Septembar 21, 2024, 02:28:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 2112 puta)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Moj trening
« poslato: Jul 10, 2006, 09:48:29 posle podne »
Dan 1  ramena i triceps trbusnjaci

Dan 2 ledja zadnje rame podlaktica

Dan 3 trbusnjaci noge

Dan 4 grudi biceps

Dan 5 pauza

Dan 6 ramena i triceps trbusnjaci

itd.

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Moj trening
« Odgovor #1 poslato: Jul 10, 2006, 09:59:37 posle podne »
Dan1 RAMENA:vezba1: trapez 5serija vezba2:vezba za prednje rame na spravi nalik podizanju sipke iza glave ali mnogo bolje 4serije vezba3:podizanje bucica ispred tela 3serije vezba4:leteje 4serije
TRICEPS:vezba1: potisak sa cela 4 serije vezba2:ledja paraleleno sa podom jednom rukom naslonjen na klupu vezba sa bucicom 4serije,
vezba3: na sjli 4serije
Dan2 LEDJA: zgibovi 5 serija iza glave ,zgibovi na latu 3 serije iza glave,3serije ispred, 4serije veslanje
dan4 GRUDI:ravni benc 5serija , kosi 4serije, propadanje, peck dek i pollover zajedno 3 serije
Biceps dvorucni preginb sa sipkom 4serije, vezba dva po izboru i vezba 3 koncentracioni pregib sa kolena

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Moj trening
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2006, 11:38:02 pre podne »
evo ja cu reci svoje misljenje, tj moje iskustvo, pocetnicko

trbusnjake i noge odvajam...trbusnjake ne mogu lepo da odradim posle nogu, a i smatram da se prilikom treninga nogu dosta aktiviraju za jedan dan


ledja pa grudi i biceps sa 1 danom pauze,... licno meni od ledja strada i biceps pa mi je jedan dan pauze malo, jer me upala jos drzi uveliko a onda nista od dobrog treninga

ramena pa sutradan ledja...ako odradim ramena kako treba, onda imam problema recimo sa zgibovima, znatno losije ih radim jer osecam napetost u ramenima

trbusnjaci tri puta u 6 dana, mislim da je mnogo...i njima treba odmor i vreme da se oporave

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Moj trening
« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2006, 11:44:24 pre podne »
Citat: sempai
evo ja cu reci svoje misljenje, tj moje iskustvo, pocetnicko

trbusnjake i noge odvajam...trbusnjake ne mogu lepo da odradim posle nogu, a i smatram da se prilikom treninga nogu dosta aktiviraju za jedan dan


ledja pa grudi i biceps sa 1 danom pauze,... licno meni od ledja strada i biceps pa mi je jedan dan pauze malo, jer me upala jos drzi uveliko a onda nista od dobrog treninga

ramena pa sutradan ledja...ako odradim ramena kako treba, onda imam problema recimo sa zgibovima, znatno losije ih radim jer osecam napetost u ramenima

trbusnjaci tri puta u 6 dana, mislim da je mnogo...i njima treba odmor i vreme da se oporave


Slazem se sa tobom sempai.Imamo slicnosti kod upala i vezbanja grupnih misica.Ja posle treninga nogu ne mogu da radim trbusnjake jer me kvadricepsi bole.
Jedino sto trbusnjake ne radim leti,nemam volje a opet su tu,na broju... :D
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Moj trening
« Odgovor #4 poslato: Jul 29, 2006, 10:09:31 posle podne »
Radite trbusnjake pre nogu.

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: Moj trening
« Odgovor #5 poslato: Jul 30, 2006, 07:06:13 pre podne »
Citat: chris.l
Radite trbusnjake pre nogu.


U svakom slucaju ne vidim razlog da radis 3 puta nedeljno trbusnjake, samo se forsiras bezveze  :roll: