Septembar 20, 2024, 10:31:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 5072 puta)

Van mreže Ivan Capko

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
KREATIN
« poslato: Jul 22, 2011, 02:56:33 pre podne »
slusajte nekoliko pitanja....
Imam 70kg    182metara visok.... 16god imam...
1.ako bi pio taj kreatin mesec dana i kad bi dalje prestao za kolko bi se ispumpao i dali bi se skroz ispumpao???
2.od 7 dana ja idem 5 u teretani...Kad  pijem taj kreatin??? pre trening,posle ?? dal pijem i ta 2 dana kad ne vezbam??
3.Dal to steti organizmu i dal je to zdravo???
4.Idem u teretanu 2 nedelje,dal da uzmem to??? Icicu do 1 septembra i onda bi kuci trenirao...
5..Najvaznije: Dal vredi kreatin da pijem i da treniram kuci???
  -zgubove
 -tegove imam
 -Radio bi i benc nekako
 -biceps
 ....Jel bi moglo to kuci da radim a da pijem kreatin i da se napumpam....

MOLIM VAS DA MI ODGOVORITE :)))

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: KREATIN
« Odgovor #1 poslato: Jul 22, 2011, 06:48:39 pre podne »
Pa sad pitanje da li bi te ,,napumpao"uopste :D...Dace ti vise snage da odradjujes jace treninge ,mada i to je samo u glavi....Kreatin kao kreatin za ono sto je namjenjen obavlja posao,prilikom uzimanja navuces vise vode pa ces izgledat kako ti kazes ,,napuhan" :D,mada i to je individualno ....sve u svemu ne ocekuje veliki priliv misica od uzimanje istog.
Kreatin uzimaj mjesec ,mjesec ipo dana,zatim prestanak jedno vrijeme pa opet mozes uzeti ,uzimas prije treninga 5g i poslije treninga 5 g u danim kad ne treniras ne uzimaj nego vise jedi kao i u danima treninga..
Kreatin nije stetan i to je dodatak ishrani nalazi se u  crvenom mesu.......sastoji se od lanca AK uostalom imas temu na forumu od milion strana pa listaj,tu mozes naci sto i kako mada i ja ti ukratko kazem da ne lutas...
E sad ako imas neke probleme sa organima za varenje ,bubrezima sto ne vjerujem jer si mlad moze da ti ne prija kao ni whey kao ni ostali preparati kao i pojedina hrana koja unosis.
Mutis ga u mlakoj vodi ne lednoj  jer se bolje rastvara a i nekome ne prije kad je u hldanoj zna da ga procera :D
Vrijedi da ga pijes dje hoces ako ces da treniras....
P.S  Ti si jos isuvise mlad tako da samo opusteno ,moje ti je savjet da pomalo treniras i ne zanosis se suplementima ...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: KREATIN
« Odgovor #2 poslato: Jul 22, 2011, 11:22:35 pre podne »
Ovo je da covek prosto poludi  >:( ...ne mogu da verujem da svaki dan ide nova tema o jbnom kreatinu  >:(

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: KREATIN
« Odgovor #3 poslato: Jul 22, 2011, 12:42:21 posle podne »
Pa dobro nisu svi pametni ko ti, opusti se.
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: KREATIN
« Odgovor #4 poslato: Jul 22, 2011, 12:45:04 posle podne »
Da nema vec 4 teme o istome pa ajde...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: KREATIN
« Odgovor #5 poslato: Jul 22, 2011, 12:54:04 posle podne »
A da na jednoj nije napisano 136 strana pa da razumem...  :D

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: KREATIN
« Odgovor #6 poslato: Jul 22, 2011, 01:16:34 posle podne »
Ovo je da covek prosto poludi  >:( ...ne mogu da verujem da svaki dan ide nova tema o jbnom kreatinu  >:(

Sto da poludi?mozda se ne snalazi na forumu  nov je ,a potreban mu je savjet.....najlakse je filosofirat i pravit se pametan a uostalom tema o kreatinu je zakljucana pa nema dje ni pitati

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: KREATIN
« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2011, 01:30:28 posle podne »
s obzirom na pitanja kakva je postavio Lazarica je 100% u pravu....Kao prvo tamo gdje je kupio kreatin trebao je dobiti sve ove odgovore..kao drugo on nije procitao ni jednu jedinu recenicu nikad o kreatinu...on je samo cuo da se od njega pumpa i to je sve...a da je procitao bilo gdje bilo kad na netu bilo koji clanak o kreatinu bilo bi mu dosta jasnije sve...Nevjerovatno....

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: KREATIN
« Odgovor #8 poslato: Jul 22, 2011, 01:47:33 posle podne »
stvarno nema smisla,ovakva glupa pitanja cak ni ja ne postavljam  ;D ;D ;D
Citat
uzimas prije treninga 5g i poslije treninga 5 g u danim kad ne treniras ne uzimaj nego vise jedi kao i u danima treninga..
ja sam malo drugacije cito na forumu...zar ne treba  i u danima ne treniranja se pije ujutru na prazan stomak?
i dal treba uopste punjenje 20-30 grama prvih 7-10 dana?citam neki kazu pune se,neki kazu ne,neki nove studije su pokazale da nema potrebe za tim,pa neki i dalje piju,zasto su pili pre ovi sto ne piju WTF hahaha citam onu temu o cre. na 1 pitanje 5 razlicitih odgovora...

p.s mozda ne bi bilo lose kad  bi moderatori pobrisali malo postove koji nisu tacni...jer takvih ima u skoro svakoj temi...
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 02:09:10 posle podne Black&Decker »

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: KREATIN
« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2011, 01:49:51 posle podne »
Hoce da se napumpa ali da ga pije kuci :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: KREATIN
« Odgovor #10 poslato: Jul 22, 2011, 01:54:30 posle podne »
Pa dobro nisu svi pametni ko ti, opusti se.
Ne samo je lenj da je to neverovatno,jer sto bi decko bilo sta citao kad uvek moze da otvori novu temu.

Ovo je da covek prosto poludi  >:( ...ne mogu da verujem da svaki dan ide nova tema o jbnom kreatinu  >:(

Sto da poludi?mozda se ne snalazi na forumu  nov je ,a potreban mu je savjet.....najlakse je filosofirat i pravit se pametan a uostalom tema o kreatinu je zakljucana pa nema dje ni pitati
Ne snalazi se,ta nemoj pricati molim te...tema o kreatinu je zalepljena i cim otvoris deo o suplementima medju prvima je.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: KREATIN
« Odgovor #11 poslato: Jul 22, 2011, 02:08:57 posle podne »
iako je tema zakljucana da je procitao 1/3 postova ne bi morao nista da pita u vezi kreatina :-)  treba ovo zakljucat ...
Κύριε ἐλέησον

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: KREATIN
« Odgovor #12 poslato: Jul 22, 2011, 02:26:46 posle podne »
Slazem se ,ali ipaka treba da bude otkljucana tema,ko pise gluposti brisat i to je to.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: KREATIN
« Odgovor #13 poslato: Jul 22, 2011, 02:38:09 posle podne »
mora radi delete u svakoj temi...
ima mnogo ne tacnih podataka i gluposti,na 1 pitanje 5 razlicitih odgovora,a i kad ti neko napise tacno moras da se zapitas da li je lupio ili je to tacno...tako da to sve pravi konfuziju...cesto sto vise citam po forumu imam utisak da sve manje znam :P , jer prisvojim brdo netacnih informacija
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 02:40:05 posle podne Black&Decker »