. Nebitno.. I da jeste.. puno starijih momaka to radi, a kamoli jedan decko od 16 godina..

Kao sto rece Nenad.. u svakom slucaju treba imati hrabrosti sesti na voz iz Podgorice i doci u Beograd da bi se takmicili. Treba imati hrabrosti samo stati na binu, bez obzira u kakvoj ste formi.. Zato kao sto Djake rece, nemojmo samo nalaziti mane nekima, pogotovu nekome ko ima samo 16 godina.. i pred kojim je (mozda) veoma kvalitetna karijera u takmicarskom BB..

Van mreže middle_east_dude

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Jel moguce da ovaj takmicar ima 97 kg
« Odgovor #24 poslato: Decembar 23, 2012, 05:59:13 pre podne »
ne zna taj da koristi fotoshop...