Avgust 02, 2024, 04:15:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.264 poruka u 18.761 tema - 20.965 članova - Poslednji član: MichaelHon
X3MShop banner

Autor Tema: proteini  (Pročitano 7905 puta)

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: proteini
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2012, 12:37:54 pre podne »
hahaha. koji lik.. pa sta je 100gr proteina. nista ako zelis nesto postici...ali po meni, bitnije je trenirati, naravno imati sredjenu prehranu.ali opet bolje je i trenirati, s losijom prehranom, nego ne trenirati s dobrom prehranom.. imat ces bolje rezultate s ovim prvim.. koliko ljudi samo jede jako lose, pa opet izgledaju dobro. (mislim na druge sportove)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2012, 05:57:28 posle podne »
hahaha. koji lik.. pa sta je 100gr proteina. nista ako zelis nesto postici...ali po meni, bitnije je trenirati, naravno imati sredjenu prehranu.ali opet bolje je i trenirati, s losijom prehranom, nego ne trenirati s dobrom prehranom.. imat ces bolje rezultate s ovim prvim.. koliko ljudi samo jede jako lose, pa opet izgledaju dobro. (mislim na druge sportove)
svi kazu da je ishrana broj 1 tako da....
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: proteini
« Odgovor #17 poslato: Novembar 27, 2012, 06:00:23 posle podne »
Kazu, ali momak je htio da kaze da je bolje uvijek trenirat pa i ako se ne mozes hranit dobro (obicno su finansije problem).
Nego da imas full ishranu a da sjedis kuci ;)

Treba obratiti paznju na dobar trening. Ima ljudi u sekciji 'slike forumasa' koji izbace slike i svi kazu 'odlican si' i kad izbaci ishranu onda svi kazu ' je li moguce da ti je tako slaba ishrana'.

Naravno najbolje je imati prejak trening, odlicnu ishranu i uskladjenu suplementaciju, tu nema govora :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: proteini
« Odgovor #18 poslato: Novembar 27, 2012, 06:09:37 posle podne »
covece jedi koliko si gladan, tj slusaj svoje telo i ne opterecuj se da meris sve u grame, jedi cisto i nemoj da komplikujes stvari, ne prejedaj se i ne jedi na silu, prosto i jednostavno, ako hoces mozes da bacis par hiljada mesecno za suplemente tvoj je izbor u svakom slucaju.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: proteini
« Odgovor #19 poslato: Novembar 27, 2012, 10:34:44 posle podne »
Straha nemaj i jedi sta i koliko hoces, posto trenutno i sa ovim razmisljanjem mozes samo u snu da nabacis 6 kila misica.

Tako da ti lepo trckaj za loptom i mojne se opterecujes sa nemogucim.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2012, 11:19:22 posle podne »
Kazu, ali momak je htio da kaze da je bolje uvijek trenirat pa i ako se ne mozes hranit dobro (obicno su finansije problem).
Nego da imas full ishranu a da sjedis kuci ;)

Treba obratiti paznju na dobar trening. Ima ljudi u sekciji 'slike forumasa' koji izbace slike i svi kazu 'odlican si' i kad izbaci ishranu onda svi kazu ' je li moguce da ti je tako slaba ishrana'.

Naravno najbolje je imati prejak trening, odlicnu ishranu i uskladjenu suplementaciju, tu nema govora :)
e jedino sto ne zelim koristiti suplemente posto me ionako zezaju na treningu da ih koristim :P ;)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2012, 11:21:05 posle podne »
Straha nemaj i jedi sta i koliko hoces, posto trenutno i sa ovim razmisljanjem mozes samo u snu da nabacis 6 kila misica.

Tako da ti lepo trckaj za loptom i mojne se opterecujes sa nemogucim.
ok kad kazes,ja cu nastaviti da se trudim ;)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2012, 11:22:42 posle podne »
covece jedi koliko si gladan, tj slusaj svoje telo i ne opterecuj se da meris sve u grame, jedi cisto i nemoj da komplikujes stvari, ne prejedaj se i ne jedi na silu, prosto i jednostavno, ako hoces mozes da bacis par hiljada mesecno za suplemente tvoj je izbor u svakom slucaju.
iz mnogo razloga nmg koristit suplemente :P.ali eto moze se valjda napredovati i sa obicnom hranom :P .to je samo dodatak ishrani...
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: proteini
« Odgovor #23 poslato: Novembar 27, 2012, 11:35:41 posle podne »
Koji su to razlozi?
Ako nisu zdravstveni i finansijski, a imas preko 15god onda je sve ostalo glupost.

Zaobidji te price 'aa pijes, aa kljukas se hemijom,itd..'
Ako mozes sebi da priustis Whey i Multi Vitamine priushti i uzivaj. A da ne pricam ako mozes da ubacis Aminose,Kreatin,itd..

Psihicki dosta suplementi znace, ali su gadna navlakusa, jednom uzmes jaku kombinaciju uvijek ces imati jaku jaku zelju za njom, a kad je nemas naredni put osjecas se lose :)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #24 poslato: Novembar 27, 2012, 11:49:00 posle podne »
Koji su to razlozi?
Ako nisu zdravstveni i finansijski, a imas preko 15god onda je sve ostalo glupost.

Zaobidji te price 'aa pijes, aa kljukas se hemijom,itd..'
Ako mozes sebi da priustis Whey i Multi Vitamine priushti i uzivaj. A da ne pricam ako mozes da ubacis Aminose,Kreatin,itd..

Psihicki dosta suplementi znace, ali su gadna navlakusa, jednom uzmes jaku kombinaciju uvijek ces imati jaku jaku zelju za njom, a kad je nemas naredni put osjecas se lose :)
ma ovi moji roditelji misle da su to steroidi :P.ali dobro..ne bih se ja obazirao na njih nego bih pio pa nek me izbace iz kuce :D
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Peša

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: proteini
« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2012, 12:17:54 pre podne »
Koji su to razlozi?
Ako nisu zdravstveni i finansijski, a imas preko 15god onda je sve ostalo glupost.

Zaobidji te price 'aa pijes, aa kljukas se hemijom,itd..'
Ako mozes sebi da priustis Whey i Multi Vitamine priushti i uzivaj. A da ne pricam ako mozes da ubacis Aminose,Kreatin,itd..

Psihicki dosta suplementi znace, ali su gadna navlakusa, jednom uzmes jaku kombinaciju uvijek ces imati jaku jaku zelju za njom, a kad je nemas naredni put osjecas se lose :)
ma ovi moji roditelji misle da su to steroidi :P.ali dobro..ne bih se ja obazirao na njih nego bih pio pa nek me izbace iz kuce :D

ja sam uzeo gainer pa protein i sakrio kod druga kantu od 5 kg,a od 2 druga uzeo kanticu od creatina 500 g i nju sam vucarao i uskolu ,a kuci sam ga krijo tako mozes i ti da se snadjes ;)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: proteini
« Odgovor #26 poslato: Novembar 28, 2012, 06:48:45 pre podne »
Sa kolena na koleno:-). Ne opterecuj se, udri po tegovima , tek si poceo...
Men sana in corpore sano !

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #27 poslato: Novembar 28, 2012, 04:57:09 posle podne »
Koji su to razlozi?
Ako nisu zdravstveni i finansijski, a imas preko 15god onda je sve ostalo glupost.

Zaobidji te price 'aa pijes, aa kljukas se hemijom,itd..'
Ako mozes sebi da priustis Whey i Multi Vitamine priushti i uzivaj. A da ne pricam ako mozes da ubacis Aminose,Kreatin,itd..

Psihicki dosta suplementi znace, ali su gadna navlakusa, jednom uzmes jaku kombinaciju uvijek ces imati jaku jaku zelju za njom, a kad je nemas naredni put osjecas se lose :)
ma ovi moji roditelji misle da su to steroidi :P.ali dobro..ne bih se ja obazirao na njih nego bih pio pa nek me izbace iz kuce :D

ja sam uzeo gainer pa protein i sakrio kod druga kantu od 5 kg,a od 2 druga uzeo kanticu od creatina 500 g i nju sam vucarao i uskolu ,a kuci sam ga krijo tako mozes i ti da se snadjes ;)
ok,a zna li ko sta je najjeftinije od suplemenata da se uzme.posto ne blistm bas finansijski ali mogu odvojit 20 evra mesecno...cuo sam da je svaki dobar vecinom..dakle whey protein ili kreatin,amino kiseline???i da li suplementi ikako mogu imati neke negativne posljedice? :P
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: proteini
« Odgovor #28 poslato: Novembar 28, 2012, 04:57:42 posle podne »
Sa kolena na koleno:-). Ne opterecuj se, udri po tegovima , tek si poceo...
!!! :)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze