Septembar 29, 2024, 01:15:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: tyning-styling  (Pročitano 38067 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: tyning-styling
« Odgovor #210 poslato: Septembar 03, 2006, 05:41:46 pre podne »
Juce je bilo uzasno na adi huji!
Ono je bila smejurija i ne vredi 200 dinara.
5-6 voznji... od toga jedna kvalitetna..  

Mnogo sam vise ocekivao...

I da..  EXTREME-a nije bilo na vidiku! Sve vreme sam gledao gde je on, jel sam ocekivao da ce on to posetiti i fotografisati..

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: tyning-styling
« Odgovor #211 poslato: Septembar 03, 2006, 06:33:47 pre podne »
Citat: arny88
Citat: maxim
Citat: arny88
zavrsen yugo 1.5,premijerna voznja u koloni kroz grad veceras od 22-23h,pa onda na crtu kod ck,izazvao me lik sa golf 2 tdi u 50e-to se zove lako zaradjen novac...hihihi...slike motora i automobila bice postavljene cim se zavrsi body kit...zeznuo sam se,premijerna voznja je bila pre oko 45min,sa Zoranom Bajicem,kad sam se vracao od bajica autoputem,205km/h ko od sale,mnogo rizikujem jer jos ni sanke ni ogibljenje,nije stavljeno..pozdrav,i jel sme neko na crtu


Malo je to konja za 205km/h,laze ti cajger!

u koje pare,u 4 mi digne do jaja obrtaje,al u 5 dosta spusti,tako da se ni ne trese preterano,pa mu zton nisam ni stavljao jos nista,sada je lagan,plasio sam se da se ne prevrnem...veruj mi oko 120-130hp sigurno ima...


A cime si mu merio brzinu?Koje felne imas (koji precnik)?

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: tyning-styling
« Odgovor #212 poslato: Septembar 03, 2006, 12:49:50 posle podne »
mene interesuje kakav je to golf 2 a da je tdi koliko znam tek od golf 3 pocele su se ubacivati tdi motori taj golf 2 mora da je onda ubacio tu masinu inace kod golf 2 su GTD masine a to je ogromna razlika ....
pain is the name of the game

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: tyning-styling
« Odgovor #213 poslato: Septembar 03, 2006, 12:52:27 posle podne »
Citat: Profimare
Haha, lik se kladio da ce te dobiti sa golfom 2 tdi :D
Aj kacemo malo da se provozamo, da vidim kako ide to cudo? ;)

To `cudo` ide odlicno. vidi se da vlasnik vodi brigu o njemu.
Cak i kroz male zemuske ulice se dobro pokazao auto. :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: tyning-styling
« Odgovor #214 poslato: Septembar 03, 2006, 12:54:21 posle podne »
Citat: maxim
Citat: arny88
Citat: maxim
Citat: arny88
zavrsen yugo 1.5,premijerna voznja u koloni kroz grad veceras od 22-23h,pa onda na crtu kod ck,izazvao me lik sa golf 2 tdi u 50e-to se zove lako zaradjen novac...hihihi...slike motora i automobila bice postavljene cim se zavrsi body kit...zeznuo sam se,premijerna voznja je bila pre oko 45min,sa Zoranom Bajicem,kad sam se vracao od bajica autoputem,205km/h ko od sale,mnogo rizikujem jer jos ni sanke ni ogibljenje,nije stavljeno..pozdrav,i jel sme neko na crtu


Malo je to konja za 205km/h,laze ti cajger!

u koje pare,u 4 mi digne do jaja obrtaje,al u 5 dosta spusti,tako da se ni ne trese preterano,pa mu zton nisam ni stavljao jos nista,sada je lagan,plasio sam se da se ne prevrnem...veruj mi oko 120-130hp sigurno ima...


A cime si mu merio brzinu?Koje felne imas (koji precnik)?


To i mene interesuje!Jesi mu stavljao novi kilometar-sat ili sta?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: tyning-styling
« Odgovor #215 poslato: Septembar 03, 2006, 02:44:53 posle podne »
Citat: e_xxl
mene interesuje kakav je to golf 2 a da je tdi koliko znam tek od golf 3 pocele su se ubacivati tdi motori taj golf 2 mora da je onda ubacio tu masinu inace kod golf 2 su GTD masine a to je ogromna razlika ....


Najverovatnije je to Golf 2 GTI ili GTD posto 2 TDI ne postoji,jer da je stvarno GTD onda bi ga jugo pobedio i sa standardnih 55-60 Ks,a sa 120-130KS bi ga pocepao kao ciganin slincugu :D !

