Jul 01, 2024, 07:36:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Misicni tonus  (Pročitano 4038 puta)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Misicni tonus
« poslato: Septembar 09, 2011, 08:21:10 posle podne »
Pozdrav

Vec mi se 2 put u mjesec dana dogadja to da imam skroz slab tonus misica i pump , kad nategnem misic isto kao da je nisam nategao , nestale mi vene na bicepsu ;D , sve se vrati u normalu nakon 3-4 dana... Ovo me prilicno nervira :'(
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2011, 08:32:57 posle podne »
Koristio sam BCAA i Monohidrat , sad samo glutamin ... Whey se podrazumjeva. Ishrana 2gr P po KG , UH ne brojim , ujutru ovsene poslije samo kuhani krompir , ugl. mnogo UH
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2011, 08:36:21 posle podne »
zavisi od gomile faktora...da li jedes dovoljno ugljenih hidrata,sta si trenirao juce,danas,nivo masti potkoznih,vode koja se nakuplja pa ode...ne znam sto se toliko brines...osim ako nije bas bitno za zivot imati vene kad ides u grad ili slicno :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2011, 08:47:01 posle podne »
zavisi od gomile faktora...da li jedes dovoljno ugljenih hidrata,sta si trenirao juce,danas,nivo masti potkoznih,vode koja se nakuplja pa ode...ne znam sto se toliko brines...osim ako nije bas bitno za zivot imati vene kad ides u grad ili slicno :D
Ma frustrira me , dodjem da se roknem testom ;D (nikad ne bih uzeo)  ...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2011, 10:15:58 pre podne »
zavisi od gomile faktora...da li jedes dovoljno ugljenih hidrata,sta si trenirao juce,danas,nivo masti potkoznih,vode koja se nakuplja pa ode...ne znam sto se toliko brines...osim ako nije bas bitno za zivot imati vene kad ides u grad ili slicno :D
Ma frustrira me , dodjem da se roknem testom ;D (nikad ne bih uzeo)  ...

to bi ti sigurno pomoglo da imas vene na bicepsu..:D

ne mogu da veruejm

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2011, 11:27:31 pre podne »
zavisi od gomile faktora...da li jedes dovoljno ugljenih hidrata,sta si trenirao juce,danas,nivo masti potkoznih,vode koja se nakuplja pa ode...ne znam sto se toliko brines...osim ako nije bas bitno za zivot imati vene kad ides u grad ili slicno :D
Ma frustrira me , dodjem da se roknem testom ;D (nikad ne bih uzeo)  ...

to bi ti sigurno pomoglo da imas vene na bicepsu..:D

ne mogu da veruejm
zezam se , samo sam pokusao simbolizovati svoju frustraciju ... Ali vec sam se pomirio s tim...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #6 poslato: Septembar 22, 2011, 09:45:12 posle podne »
http://www.facebook.com/notes/aminoba-sports-nutrition-shop/suplementacija-20-pravila-za-bolji-izgled/252859008084301

Ovo pod 2 i 5 (pogotovo pod 2 ) me malo zbunjuje ? Whey prije treninga :O ??? Ako moze neko od iskusnijih da kaze nesto o ovome , da li je pravilno ?
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2011, 07:14:54 pre podne »
http://www.facebook.com/notes/aminoba-sports-nutrition-shop/suplementacija-20-pravila-za-bolji-izgled/252859008084301

Ovo pod 2 i 5 (pogotovo pod 2 ) me malo zbunjuje ? Whey prije treninga :O ??? Ako moze neko od iskusnijih da kaze nesto o ovome , da li je pravilno ?

NIJE
da si citao forum toliko puta je receno bas na ovu i o ovoj temi

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/06/protein-pred-trening-da-ili-ne.html
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2011, 07:37:03 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Misicni tonus
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2011, 02:08:52 posle podne »
http://www.facebook.com/notes/aminoba-sports-nutrition-shop/suplementacija-20-pravila-za-bolji-izgled/252859008084301

Ovo pod 2 i 5 (pogotovo pod 2 ) me malo zbunjuje ? Whey prije treninga :O ??? Ako moze neko od iskusnijih da kaze nesto o ovome , da li je pravilno ?

NIJE
da si citao forum toliko puta je receno bas na ovu i o ovoj temi

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/06/protein-pred-trening-da-ili-ne.html
To sam i mislio ... Al opet svako malo naletim na ovakav text gdje se preporucuje whey pred trening...Dakle NE ... Hvala na odgovoru :)
Visok plećat moRe dobro mećat