Septembar 23, 2024, 01:24:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor ide u polutesku?!  (Pročitano 5276 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #15 poslato: April 23, 2011, 04:26:24 posle podne »
Fedor: Sada moram primijeniti nova znanja iz Amsterdama

Ruski borac se vratio u domovinu gdje će započeti pripreme za dvoboj protiv Hendersona.

Fedor je završio svoj kamp u Nizozemskoj gdje je proteklih tjedana boravio kako bi osvježio stand up tehnike uoči narednih ispita koji mu slijede u karijeri. Nakon poraza od Big Foot Silve, Emelianenko je odlučio doći kod K-1 legende Ernesta Hoosta u Amsterdam i tako promijeniti ustaljenu rutinu da se za mečeve priprema isključivo sa svojim trenerima, u svojoj dvorani.

Je li se trud isplatio? To bi trebali saznati ovog ljeta kada se šuška da ćemo gledati dvoboj dvije Pride legende Hendersona i Emelianenka.

"U Amsterdamu sam bio kako bi unaprijedio svoj Muay Thai i naučio neke nove tehnike. Sve je tu drugačije nego kod nas u Rusiji. Bitno je da sav ovaj rad ostavi neki rezultat", izjavio je Fedor u kratkom video intervjuu koji se ovih dana našao u medijima.

"Cilj je bio prikupiti što više novih informacija kako bi ih mogli primjenjivati na pripremama u Rusiji. Ovo je tek početak jer se sve ovo tek treba primijeniti na treninzima", dodaje Rus.

Kako sada stvari stoje, Fedor ne misli reći kraj vjerojatno najuspješnijoj karijeri u povijesti MMA-ja. Ukoliko svlada Hendersona ništa nije nemoguće - čak niti lov na pojas prvaka...

www.nokaut.com
« Poslednja izmena: April 23, 2011, 04:29:28 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #16 poslato: April 27, 2011, 12:46:40 pre podne »
U sustini mislim da Fedor hvata poslednju slamku za nastavak karijere,i da ako se sve ovo izjalovi on je zavrsio sa borbama.

Iako Fedor zavrsi sutra sa borbama sa jos jednim porazom zauvek ce ostati legenda. Pravi sportista, pravi sampion. Nisam Serbian, Croatian, American.. I am Fedorian :)
Ali iskreno receno, mislim da ce uskoro zavrsiti karijeruiako bih ga voleo gledati jos godinama.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #17 poslato: Maj 04, 2011, 11:04:51 pre podne »
Potvrđeno: Fedor protiv Hendersona 30. srpnja u Chicagu!

Čini se kako su dogovoreni i posljednji detalji dvoboja dva velikana.Fedor Emelianenko i Dan Henderson će međusobno ukrstiti rukavice 30. srpnja u Chicagu, a susret će biti prikazan na Showtime televiziji. Informaciju je potvrdio poznati MMa novinar Jonathan Snowden preko svog Twittera pozvavši se na izvore bliske i jednom i drugom borcu.

Snowden je također otkrio kako je dvoboj dogovoren do 99 kg što ide na ruku Fedorovom timu koji je inzistirao na ovoj granici.

Na ove Twitter poruke reagirao je ESPN-ov Josh Gross koji je također potvrdio da i on ima iste informacije, no kako njegov izvor kaže da će meč biti u teškoj kategoriji.

Konačni Snowdenov "twitt" glasio je :

"I meni je rečeno da će meč biti promoviran kao teškaški dvoboj, no da niti jedan od boraca neće imati preko 99 kilograma."

www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me