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: tyning-styling
« Odgovor #216 poslato: Septembar 03, 2006, 10:10:48 posle podne »
Citat: e_xxl
mene interesuje kakav je to golf 2 a da je tdi koliko znam tek od golf 3 pocele su se ubacivati tdi motori taj golf 2 mora da je onda ubacio tu masinu inace kod golf 2 su GTD masine a to je ogromna razlika ....

na gtisam i mislio izini
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: tyning-styling
« Odgovor #217 poslato: Septembar 03, 2006, 10:18:46 posle podne »
Citat: Profimare
Haha, lik se kladio da ce te dobiti sa golfom 2 tdi :D
Aj kacemo malo da se provozamo, da vidim kako ide to cudo? ;)

gti matori moja greska,ma lik nije znao sta je unutra,samo sam turirao na semaforu i pustio ubitacnu muziku,bilo je slika mog woofera i pojacala,i on reko decko sta se lozis smes na crtu u kes,reko u 2000din ja reko sto ne bi u 50e samo se nasmejo i reko budi u toliko kod ck,osecam da se kaje.danas sam ispusio od bmw-a 320 kockica,a i startovala me murija,a ja zaboravio saobracajnu od lancinog motora,jedva me pustise,ne bi da nisam castio 10e.mamu im,za 5-6 dana je u fullu i onda se vozimo
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: tyning-styling
« Odgovor #218 poslato: Septembar 03, 2006, 10:26:25 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: maxim
Citat: arny88
Citat: maxim
Citat: arny88
zavrsen yugo 1.5,premijerna voznja u koloni kroz grad veceras od 22-23h,pa onda na crtu kod ck,izazvao me lik sa golf 2 tdi u 50e-to se zove lako zaradjen novac...hihihi...slike motora i automobila bice postavljene cim se zavrsi body kit...zeznuo sam se,premijerna voznja je bila pre oko 45min,sa Zoranom Bajicem,kad sam se vracao od bajica autoputem,205km/h ko od sale,mnogo rizikujem jer jos ni sanke ni ogibljenje,nije stavljeno..pozdrav,i jel sme neko na crtu


Malo je to konja za 205km/h,laze ti cajger!

u koje pare,u 4 mi digne do jaja obrtaje,al u 5 dosta spusti,tako da se ni ne trese preterano,pa mu zton nisam ni stavljao jos nista,sada je lagan,plasio sam se da se ne prevrnem...veruj mi oko 120-130hp sigurno ima...

imam od tipa skrojen brzinomer,jedva navukosmo onu sajlu,sad cu da vratim yugov,smara me cale.i menjac posto ocu sporohodni od fiata.felne su njegove standardne sa novim gumama,nista od body kita nije radjeno,nema se kinte,treba mi za to 1200e,za sad ga vozim kao fabricki da je,a sjebo sam i haubu,tj vezan je motor da ne bi propap zato sto je tezi od yugovog a nisam jos nalio olovo uispod motora,pozdrav

A cime si mu merio brzinu?Koje felne imas (koji precnik)?


To i mene interesuje!Jesi mu stavljao novi kilometar-sat ili sta?
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: tyning-styling
« Odgovor #219 poslato: Septembar 03, 2006, 10:30:00 posle podne »
Citat: bajic_z
Citat: Profimare
Haha, lik se kladio da ce te dobiti sa golfom 2 tdi :D
Aj kacemo malo da se provozamo, da vidim kako ide to cudo? ;)

To `cudo` ide odlicno. vidi se da vlasnik vodi brigu o njemu.
Cak i kroz male zemuske ulice se dobro pokazao auto. :wink:

hvala matori,videces kad ga ojacam kako ide,sad ne smem fazon preko 130-140 jer se trese a isop motora nije naliveno olovo vec je vezan za haubu.
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: tyning-styling
« Odgovor #220 poslato: Septembar 04, 2006, 12:52:29 pre podne »
Koje su ovo price! :roll:  :roll:  :roll:

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: tyning-styling
« Odgovor #221 poslato: Septembar 04, 2006, 04:24:53 pre podne »
Citat: BORIS
Koje su ovo price! :roll:  :roll:  :roll:


..............ako nemas nista pametnije da postujes preskoci topic.
Nemam nameru da....................kao sto si ti ista dokazujem,ako ne verujes ne moras neki su vec to cudo videli,neki ce tek videti.
pozdrav
mozda si jaci ali nisi ludji

Zoka

  • Gost
Re: tyning-styling
« Odgovor #222 poslato: Septembar 04, 2006, 06:34:53 pre podne »
Polako decko... polako... nema potrebe da ikog nazivas majmunom...
Ovo je forum... razgovor, razmjena misljenja... pusti taj jezik ulice ovde...

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: tyning-styling
« Odgovor #223 poslato: Septembar 04, 2006, 09:19:53 pre podne »
Slusaj mali kompleksasu za sada sam ti samo tvoj recnik u poruci izbrisao,a sledeci put za takvo ponasanje cu te prvo banovati sa foruma ,a posle toga cu doci do CK da ti objasnim neke stvari sa kojima se ocigledno do sada nisi susreo!
Ti sada budi pametan decko i prestani da seres po forumu!

Usput ova tema je od ovog momenta zakljucana!