Septembar 23, 2024, 07:20:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Fjodor: Borim se u Japanu, a dogodine protiv Werduma  (Pročitano 1989 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fjodor: Borim se u Japanu, a dogodine protiv Werduma
« poslato: Decembar 02, 2011, 09:20:28 posle podne »
Fjodor: "Borim se na Silvestrovo u Japanu, a nagodinu protiv Werduma"

Nakon nedavne pobjede nad američkim veteranom Jeffom Monsonom, Fjodor Jemjeljanjenko popričao je s novinarima ruskog portala Sportbox.ru o daljnjim planovima u karijeri.

Otkrio je da će nastupiti u Japanu na Silvestrovo te kako je u pregovorima za revanš s Fabricijem Werdumom na ljeto 2012.

"Koliko znam, moj menadžer Vadim Finkelstein je u pregovorima s Werdumom. Ta borba će se najvjerojatnije održati na ljeto iduće godine. Sljedeću borbu imat ću 31. prosinca u Japanu (Dreamov event op.a.) i već sam započeo pripreme. Protivnik još nije definiran, a organizatori žele da se u main eventu borim s domaćim borcem."

U mirovinu se još ne sprema. "Ako Bog da planiram se natjecati još nekoliko godina. A nakon toga, bez obzira što se desi u životu, mislim da ću i dalje bar djelić svog vremena posvetiti sportu. Mislim da je nužno da svoje znanje prenesem mladim ljudima i do neke mjere se bavim treniranjem."

Izvan ringa uvijek skroman i odmjeren, u ringu uvijek atraktivan i požrtvovan. Nadajmo se da će nas i dalje uveseljavati svojim izvedbama i možda naći snage za novi pohod na vrh.

T.B./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me