Septembar 19, 2024, 11:26:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc, ne mogu da nadjem ?  (Pročitano 1743 puta)

Van mreže zlurad

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
pomoc, ne mogu da nadjem ?
« poslato: Oktobar 23, 2010, 11:56:53 posle podne »
Pozdrav svima sa foruma, nov sam ovde na forumu. Pre svega da pohvalim forum, svidja mi se kako funkcijonise i svidja mi se sto ljudi ne daju nepotrebne odgovore vec se svi drze sustine.

E sad da vam kazem sta me muci :)
Ovako, visok sam  180cm i imam 76Kg. E sad... ja hocu da imam 70Kg, treba mi i zbog treninga a i odgovara mi ta tezina, ako mi bude trebalo lako cu da se dopravim :)
Da napomenem, drzim dijetu laganu, zapravo, ne jedem masno i jedem cak ispod normale ali mi ne smeta to. U potpunoj sam kondiciji sto znaci da hoci i da mogu mnogo da trcim sto cu i da radim.

A sad ovako... trazijo sam po forumu koji su najbolji i jos na nekim drugim sajtovima citao ali jedni cas kude jedan a drugi taj isti hvale i sve tako. I od svih tih naso sam da nekako meni najvise odgovara "Animal cat", e sad da li sam upravuto je moje prvo pitanje ?
Drugo pitanje, ako ne gresim po pitanju "Animala", kako se on koristi ??? Ako kazete da je neki drugi bolji kako se i on koristi ??? (naravno, ako je vec pisano na forumu, samo mi pustite link, ali ja sam trazijo i nisam nasao :(  )

Molijo bih da svi koji ce da mi odgovore sa " nemoj nista da kupujes, to nista ne radi" i tog tipa odgovora da mi ne salju odgovore(ako je moguce) i tipa "ma sta ces da smanjujes tezinu ti si super..." jer imam svoje razloge zasto hocu da smanjim. Voleo bih da dobijem konkretne odgovore, ako je moguce. U sustini hvala svima na bilo kakvom odgovoru, pa makar bijo on i beskorisan :)  :P  ;)
Trenutno ne mogu niceg vise da se setim, ali ako se setim pisacu ovde... Ako sam pogresijo naslov i temu prebaciteme u drugu sobu :) sorry i HVALA na razumevanju !!!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:00:46 pre podne »
DOBRODOSAO NA FORUM... :)


http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,734.0.html  prelistaj malo ovo...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže zlurad

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:03:53 pre podne »
Hvala :D

Procitao sam to, ali ne pise valjda kako se koristi Animal cat ili mozda gresim :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:09:45 pre podne »
Kad ustanes jedna kesica,20min pred trening druga,sve na prazan stomak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže zlurad

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:13:29 pre podne »
Cek, kad ustanem ujutru uzmem jednu kesicu, da li tada da idem na trcanje ili ne ??

eh da, ovo bih uzimao pred trcanje . . . da li je to ispravno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:22:24 pre podne »
Ne znam kad trcis i kad imas trening sa tegovima,ne radi mi trenutno vidovnjacka linija
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže zlurad

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:25:48 pre podne »
hehe... evo da ti popravim liniju :)
Trcim obicno uvece oko 22:30
a sto se treninga tice, treniram Aikido, i imam treninge od 20:30 do 21:30

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:32:35 pre podne »
Onda jedan ujutru kad ustanes,a druga oko 20.00-20.10,mada je i to relativno kasno,jer AC moze da ti napravi problem sa spavanjem...ali probaj pa vidi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže zlurad

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomoc, ne mogu da nadjem ?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:34:27 pre podne »
Ok, probacu, ako neko jos ima neki predlog voljan sam da cujem :)
za sada HVALA PUNO !!!