Septembar 29, 2024, 09:20:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Bodybuilderi 80-tih i 90-tih ili danasnji bodybuilderi ?  (Pročitano 6958 puta)

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Bodybuilderi 80-tih i 90-tih ili danasnji bodybuilderi ?
« Odgovor #30 poslato: Avgust 01, 2011, 04:37:22 pre podne »
Iz cijele ove priče da se zakljuciti da su builderi prošlog stoljeća u najmanju ruku - moralni pobjednici.

Pa valjda je sve to bio logičan slijed. S godinama su se prohtjevi ljudi koji su u profesionalnim vodama povećavali shodno "upgrade-u" koji se dešavao u bodybulding industriji. Pa pobogu pođimo samo od toga koliko je samo znanja i valjanih informacija dostupno danas, više nego ikad, i na koliko te na šta su ljudi spremni zarad novca,slave,ponosa ili ega ( ne obazirajući se samo na ovaj sport).

Naklonimo se ljudima su spremni odreći se svega ne bi li pomicali granice i išli sve dalje i dalje. Bodybuilding je ostao isti. Jos uvijek se u svojoj srži bazira na onomu nekadašnjem, kako mnogi tvrde "savršenom". No ,svatko ga tumači na svoj način i prezentira drugačije, iz dubine duše, onako kako  samo on to zna i umije. Današnji standardi su po meni oni pravi, i uvijek stojim na strani bezkompromisnih ljudi koji stoje iza svojih riječi čvrstim djelima, koji ne pristaju ni na što manje osim onoga što se mora.

Sjetite se samo što sve zahtjeva ovakav način života. Jer to je nešto sto se  uvuče tako duboko pod kožu, i nikada ne izlazi. I s vremenom,kada ti "to" u biti i postane život, ne želiš ga pustiti van. Tu je,još uvijek, ali ga sada zatrpavas gomilama mesa i nedaš mu van. Bukti u tebi stalno,to je tvoja podsvjest. To je tvoj "inner demon" koji te tjera da radiš lude stvari i neda ti da razmisljas racionalno ...

Očekumo još i više u budućnosti.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Bodybuilderi 80-tih i 90-tih ili danasnji bodybuilderi ?
« Odgovor #31 poslato: Avgust 01, 2011, 11:50:30 pre podne »
Nisam neki strucnjak ali mi je fantastican i Martinez i npr Oliva. Sigurno bi i stara skola ovako izgledala da je nauka i sve sto je prati bila na nivou kao danas
Men sana in corpore sano !

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Bodybuilderi 80-tih i 90-tih ili danasnji bodybuilderi ?
« Odgovor #32 poslato: Avgust 01, 2011, 01:21:04 posle podne »
Valjda ce neko svrgnuti cutlera sa trona. volio bi da to bude dexter, phil ili centopani, jer smatram da oni ipak posjeduju simetriju,
Cutler jeste ogroman i izrezan, uvijek u odlicnoj formi, ali kada vidim njegov ogromni struk, meni to sve pada u vodu. to je neko moje
subjektivno misljenje :)
Train hard or go home !
www.amino.ba