Jun 20, 2024, 01:24:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Trening Nogu  (Pročitano 18188 puta)

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: Trening Nogu
« Odgovor #45 poslato: Septembar 14, 2006, 11:08:20 pre podne »
Citat: Pedja_Petrovic
KAKO IDE BOKI??...NE JAVLJAS NISTA??

Genije si,sta da ti kazem.Izgubio sam oko 1kg,ruka mi je porasla za 0.5 cm :) Da,dobro ste procitali,na dijeti sam i ruka mi je porasla za 0.5 cm uz pomoc dijete koju mi je Pedja preporucio.Definicija je bolja,vene mogu da primjetim tamo gdje ih nije bilo prije.Tek je prosla 1 sedmica,a vec ima rezultata.Slicice saljem cim iscimam nekoga za digitalni,al' niko nece da da,pa ce keva morati da uzme sa posla.
Evo i ovom prilikom trebam da se javno zahvalim Pedji koji mi je dao savjete,ispravio tamo gdje sam grijesio i koji mi pomaze da budem bolji na takmicenju.
Hvala ti Pedja PUNO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trening Nogu
« Odgovor #46 poslato: Septembar 14, 2006, 05:22:53 posle podne »
Citat: Boki4
Citat: Pedja_Petrovic
KAKO IDE BOKI??...NE JAVLJAS NISTA??

Genije si,sta da ti kazem.Izgubio sam oko 1kg,ruka mi je porasla za 0.5 cm :) Da,dobro ste procitali,na dijeti sam i ruka mi je porasla za 0.5 cm uz pomoc dijete koju mi je Pedja preporucio.Definicija je bolja,vene mogu da primjetim tamo gdje ih nije bilo prije.Tek je prosla 1 sedmica,a vec ima rezultata.Slicice saljem cim iscimam nekoga za digitalni,al' niko nece da da,pa ce keva morati da uzme sa posla.
Evo i ovom prilikom trebam da se javno zahvalim Pedji koji mi je dao savjete,ispravio tamo gdje sam grijesio i koji mi pomaze da budem bolji na takmicenju.
Hvala ti Pedja PUNO!
....SAMO TI STARI RASPALI SADA PO TOME KAKO SAM TI REKAO A DALJE BUDEMO VIDELI STA CE BITI....NE IDE I OVAKO STALNO..MORA I TU NESTO DA SE M,ENJA..HEHEHHEHEH..ALI VIDETI CES..KADA DODJE VREME.

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: Trening Nogu
« Odgovor #47 poslato: Septembar 14, 2006, 06:40:42 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic
....SAMO TI STARI RASPALI SADA PO TOME KAKO SAM TI REKAO A DALJE BUDEMO VIDELI STA CE BITI....NE IDE I OVAKO STALNO..MORA I TU NESTO DA SE M,ENJA..HEHEHHEHEH..ALI VIDETI CES..KADA DODJE VREME.

Naravno,Pedja,pratim samo Generalova upustva  :wink:

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trening Nogu
« Odgovor #48 poslato: Septembar 15, 2006, 07:38:13 pre podne »
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: remetik
Citat: Pedja_Petrovic
evo dai ja nesto nacuim......

ja mrtvo dizanje nikada u zivtu nisam radio..u stvari jesam i video da to nema veze sa nicim osim sa dobro povredom i to j eto..


Nisi radio mrtvo? Stvarno?
..NIKADA...NITI CU DA GA RADIM..


kojim vezbama razvijas donji deo ledja?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trening Nogu
« Odgovor #49 poslato: Septembar 15, 2006, 09:01:43 pre podne »
Citat: sempai
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: remetik
Citat: Pedja_Petrovic
evo dai ja nesto nacuim......

ja mrtvo dizanje nikada u zivtu nisam radio..u stvari jesam i video da to nema veze sa nicim osim sa dobro povredom i to j eto..


Nisi radio mrtvo? Stvarno?
..NIKADA...NITI CU DA GA RADIM..


kojim vezbama razvijas donji deo ledja?
...


donji deo ledaj nema potrebe za doadtnim optercivanjem ako ti cilj nije powelifting ili tako nesto.

posto vidim da si skeptican i veoma mi skepticno deluje tvoje pitanje.....ja ti opet kazem..ne radim mrtvo dizanje niti sam ga kada radio..

a ti vidi dali smi zaostaje i jedan deo ledja..

..I JOS JEDNOM..OVO JE BB..A NE POWERLIFTING.I NA KRAJU..ZASTO BIH U OPSTE ZELEO DA RAZVIJEM DONJI DEO LEDJA DA MI KVARI KOMPLETANU SUIMETRIJU...??....OJCATI DA...ALI RADITI MRTVO DIZANJE DA RAZVIJAS DONJI DEO MISICA...

JEDINO AKO SE BASVI POWELIFTINGOM ILI NEKIM DRUGIM SLICNIM SPORTOM

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trening Nogu
« Odgovor #50 poslato: Septembar 15, 2006, 10:30:36 pre podne »
NISAM SKEPTICAN I NEMA POTREBE DA ME UVERAVAS KAKVA SU TI LEDJA ...

zasto mislis da ti ne verujem tj da sumnjam u to sto ti pises????

pitao sam jer sam pomislio da treba jacati donji deo ledja a istovremeno ne znam kojim vezbama je to najefikasnije uraditi....

stoga pitanje je : koje vezbe TI radis da bi OJACAO donji deo ledja - ako ih radis

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trening Nogu
« Odgovor #51 poslato: Septembar 15, 2006, 10:34:28 pre podne »
Citat: sempai
NISAM SKEPTICAN I NEMA POTREBE DA ME UVERAVAS KAKVA SU TI LEDJA ...

zasto mislis da ti ne verujem tj da sumnjam u to sto ti pises????

pitao sam jer sam pomislio da treba jacati donji deo ledja a istovremeno ne znam kojim vezbama je to najefikasnije uraditi....

stoga pitanje je : koje vezbe TI radis da bi OJACAO donji deo ledja - ako ih radis
....

AKO PRAVILNO RADIS OSNOVNE VEZBE..KAO STO SU VESLNJA SA SIPKAM.TSIPKMA.BUCICAMA.VELSANJE NA SJALI..

NE VIDIM NI JEDAN JEDINI RAZLOG ZASTO BI NEKO SE OPTERECIVAO SA MRTVIM DIZNJEM I RIZIKOVAO POVREDU....

DAKLE....

JA NE RADIM..I NE OJACAVAM DONJI DEO LEDJA..NEMAM POTREB ZA TIM JER MI JE DOVLJNO OVO STO RADIM..SADA..

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trening Nogu
« Odgovor #52 poslato: Septembar 15, 2006, 10:38:45 pre podne »
eto jbm....ti ovakav nacin komunikacije ;)

to je to hvala