Septembar 20, 2024, 04:32:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje u vezi izolata  (Pročitano 1416 puta)

Van mreže zlajson

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pitanje u vezi izolata
« poslato: Oktobar 30, 2012, 11:33:24 posle podne »
Evo ovako... Imao sam problem sa nadbureznim zlezdama, imao sam kusingov sindrom i prilikom operacije su mi izvadjene obe nadbubrezne zlezde ... Pre bolesti sam trenirao u teretani, zaglavio 8 meseci, izasao 7og februara, poceo 9og marta da treniram kod fiziotarapeuta i da idem na plivanje, pre mesec dana sam krenuo u teretanu sa nekim trenerom i preporucio mi je izolat isoflex, all max... Da li ja smem to da koristim i da li moze da mi skodi s obzirom na moje zdravstveno stanje ? On je upoznat sa mojim problemom, i lekara sam pitao da li smem da koristim suplemente, rekao je da smem ali ne odma. Sta vi mislite ? Pozdrav i hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje u vezi izolata
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2012, 05:17:37 pre podne »
s obzirom da su nadbubrezne zlezde zaduzene za regulacija i normalizaciju mnogo cega tj od izmene i regulisanja prometa Na i Ka pa do toga da jedna od tih zlezda izlicuje hidrokotrizol i kortikosteron koji su zaduzeni za prometn porteina UH i masti
dakle
moj bi ti savet bio da ipak sacekas jos neko vreme dok ne stabolizjes svoju ishranu i prilagodis je novo nastalooj situaciji
a ovo oko toga sto ti je ovaj trener rekao da kupis taj i taj protein
ma..
to nema veze sa zdravom pameti
jer ti ako smes da koristis takav vid dodataka ishrani A S OBIZROM NA TO DA NEMAS NADBUBREZENE ZLEZDE onda to aposlutno nema veze dali je to isoflex ili iso 100 ili neko 23 protein
ali dobro