Jul 03, 2024, 10:20:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje oko ishrane  (Pročitano 1353 puta)

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Pitanje oko ishrane
« poslato: Januar 26, 2011, 02:58:06 posle podne »
Zdravo ljudi nov sam na forumu pa bi me zanimalo vase misljenje o mojoj ishrani...
ne treniram dugo al sam za 3 meseca uz ishranu i suplemente i dobre treninge dosta napredovao i vidno i sto se tice snage i kilaze..

dorucak: protein sa glutaminom i mlekom,500 ml jogurta i 2 banane plus 50 grama mladog sira
uzina 1 :uzmem neko voce
rucak:bilo sta sto ima kuvano  i napravim krompir pire
onda pred trening popijem glutamin i posle treninga glutamin i protein
uzina 2 posle treninga:tunjevina i salata
uzina 3 tunjevina i 500 ml jogurta
i pred spavanje protein i glutamin..
dali mi mozete reci po vama kakva je ovo ishrana?naravno ne pijem gazirano ni sokove samo limunadu ne jedem slatko mozda nekad par kockica
cokolade i ne jedem brzu hranu itd..za ovo vreme sam dobio grudi ramena ruke i ledja  i trbusnjake al nisu ono ocrtani da se vlakna vide  ;Di zadovoljan sam al naravno ocu jos da rastem..
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje oko ishrane
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2011, 03:04:44 posle podne »
cao i dobro dosao
pa manje bi ti stetila da gazirana pica od ishrane koju imas
prvedrno
KATASTROFA
to sto si ti kazes "dobio" je reuzlatat rekacije tela na pojacan cal unos pogtovo u vidu B mada su one razbrljane na sve strane
totalno pobrkana israhna
obrok br 1 bi ti trebalo da je obrok npr 3
a obrok 3 bi trebalo da je obrok 1 ali ni sa kakvim melkom i banananma (boze zar se ovaj mit nece nikada iskoreniti iz ove nase jebene drzave) vec taj obrok se zove PWM i cini deo svakog i ole ozbiljnog cak i rekreativca
pa onda obrok pred spavanje..uzas...i to mi ti mogao zameniti obrok 3 a pred samo spavanje glutamin
sve u svemu
ja ovde nigde ne vidim ni jedan jedini gram mesa
a koliko vidim imas 3 ili 4 obroka sa proteinom od kojih samo jedan valja i to je onaj posle treninga
sve ostalo je bacanje novca osim ako u pitanju nije neki BLEND mada po tvom nicku ne bih rekao da je blend vec nesto drugo
mozda gresim..ali ne verujem
zavrsteak
ovako ces da rastes jos neko vreme (uglavnom da se debljas te o misicnoj masi nema ni govara-bar ne onoj kvalitetnoj)i onda ces morati npr da krenes da citas ovaj ili neki slican forum ili da nadjes nekoga ko ce da ti napise sve kako i zasto iz pocetka bez obzira sto to vec ima napisano milion puta

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Pitanje oko ishrane
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2011, 03:12:34 posle podne »
e hvala puno drago mi je sto si napisao kako mislis i ako je negativno po mene..pa ne uzimam protein koj je dobar za noc posto neam toliko para jer sam skupljam mladji sam,tako da uzimam samo brze proteine za posle treninga al ih popijem i za noc...ok pogledacu na forumu sta su ljudi pisali pa cu da vidim da sastavim nesto...a sto se tice mesa jedem kad ga ima
i to belo naravno samo na vodi a sto se tice banana znam na koj mit mislis al ne jedem to zato sa jogurtom vec sto banane i jogurt jedem stalno jer obozavam to :))) nov sam na forumu pa mozda nisam ni trebao da napisem ovo vec da prvo pogledam vase preporuke o ishrani al rekao ae bolje da proverim :))
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje oko ishrane
« Odgovor #3 poslato: Januar 26, 2011, 03:54:52 posle podne »
aj malo procesljaj teme o ishrani,suplementaciji itd.......
pa da se onda cujemo