Septembar 23, 2024, 03:24:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 115 Weigh ins Pics...  (Pročitano 1362 puta)

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
UFC 115 Weigh ins Pics...
« poslato: Jun 12, 2010, 10:27:41 pre podne »
http://www.combatlifestyle.com/pics/view_album.php?id=2326  Slike svih boraca...

Ne znam jel sam malo izlapeo,al cini mi se da Mirkac nikad ovako na merenju nije stojao,srecno i zadovoljno podignutih ruku i stisnutih pesnica :D Ako se varam molim da me ispravite xD

http://www.combatlifestyle.com/pics/view_image.php?id=96674 :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: UFC 115 Weigh ins Pics...
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2010, 02:48:55 posle podne »
ajmo deco, slikanjeee
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 115 Weigh ins Pics...
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2010, 03:26:44 posle podne »
Ma ne moze se nista zakljuciti iz tih 2-3 minuta vaganja, dosta ce  se znati po tome kako ce uci u borbu to prvih minuta kako ce se nametnuti baryju ,ako pusti da bari vodi kolo gubi sigruno, posto opet kazem bary ima dosta jake udarce...Eto sa perosom mirko je rekao nije hteo rizikovat,nije ga hteo ozlediti,imao je napuknutu arkadu pa nije ni tu hteo rizikovati, stavili mu rukavice naopako pa mu i to nije islo...SadA SA baryjem ok je sve arkada citava,rukavic ok,nije mu u zadnji tren zamenjen borac pa ako on kaze da je dobro odradio pripreme da je psihicki stabilan on bi trebao pruziti dobar mec ,(pobeda vise manje ali dobar mec mora biti) ne kao sa jds,ne kao sa gonzagom(mada tu su laktovi ucinuli svoje) ,ne kao sa kongom, rekao je da mu koljena u tim borbama nisu bila dobra ,a sad je rekao da je sve ok znaci da mora od prvi runde od prve sekunde nametnuti svoj stav udarati low kickove,middle ,high inace ce to bary krenuti i onda ce biti lose po njega..!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates