Septembar 25, 2024, 10:18:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Obrok nakon treninga :/  (Pročitano 2161 puta)

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Obrok nakon treninga :/
« poslato: Decembar 06, 2011, 08:38:29 posle podne »
Zbog obaveza nisam u mogucnosti da treniram preko dana pa tako moram pred vece.E sad trening zavrsavam negde oko 7 i 15,a obrok nakon treninga mi je do 8 sati.Mislim da je to   bas kasno za ugljeni hidrat(pojedem 120g pirinca) ali takodje sam svestan da je Uh jako vazan u obroku posle treninga .To mi je ujedno i predposlednnji obrok.Da li zbog toga sto je trening malo kasnije treba da smanjim te Uh ili je ok ovako ?
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Spartak

  • Gost
Odg: Obrok nakon treninga :/
« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2011, 09:12:30 posle podne »
pa i ne trebas ti odma posle treninga da jedes hidrate,glikogen uvijek mozes poceti da popunjavas sutradan, u mom slucaju ja uzmem whey isolate bez secera sa malo glutamina i posle toga cisto proteinski obrok

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Obrok nakon treninga :/
« Odgovor #2 poslato: Decembar 07, 2011, 05:38:34 posle podne »
Zbog obaveza nisam u mogucnosti da treniram preko dana pa tako moram pred vece.E sad trening zavrsavam negde oko 7 i 15,a obrok nakon treninga mi je do 8 sati.Mislim da je to   bas kasno za ugljeni hidrat(pojedem 120g pirinca) ali takodje sam svestan da je Uh jako vazan u obroku posle treninga .To mi je ujedno i predposlednnji obrok.Da li zbog toga sto je trening malo kasnije treba da smanjim te Uh ili je ok ovako ?


Ma opusteno jedi meni se trening zavrsava u pola 11 uvece pa pijem i protein 15-tak minuta posle a pola sata kasnije jedem pirinac sa belim mesom i bademima

Spartak

  • Gost
Odg: Obrok nakon treninga :/
« Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2011, 07:10:11 posle podne »
Doduse ja radim laganu defku, tako da izbjegavam hidrate postworkout pogotovo sto dolazim kuci sa treninga oko 20h a idem da spavam u 22 23h
Ko je "ekto" i ko radi na masi ,ne bi trebalo da se boji unosa hidrata postworkout u bilo kojem vremenu,mada bih se u svakom slucaju bazirao na unosenju hidrata pred trening

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Obrok nakon treninga :/
« Odgovor #4 poslato: Decembar 07, 2011, 07:44:49 posle podne »
Ja UH lepo rasporedim ujutru oko 120g ovsenih,pre treninga 100g pirinca ,posle treninga 120g..Znaci moze da se klopa sad opusteno :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!