Jun 30, 2024, 08:29:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: Brock Lesnar vs Alistair Overeem  (Pročitano 5184 puta)

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Brock Lesnar vs Alistair Overeem
« poslato: Septembar 06, 2011, 10:16:43 posle podne »
Brock Lesnar vs. Alistair Overeem Set for Year-End UFC Show

The UFC is bringing Strikeforce heavyweight champion Alistair Overeem into the Octagon, and welcoming him with a bout against the promotion's biggest star, Brock Lesnar.

UFC President Dana White confirmed on Twitter that Overeem vs. Lesnar will take place on December 30 in Las Vegas.

The fight will be a huge pay-per-view event, maybe the UFC's most profitable fight of 2011. Lesnar is the single biggest pay-per-view draw in MMA, while Overeem has developed a monstrous reputation over the last couple of years, defending his Strikeforce heavyweight title while also winning the most prestigious title in kickboxing, the K-1 World Grand Prix.
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2011, 09:42:18 pre podne Vladar »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #1 poslato: Septembar 06, 2011, 10:45:02 posle podne »
Odlicno.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2011, 10:46:33 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2011, 11:29:42 posle podne »
uff ovo ce biti zanimljivo.....za Novu godinu taman.....za Alistara nesumnjam da je u top formi..dok za Lesnara neznam uopste sta je i kako je....Izgleda mi debelo na onoj slici...

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2011, 11:50:07 pre podne »
nego, izgleda da se Fedor vraca u ring i to protiv Jeff Monsona...??? ??? ??? WTF ??? ??? ???

Spartak

  • Gost
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #5 poslato: Septembar 07, 2011, 12:53:55 posle podne »
nego, izgleda da se Fedor vraca u ring i to protiv Jeff Monsona...??? ??? ??? WTF ??? ??? ???

nego koga da mu daju :) Caina ? :)))
dobro mu je i sto su mu ikakvog borca dali.

Apropo teme
Brock by decision.

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #6 poslato: Septembar 07, 2011, 02:11:42 posle podne »
haha...nisam tako mislio, već ne znam koji će mu q*** taj meč. Na kraju će Pudzianowskom da se ispuni želja pa ćemo i taj meč da gledamo :D

nego da se vratim na temu...Ako Alister izađe 100% spreman, Brock nema šta tu da traži ;)

Spartak

  • Gost
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2011, 02:22:02 posle podne »
haha...nisam tako mislio, već ne znam koji će mu q*** taj meč. Na kraju će Pudzianowskom da se ispuni želja pa ćemo i taj meč da gledamo :D

nego da se vratim na temu...Ako Alister izađe 100% spreman, Brock nema šta tu da traži ;)

znas kako,realno Fedor je bio submitovan,prebijen i nokautiran.Sveto trojstvo.Vidjeli smo da kilaza nije problem vec ocigledan manjak skilla.Rvanje nikakvo,a takodje i grappling dosta losiji za danasnje standarde.

Btw Brock ce da baca Alistaira na parter kad hoce.Ne vjerujem da ce ovaj nesto uraditi u standupu.Previse je spor

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #8 poslato: Septembar 07, 2011, 09:03:21 posle podne »
Nesumnjivo je da Lesnar moze da ga baca, ali opet dobro se brani Reem a i mazga je, pa se nadam da ce proc jedno koljeno prilikom takedown defence-a. No, nisam preveliki optimista.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #9 poslato: Septembar 07, 2011, 10:03:01 posle podne »
War LEsnar ! By the Fedor se pogubio totalno bolje mu je da se povuce...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #10 poslato: Septembar 08, 2011, 12:24:21 pre podne »
Nekoliko trenutaka nakon što je Dana White potvrdio dolazak Alistaira Overeema u redove UFC-a, novinar portala Fighters Only uspio je popričati s velikim teškaškim pojačanjem vodeće svjetske MMA organizacije.

Pozdrav Alistair, kako se osjećaš?
- Stvarno sam uzbuđen, ovo je veliki dan za mene i moj team Golden Glory. Pregovori su dobro prošli i jedva čekam 30.12. i borbu s Brockom Lesnarom. Pobjednik te borbe dobiva priliku za naslov, to me veseli.

Što nam možeš reći o ugovoru? Je li na više borbi?
- Žalim, stvarno ne mogu otkriti te detalje.

Na ovome si ti inzistirao, jedna borba zatim juriš na titulu?
- Ustvari, ponuđeno mi je da se odmah borim za titulu. No tada bi morao čekati borbu između Caina Velasqueza i Juniora dos Santosa, pa da se pobjednik borbe odmori i počne trenirati za mene...tako da bih po tome morao čekati sredinu sljedeće godine za prvi nastup.

Znači nisi želio čekati. Je li Lesnar jedino ime koje ti je ponuđeno?
- Ja sam borac koji voli biti aktivan. Bilo je još nekih opcija, ali meni se svidio Lesnar. I on je to želio pa smo to dogovorili.

Ti si jedan od najboljih udarača u MMA, a Lesnar je vrhunski hrvač, najbolji s kojim si se ikad susreo. Tvoje mišljenje o tome?
- To nije nešto što bi me trebalo brinuti. Bavim se ovim već dugo vremena i svaku borbu dobro proučim. Bit će puno dobrih hrvača u mom kampu i bit ću spreman. Jedino što vam mogu sa sigurnošću potvrditi jest da ova borba neće završiti sudačkom odlukom.

T.B./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 11, 2011, 02:44:24 posle podne »
Overeem: Brock se neće izvući živ iz prve runde!

Alistaira Overeema uhvatili su kada je izlazio iz kina gdje je gledao film "Warrior" o kojem smo nedavno pisali. U filmu se radi o velikom turniru u MMA, a Alistair se zainteresirao za detalje u kojima su pogriješili pri snimanju i režiranju. Iako priznaje da je najbolji film o MMA što postoji, ipak se radi o tome da ljudi trebaju dobiti ispravnu perspektivu o MMA i načinu na koji funkcionira.
 
Naravno, novinar se odmah nadovezao na njegovu nadolazeću borbu krajem godine sa Brock Lesnarom. Alistair se osjeća vrlo spremno i odlučno i obečao je Lesnaru: "Završit ću te u prvoj rundi. Jednostavno se nećeš izvući iz prve runde. Brock je vrlo jak, ali imam sve što je potrebno da ga zaustavim".

http://www.youtube.com/watch?v=IZnUwTvHHuI&feature=player_embedded#!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 11, 2011, 04:19:26 posle podne »
kakav bre brock...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Brock Lesnar Vs Alistair Overeem
« Odgovor #13 poslato: Novembar 23, 2011, 09:41:24 pre podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me