Septembar 27, 2024, 03:22:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Kako nabiti misicnu masu  (Pročitano 9759 puta)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #15 poslato: Avgust 28, 2012, 02:37:08 posle podne »
Evo pogledajte moju sliku na profilu mislim da bi tu mogao da dodam jos malo mase, treniram fudbal ali krenuo bih i u teretanu kada bih uzimao proteine. Mislim da bi mi nekih 4-5 kila mase u gornjem delu tela bile taman ?

Treba tebi bar jos 10 kg drugar da bi izgledao prosecno za tvoju visinu. :) Ako krenes da treniras sad, postoji sansa da ih dobijes do septembra sledece godine uz primerenu ishranu i dobro isplaniran trening. Malo mi je smesno sto si napisao "krenuo bih i u teretanu kada bih uzimao proteine", verovatno si mislio na whey, medjutim on ti nece pomoci da dobijes kg dok ne sednes i ne isplaniras 5 kvalitetnih obroka. Moram da priznam da sam i ja u pocetku slicno razmisljao kao i ti, ali dok nisam potrosio prilicno dosta novca na suplemente i dok nisam uvideo da oni ne pomazu jer se ne hranim kako treba onda sam seo i lepo napisao sta jedem, kad jedem i koliko jedem. Naravno kroz par meseci, video se pomak. Sta hocu da kazem, nemoj da mislis da su suplementi carobni napici od kojih ces cas posla da narastes kao kvasac jer je za sve potrebno vreme, a uz dobar plan treninga i jelovnik to vreme brze prolazi. ;)

Van mreže sinisa992

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #16 poslato: Avgust 28, 2012, 05:55:02 posle podne »
Msm da je tvoj problem i to sto kako kazes "probao si da jedes nenormalno, ali ne ide". Napisi ovde jelovnik pa da se vidi da li ti stvarno jedes "nenormalno" ili kao sto velika vecina pocetnika, ustvari jede skroz slabo. Znaci, napisi kad i sta jedes pa da vidimo...  ;)

Van mreže Aleksa95

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #17 poslato: Avgust 28, 2012, 07:50:49 posle podne »
Sada jedem sasvim normalno 3 x dnevno, a jedno vreme sam jeo i po 5xdnevno, ali stvarno ne mogu toliko da jedem zato sam mislio da uz normalnu ishranu, suplementaciju i dobar plan treninga mogu dobiti misicnu masu. Kemise nemoj pogresno da me shvatis, ali stvarno ne bih voleo da nabacim 10 kilograma i da izgledam kao ti, pre bih da nabacim 5 kg i da uz to postoji neka definicija.
[ Malo mi je smesno sto si napisao "krenuo bih i u teretanu kada bih uzimao proteine"
Pogresno si me shvatio mislio sam da ne bi trenirao fubal i pio proteine jer mislim da bi mi sve otislo u noge

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #18 poslato: Avgust 28, 2012, 09:00:13 posle podne »
A odakle tebi ta konstatacija da ce sve da ti ode u  noge ?Ne ide to bas tako.
Uzmi iscitaj neke osnovne stvari na forumu,jer ovi tvoji postovi pokazuju da imas puno nedoumica.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #19 poslato: Avgust 28, 2012, 10:19:19 posle podne »
Sada jedem sasvim normalno 3 x dnevno, a jedno vreme sam jeo i po 5xdnevno, ali stvarno ne mogu toliko da jedem zato sam mislio da uz normalnu ishranu, suplementaciju i dobar plan treninga mogu dobiti misicnu masu. Kemise nemoj pogresno da me shvatis, ali stvarno ne bih voleo da nabacim 10 kilograma i da izgledam kao ti, pre bih da nabacim 5 kg i da uz to postoji neka definicija.
[ Malo mi je smesno sto si napisao "krenuo bih i u teretanu kada bih uzimao proteine"
Pogresno si me shvatio mislio sam da ne bi trenirao fubal i pio proteine jer mislim da bi mi sve otislo u noge

Pa svi bismo voleli da tako dobijamo samo ciste misice, al ne moze. :D Prvo moras da krkas dobro da dobijes masu pa onda kad dodjes do zadovoljavajuce tezine, odradis dijetu, skines visak i ostanu misici koje si dobio. Eto ja sam na avataru imao 88kg, sad sam na 90, a planiram kad dodjem do 95 da odradim dijetu i onda cemo da vidimo kako ce to da izgleda na prolece. ;)

Van mreže Aleksa95

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Kako nabiti misicnu masu
« Odgovor #20 poslato: Avgust 29, 2012, 12:47:25 pre podne »
Zato sto kada sam jeo puno sve mi je otislo u noge imam vec godinu 2 oko 78 kilograma a  jedno vreme kada sam bas dosta jeo sam imao 82 a noge su mi se strasno povecale, nije da pricam napamet nego mi se vec desilo  :)