Septembar 20, 2024, 10:25:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ide zima ~ pomoc oko treninga !  (Pročitano 1427 puta)

Van mreže sejhM

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Ide zima ~ pomoc oko treninga !
« poslato: Avgust 15, 2010, 11:06:49 pre podne »
Ide zima (jos je leto al dobro pocinjem), skinuo sam dosta kg tokom leta e sada hocu to da zadrzim, eventualno smanjim jos neki % bf-a i uoblicim to sto imam.
Do sada sam se hranio 100% pravilno u zavisnosti od dijete na kojoj sam bio (uh,keto), ali na dalje nece biti bas tako.
500g belog cu sigurno da unesem u organizam, 4 jaja za dorucak sa ovsenim isto tako sigurno, ali ce jedan obrok biti kuvan (standardno), trudicu se da to bude krompir/pirinac/testenine i sl. Sve sto dodje u tiganj ili zahteva zejtin/ulje, tu ce biti maslinovog ulja. Probacu da nadjem i sto manje masni sir za poslednji obrok.

Znaci sto zdravija ishrana.

Radicu kardio 3-4 puta nedeljno u vecernjim satima na prazan stomak (3-4 sata posle obroka). Ujutru cu u teretanu posle prvog, jedno sat vremena (jaja+ovsene). Da li je pametno da radim grudi/bic itd ponedeljkom,sredom i petkom ili da radim svaki dan po jednu grupu misica ponedeljak do petak ? Zbog pretreniranosti pitam...

Ako kojim slucajem uleti kickbox (treninzi su svakog dana pon-petak od 17h), izbacicu kardio odnosno smanjicu ga na 2x nedeljno jer se kardio radi jedno 10-15min pre treninga.

Ajde molim vas jedan konkretan savet kako sve da uklopim a da ispadne na dobro do sledeceg leta.

HVALA
"If you want something in life, dont hesitate even one moment to do it, no matter how crazy it seemed to others. Life is one, travel through it on your way."