Septembar 27, 2024, 11:30:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani  (Pročitano 4188 puta)

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« poslato: Novembar 14, 2012, 11:02:10 posle podne »
Video sam dosta zaniimljivih ljudi u teretani,dosta budala koje su me nasmevale,dosta nagruvanih momaka koji misle da imaju raspon lepeza 3 sa 3(oni jesu veliki i uspeli su nesto svaka cast njima al smesno mi sto se toliko kocopere)  od ljudi koji zauzimaju masine a ustavri salju sms poruke,od onih nagruvanih koji imaju taj veliki raspon ledja kada krenu da urlaju dal je 30 ili 150 kila mrtvo sve jedno koja vezba ili koja kilaza vazno je da oni urlaju i naravno tu su momci bez majci,ti su mi nekako najsmesniji a tako su masni i debeli a tako su istropovaniii  stalno se ogledaju u ogledalo nakon svake serije ili sasvim suprotno da veoma dobro izlgedaju ali imaju taj cudan fetish da cela teretana mora da zna da oni lepo izgledaju i da vezbaju i tu su naravno momci kojima nije tesko 150 kila bench a da im toliko tesko padne da vrate ploce sa sipke ta mi to jednostavno nije jasno...ima ih raznih :)

Sve je to ok al ovaj lik mi je jednostavno vrhunaccc svega ovoga..
Skoro se desilo,vezbam gledam svoja posla sasvim kulturno i odjednom ulece lik u teretanu,prvi put ga vidim malo se zanosi onako nije pri sebi,Ja ga naravno iskuliram skroz i gledam svoja posla.
Naravno bio je pijan,tako je smrdeo na pivo da mislim da je mogao zadahom da me napije.
I sledeca scena lik stavlja 110 kila na bench i sipka ga tako zakucava da ja nisam verovao sta se desava,srecom bio sam blizu njega,bacam bucice i skacem da mu pomognem,on onako sav jadan pomodreo izbledeo poceo da gubi dah on muke i koliko je pijan ne moze da obori sipku na stranu.
I sto mi je najace od svega toga ja mu podizem sipku i vracam na stalak i on ustaje i kaze mi
JOOJ !! brateeee...........sto sam oslabio..
Iskreno mi nije jasno sta je samo on razmisljao  :-\
Al dobro ostao je ziv to je vazno  ;D
Cuo sam dosta ovakvih prica i skorz su mi zanjimljive da ih slusam,podelite i vi neku slicnu pricu da se ismejemo kao ljudi  ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2012, 12:06:34 pre podne »
Ovo je super stvarno. Ja navijao da ga zakuca u glavu sipka:-). Mene najvise nervira bez konkurencije kada ljudi bazde kao da se mesec dana nisu kupali,to je jedina situacija kada sam u stanju da batalim trening , 2 puta je bilo nepodnosljivo. Ujutru kada vezbam nema bahatih a ni dometa posto je podrum pa sam sa te strane .miran
Men sana in corpore sano !

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2012, 01:58:26 pre podne »
mene najvise nerviraju ljudi koji ne znaju sta rade... :D shvacam da imas full body trening. al ne mozes mi raditi prvo biceps, pa ramena, pa ledja, pa triceps, pa prsa. naravno sve po 1 vjezba i 1 serija, pa onda opet ponovo sve.. koji je smisao toga? :D ... bitno da noge nitko ne radi..a to vecina svi ovi tzv bilderi.. nemaju pojma sta rade.. ocito nemaju  nikakav plan ni cilj

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2012, 05:34:35 pre podne »
Citat
shvacam da imas full body trening.

ja ovo ne shvacam  ;D ;D ;D

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2012, 11:14:46 pre podne »
Hahhah  :D

Ja radim-onako- "sa strane gledano" noge,prsa,rame,ledja,triceps,biceps-jedna
vezba,xxxxx serija. Itekako znam sta radim.I cesto se,zbog ovoga-srecem sa kojekakvim komentarima.

Ne preuranjujte sa zakljuccima i procenama necijeg nacina vezbanja jer ne znate sta mu je cilj,
cime se bavi i sta hoce da postigne.Vise se bavite sobom.A taj neko,cak i da radi pogresno(tako mi govori
iskustvo)-morace to da nauci na tezi nacin.

A gluposti uvek ima i bice je  ;D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2012, 12:01:17 posle podne »
Mene najvise nervira bez konkurencije kada ljudi bazde kao da se mesec dana nisu kupali
Jedno vreme sam vezbao sa extra likom, znaci lik je dobar spoter, dobar tempo treninga itd.

E onda je on skontao da beli luk podize testosteron (i istripovao se da to radi kao depo ;D ), pa je poceo da zdere toliko belog luka da je cela teretana smrdela :)

Pa sam promenio termin :D

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2012, 01:42:27 posle podne »
ja ne mogu da podnesem kad neko izgovori rec "odradilo me/nije me odradilo" ..npr. uzo sam kreatin,dobio sam samo 2kg..nije me uradio uopste a mog burazera uradio u fulu ili tako neke gluposti xD

ili ljude koji izlaze iz svlacionice i sedaju na klupu da rade military press ili tako nesto bez ikakvog zagevanja..najezim se
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2012, 03:34:07 posle podne »
Hahhah  :D

Ja radim-onako- "sa strane gledano" noge,prsa,rame,ledja,triceps,biceps-jedna
vezba,xxxxx serija. Itekako znam sta radim.I cesto se,zbog ovoga-srecem sa kojekakvim komentarima.

Ne preuranjujte sa zakljuccima i procenama necijeg nacina vezbanja jer ne znate sta mu je cilj,
cime se bavi i sta hoce da postigne.Vise se bavite sobom.A taj neko,cak i da radi pogresno(tako mi govori
iskustvo)-morace to da nauci na tezi nacin.

A gluposti uvek ima i bice je  ;D

ne.. ja shvacam fullbody trening, kad odradis cijelo tijelo u jednom treningu.. ali ne shvacam koji je smisao raditi recimo prvo triceps, pa ledja, pa biceps. noge. ramena.. i onda opet tim redom.. ako je vec cilj full body, onda odradis skupinu po skupinu i to je to.. ne vidim svrhu toga da odradis ledja, i onda radis druge skupine, i onda opet ledja za pola sata..

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Vrste ljudi koje ne mogu da podnesem u teretani
« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2012, 02:11:28 posle podne »
Ovo je super stvarno. Ja navijao da ga zakuca u glavu sipka:-). Mene najvise nervira bez konkurencije kada ljudi bazde kao da se mesec dana nisu kupali,to je jedina situacija kada sam u stanju da batalim trening , 2 puta je bilo nepodnosljivo. Ujutru kada vezbam nema bahatih a ni dometa posto je podrum pa sam sa te strane .miran
Jooj brate kako sam  njih mogao da zaboravim hahah
Ima ih i kod mene,kako prodju pored mene nije mi dobro ceo dan  ;D