Jul 04, 2024, 09:20:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Quinton Jackson planira otići u boks  (Pročitano 1753 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Quinton Jackson planira otići u boks
« poslato: Septembar 30, 2011, 04:55:54 posle podne »
Quinton Jackson planira otići u boks

Jedan od najopasnijih udarača u slobodnoj borbi, 32-godišnji Quinton Jackson, izrazio je želju odraditi MMA okršaj u Japanu, početkom 2012. godine. "Rampage" je nakon poraza od Jona Jonesa na UFC-u 135 s planovima otišao još i dalje - najavio je odlazak u boksački ring, gdje se mečevi odrađuju na njegovom omiljenom "terenu", stand-upu.

"Mrzim se boriti protiv plašljivih protivnika, oni su nepredvidljivi i bježe od udaraca. Zato ću otići u boks, oni moraju stajati s tobom. Nije me briga niti ako me netko nokautira, barem sam bio u borbi. Zaljubio sam se u boks i znam da mogu privući mnoge."

Zvijezdi japanskog Pridea najvjerojatnije će želja biti ostvarena, te će u veljači nastupitii u Zemlji Izlazećeg Sunca. Poluteškaš je izrazio želju za revanšom sa "Shogunom" no Brazilca na UFC-u 139 očekuje Dan Henderson. Jedan od mogućih protivnika je Forrest Griffin, koji je također u posljednjem nastupu upisao poraz.

Izvor : ESPN

http://www.youtube.com/watch?v=M47mufY8SZc&feature=related

I.F.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Quinton Jackson planira otići u boks
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2011, 06:55:59 posle podne »
pametno....

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Quinton Jackson planira otići u boks
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2011, 02:40:56 pre podne »
Sta je ovo, svi krenulo Kimbovim stopama :D
Salim se, bice interesantno gledati ga