Septembar 21, 2024, 11:39:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Chael Sonnen "Pauku" dao 24 sata da prihvati ponudu  (Pročitano 1989 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Chael Sonnen "Pauku" dao 24 sata da prihvati ponudu
« poslato: Oktobar 15, 2011, 07:49:04 posle podne »
Odmah nakon pobjede na UFC-u 136, Chael Sonnen nije se osvrnuo na borbu niti na svog protivnika. Jedina meta, po tko zna koji put, bio je Anderson Silva, kojemu je Amerikanac poručio, "Andersone, apsolutno nemaš pojma. Održimo najveći revanš u povijesti ove organizacije, u vikendu Super Bowla. Ako te pobijedim, napuštaš kategoriju - ako me dobiješ, napuštam UFC zauvijek."

Sonnen se prije nekoliko sati putem Twittera nadovezao na prijašnji prijedlog.

"Andersone, imaš 24 sata da prihvatiš moju ponudu. Predlažem ti da to i učiniš jer sljedeća neće biti tako lijepa."

Jedan od najosobnijih Amerikančevih istupa bilo je spominjanje Silvine žene (prije UFC-a 136). Na izjavu, "Razvalit ću vrata njegove kuće, potapšat ću mu ženu po stražnjici i reći joj da mi pripremi srednje pečeni odrezak, baš kakvog ga volim", Sonnen se osvrnuo u jučerašnjoj Twitter poruci.

"Imao sam vremena da se ohladim i razmislim o ranije rečenom. Sve bih to sažeo u dvije riječi... SREDNJE PEČEN!"

Što će se dogoditi kada odbrojavanje dođe na nulu, trebali bi saznati uskoro.

Prisjetite se intervjua s Maurom, gdje se dvojac raspravljao i o slobodnoj borbi u Japanu (21:22). Poruka Silvi nalazi se u posljednjoj minuti videa.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Chael Sonnen "Pauku" dao 24 sata da prihvati ponudu
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2011, 08:02:43 pre podne »
Chael Sonnen poručio Andersonu: Dođi u kavez i odgovarat ću za sve dosad rečeno

Prozivanje prvaka srednje kategorije nakon trijumfa na UFC-u 136 za Sonnena izgleda nije imalo željeni učinak. U najnovijem intervjuu (MMA Nation) Chael je, između ostaloga, otkrio zašto je u nedavnom istupu u javnost spomenuo Andersonovu ženu, te vjeruje li u konačnu realizaciju toliko željenog revanša.

"Da mi je on rekao ono što sam ja nakon borbe poručio njemu, nabio bih mu mikrofon u grlo. No on nije učinio ništa i ne mogu ga natjerati da odgovori. On je šampion tek na papiru, lažan je i izvikan.

Želi li se Silva boriti? Ne, no hoće li ga Dana White natjerati? Da. Mnogi govore da ne smijem prelaziti na osobnu razinu no ovo je osobno. Znate li da me je tužakao šefu? Požalio mu se "jer sam otišao predaleko." Možda jesam, no neka učini nešto po tom pitanju, kada uđe u taj kavez odgovarat ću za sve dosad rečeno.

Ponuda o odlasku iz UFC-a  je istekla. Očito nije upalila i ne mogu ga namamiti na borbu. Sve što je trebao napraviti nakon mog prozivanja je ustati i dati mi do znanja da prihvaća ponudu. On je učinio suprotno."
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2011, 08:08:38 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Chael Sonnen "Pauku" dao 24 sata da prihvati ponudu
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:40:45 posle podne »
Chael Sonnen je teska majmuncina ko moze da bude fan tako loseg coveka nije mi jasno...