Septembar 19, 2024, 11:48:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc od strane iskusniJih  (Pročitano 2464 puta)

Van mreže Nikola94

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« poslato: Mart 12, 2012, 06:06:32 posle podne »
Pozdrav svima. Imam 18 godina i treniram trenutno oko 5 mjeseci bez prestanka u teretani. Trenutno sam visok 185cm i tezak 85kg. Ranije sam koristio whey i monohidrat stalno i dobio sam misicne ali i tjelesne mase. Kako se blizi ljeto rijesio sam da predjem na definiciji i uzeo sam ''Ripped fuel'' (Twinlabov sagorevac) da bih skroz izravnjao stomak i da bi mi se iscrtali trbusni misici. Popio sam cijelo pakovanje sagorevaca,u kombinovanju sa ''Whey 100%" takodje Twinlabov proizvod i u potpunosti sam zadovoljan sa dejstvom. Makao sam 3kg ''sala'' za mjesec dana. Radio sam po 5 puta nedeljno trbusnjake u sklopu sa treningom u teretani i po 1-2 puta trcao. Grudi su mi se malo izdefinisale,gornja 4 trbusna misica su mi se iscrtala i bocni takodje.Donji dio stomaka mi je cvrsci nego ranije, ali ima i dalje malo sala  :-\ Ali sto me brine i zbog cega uopste pisem i otvaram ovu temu jeste u tome sto mislim da mi se obim ruke smanjio, i moze se primijetiti golim okom  :o Jeste da ima malo vise definicije nego ranije ali je obim manji ja mislim...Da li se gubi misicna masa sa ruke ukoliko se koristi sagorevac masti ? I da li sam pogrijesio sto sam koristio whey uz sagorevac ? Imam jos jedno pakovanje sagorevaca, ukoliko se gubi ruka nebih nastavljao dalje sa koriscenjem.
Hvala.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2012, 06:25:23 posle podne »
Sve si naveo samo ne ono sto je najbitnije...

Van mreže Nikola94

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2012, 06:37:06 posle podne »
Sta je najbitnije ? :) Mislis na ishranu ?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2012, 06:45:27 posle podne »
Da.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2012, 07:29:11 posle podne »
Zamisli uzmes sagorevac, skines 10cm u struku i dobijem 2cm bidzu:-). To je prava prica. Druze kada gubis kilazu nazalost ne mozes da biras gde ce da se otapa i kojim tempom.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2012, 06:13:54 pre podne »
Citat
Imam jos jedno pakovanje sagorevaca, ukoliko se gubi ruka nebih nastavljao dalje sa koriscenjem.
izgubiti ces u obimu sigurno
a sta mislis iz kog je to ralzoga??

Van mreže Nikola94

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2012, 01:48:35 posle podne »
Pa da radim sa vecim kilazama onda uz sagorevac ? Da bih sto manje ''splasnulo'' sa ruke ? :)
Valjda sagorevac izvlaci vodu iz misica, koliko sam ja upucen ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2012, 01:57:22 posle podne »
Pa da radim sa vecim kilazama onda uz sagorevac ? Da bih sto manje ''splasnulo'' sa ruke ? :)
Valjda sagorevac izvlaci vodu iz misica, koliko sam ja upucen ?

slabo si upucen
NISU VELIKE TEZINE ZA MASU vec je HRANA z masu
i sagorevac utice na LIPOZU a to je razgradnja masnoca
a vodu iz celija i ispod koze izvlaci nesto drtugo o cemu tebi se ne smije govoriti jer bi verovatno na kraju zavrsio u urgnetom jer su to jako opasne stvari a ti ni osnove ne poznajes

Van mreže Nikola94

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #8 poslato: Mart 13, 2012, 04:22:41 posle podne »
ccc ja u skoli provedem pola dana, tako da mi je tesko da se naviknem za ''zdravu ishranu''.Dok sam u skoli, na odmoru najcesce pojedem pilece bijelo i kada se vratim kuci iz skole najedem se :) i onda tek predvece pojedem malo Corn Flakes sa jogurtom ili par bjelanaca. Znam da bi trebalo da imam najmanje 5 manjih obroka, ali je prosto nemoguce kada pola dana provedem u skoli kada sam i 1. ili 2.smjena  :-\ A sto se tice treninga tokom uzimanja sagorevaca, da li je bolje da radim jedan misic dnevno ili dva kao sto radim, i da li je bolje manje serija sa vecim kilazama ili obrnuto ? Htio bih da mi das neki savjet sto se treninga tice... ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc od strane iskusniJih
« Odgovor #9 poslato: Mart 13, 2012, 04:29:43 posle podne »
ccc ja u skoli provedem pola dana, tako da mi je tesko da se naviknem za ''zdravu ishranu''.Dok sam u skoli, na odmoru najcesce pojedem pilece bijelo i kada se vratim kuci iz skole najedem se :) i onda tek predvece pojedem malo Corn Flakes sa jogurtom ili par bjelanaca. Znam da bi trebalo da imam najmanje 5 manjih obroka, ali je prosto nemoguce kada pola dana provedem u skoli kada sam i 1. ili 2.smjena  :-\ A sto se tice treninga tokom uzimanja sagorevaca, da li je bolje da radim jedan misic dnevno ili dva kao sto radim, i da li je bolje manje serija sa vecim kilazama ili obrnuto ? Htio bih da mi das neki savjet sto se treninga tice... ?

nisi savladao osnove a vec znas da ti treba trening za masu sa manje ponavlonja ili obratno
jbg
to je za cccccc x 32!!!
na ovom forumu smo kroz ovih 8 godina imali jedno 108 skolaraca (ako ne i vise)..JEBOTE PA ISPRATIO SAM CELU JEDNU GENERACIJU OD PRVOG DO OSMOG..hmmmmmmmmmm..auuuuuuuuuuuuu..

elem
kao i tebe i njih je zanimalo sve i svasta i ugavnom to oko ishrane u skoli
TO SE MOZE I TE KAKO organizovati jer ta tvoja ishrana koju sada [rimenjujes je nula
i to sto hoces da ides u teratanu je pohvalno jer je bolje nego da blejis u nekom cafficu ali ti niko na ovom svetu nemoze dati savet za masu ili savet za definciju ili bilo sta drugo dok radis to sta radis..
a pogtovo oko upotrebe  sagreovac
jednostavno GUBI SMISAO da bacas pare na taj nacin