Jul 05, 2024, 01:13:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!  (Pročitano 3026 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« poslato: Februar 19, 2011, 07:21:40 posle podne »
K-1 teškaš Gerges uhićen zbog dilanja 128 kg kokaina!

K-1 teškaš Hesdy Gerges prije nekoliko dana je završio u zatvoru zbog dilanja kokainom, čime se pridružio još jednom istaknutom nizozemskom kickboksaču Ashwinu Balraku.

Nizozemski Egipćanin Gerges osumnjičen je da je s još četvero osoba sudjelovao u prodaji čak 128 kg kokaina, a tjeralica je stigla iz Belgije koja traži njegovo izručenje. Ashwin Balrak "pao" je prošle godine s 82 kg kokaina, skupa s još petero osoba koje je policija racijom pokupila u jednom stanu gdje su pripremali drogu za distribuciju. Njegov slučaj još je više šokirao javnost, jer osim što je poznati kickboksač Balrak je također i odvjetnik.

Ovi slučajevi zadali su težak udarac amsterdamskoj kickboxing sceni koja je otprije pod povećalom vlasti i gradonačelnika Van Der Laana zbog sprege s krim miljeom. Gerges je time otpao s velike nadolazeće Its Showtime priredbe u Amsterdamu, gdje se 6. ožujka trebao suprotstaviti Rumunju Danielu Ghiti. Kao moguće zamjene spominju se Tyrone Spong i povratnik Badr Hari.

T.B./www.profightstore.com


http://www.youtube.com/watch?v=U9YSiqeNzSw
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2011, 04:24:01 pre podne »
vazda malo para...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2011, 09:34:32 pre podne »
budala
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2011, 10:44:58 pre podne »
Eto, a sta ako je Badr znao cime se ovaj bavi pa ga je zato sutnuo dok je bio na podu :D :D :D :D :D  Salim se ja malo ali iskreno sad mi taj Badr Harijev potez ne izgleda tako los :)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« Odgovor #4 poslato: Februar 21, 2011, 02:40:24 posle podne »
Eto, a sta ako je Badr znao cime se ovaj bavi pa ga je zato sutnuo dok je bio na podu :D :D :D :D :D  Salim se ja malo ali iskreno sad mi taj Badr Harijev potez ne izgleda tako los :)
kao da je badr uzoran mladic, ista bagra...

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: K-1 teškaš uhapšen zbog dilanja 128 kg kokaina!
« Odgovor #5 poslato: Februar 21, 2011, 02:59:58 posle podne »
ma badr je lud potpuno,ali potpuno.. a shto se tiche ovog uhapshenog,dobro je gradjen bio,prav i zategnut kao strijela..:)
sad ce imati vremena da poradi na masi u zatvoru..:)