Jun 24, 2024, 03:04:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.214 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: CHARGE ASF 120 kapsula  (Pročitano 2069 puta)

Van mreže bboojjaann

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
CHARGE ASF 120 kapsula
« poslato: Jun 08, 2011, 11:30:47 pre podne »
Počeću od danas da pijem ovaj sagorevač. U početku ću ga piti samo 1 tabletu 30 min pre treningra, a kasnije ću videti da li da ubacim jednu ujutru pre doručka ili pre treninga tj. piću 2 pre treninga. Na pakovanju piše da se pije ujutru ili 30 min pre treningra i ne više od 4 dnevno. Mislim da je meni 4 mnogo, 2 će mi biti dosta.
Moje pitanje je u stvari, da li posle nekog vremena da pijem 1 ujutru i 1 pre treninga ili 2 pre treninga. Kada da napravim pauzu, posle kolikog vremena i koliko dugo (nedelju-dve.)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: CHARGE ASF 120 kapsula
« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2011, 12:10:16 posle podne »
Mozes slobodno da pijes 2 ujutru i 2 pred trening, jer mislim da ti je slabo 2 dnevno..Vise se za devojke preporucuju te doze.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CHARGE ASF 120 kapsula
« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2011, 11:45:56 pre podne »
Počeću od danas da pijem ovaj sagorevač. U početku ću ga piti samo 1 tabletu 30 min pre treningra, a kasnije ću videti da li da ubacim jednu ujutru pre doručka ili pre treninga tj. piću 2 pre treninga. Na pakovanju piše da se pije ujutru ili 30 min pre treningra i ne više od 4 dnevno. Mislim da je meni 4 mnogo, 2 će mi biti dosta.
Moje pitanje je u stvari, da li posle nekog vremena da pijem 1 ujutru i 1 pre treninga ili 2 pre treninga. Kada da napravim pauzu, posle kolikog vremena i koliko dugo (nedelju-dve.)

nece ti biti mnogo ali slobodno mozes da radis pirmadiu ali kreni sa 2
pa prvih 10 dan uzima 2 pa onda 7 dana 3 i onda vozi do kraja 4 komada

Van mreže bboojjaann

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: CHARGE ASF 120 kapsula
« Odgovor #3 poslato: Jun 09, 2011, 09:45:19 posle podne »
Počeću od danas da pijem ovaj sagorevač. U početku ću ga piti samo 1 tabletu 30 min pre treningra, a kasnije ću videti da li da ubacim jednu ujutru pre doručka ili pre treninga tj. piću 2 pre treninga. Na pakovanju piše da se pije ujutru ili 30 min pre treningra i ne više od 4 dnevno. Mislim da je meni 4 mnogo, 2 će mi biti dosta.
Moje pitanje je u stvari, da li posle nekog vremena da pijem 1 ujutru i 1 pre treninga ili 2 pre treninga. Kada da napravim pauzu, posle kolikog vremena i koliko dugo (nedelju-dve.)

nece ti biti mnogo ali slobodno mozes da radis pirmadiu ali kreni sa 2
pa prvih 10 dan uzima 2 pa onda 7 dana 3 i onda vozi do kraja 4 komada

OK. Thanks