Septembar 19, 2024, 06:59:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???  (Pročitano 20472 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #15 poslato: Jun 11, 2009, 01:18:14 posle podne »
Pedja znam ja to sve,ne treniram već neko vrijeme iz financiskih razloga a što se tiće animal pumpa samo sam pitao jer su me zanimala vaša razmišljanja i razmišljanja ljudi koji su ga koristili,jasno mi je da su dodaci samo dodaci,a da je kvalitetna prehrana baza svega i da dodaci uz dobro poslozenu prehranu uvelike pomažu u ostvarivanju zacrtanoga cilja ali renutno nisam u financiskoj mogučnosti da si priuštim dobru i kvalitetnu prehranu a kamoli dodatke nažalost...i upravo zato što sam financiski jako ogranuićen trenutno prije cu te novce koje imam uloziti u dobru prehranu nego u dodatke jer ako ulozim u dodatke nemam za prehranu tako da je to trenutno puno bolji izbor a kada bude love za dodatke ubacit ćemo i to... :)Inaće kada treniram onda treniram i volim imati pun frižider i dodatke najbitnije uz sebe tipa kreatin,glutamin,bcaa,vitamine i minerale i zadovoljan sam svojim napretkom kada si sve tako lijepo posložim ali trenutno je kriza izgubio sam posao i kpra se kraj s krajem i nema se para se sve te fine dodatke >:(p.s. zaboravio sam kao dodatak spomenuti i neizostavni whey za ujutro sa zobenima i poslije treninga :P
« Poslednja izmena: Jun 11, 2009, 01:22:04 posle podne hrc »

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2009, 11:33:39 posle podne »
sta ima da te ubedjujem, samo te demantujem da nemas pojma

pump si koristio sam, koristi nox sam posto je ista fora , pa mi javi da li i on rad SAMi..


Ma daj čoveče mani se posla .Očigledno pišeš gluposti i nisi ni pročito šta sam napiso.Pročitaj moj prvi post i dobro čitaj šta sam sve OD JEDNOM skombiniro pa onda piši takve gluposti.Ja nisam piso da je taj ili bilo koji Animal proizvod čudesan ali pumo je u k....

Pozdrav
malo se kontrolisi sa recnikom..nismo ti i ja isli u jaslice zajedno..a ti ocigledno nemas pojma sta pises, pa bi bilo dobro da pretanes da komentarises nesto u sta se ne razumes ;)


Ko da se kontroliše rečnikom ,nisam ja ništa takvo napiso samo sam te opozorijo da nisi pročito moju poruku-savet dečku koji se razpitivo za proizvod.Ti si taj koji je počeo o nekom pametovanju o pre i post work out proizvodima a nemaš blage veze sa kim pričaš,ko što ni ja neznam ko si ti.Mene BB ne zanima ali što se tiče proizvoda legalinih i ilegalnih nema kojeg nisam probo,pročito,...a pogotovu Animal linija za koju sam napiso da koristim više od 5 godina i neželim da ostane dečko i bez para a pogotovu bez rezultata.I ponavljam nemoj da si takvo ubeđe n u svoje znanje ima nas koji isto nešto znamo  i molim ne stavljam me u ništa ja znam o čemu i šta pišem.


Poz

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #17 poslato: Jun 12, 2009, 12:27:55 pre podne »
idemo redom da procenimo tvoje znanje..kad si toliki strucnjak..ko sam ja je nebitno..ali znam bar osnovne stvari pa dajem sebi za pravo da zbog toga ulazim u razgovor sa ljudima poput tebe

ti prvo moras da znas sta mozes da ocekujes on nekog proizvoda

pump-nesto sto se koristi iskljucivo pre treninga, ali je besmisleno uzimati isti , ako ne postoji jak napitak u toku i posle treninga,on je preduslov da nesto brze dodje do misica i te misice "izradi"

test-u ove stvari ne verujem osim ukoliko uzimas hemju pa ti treba da povratis svoju normalnu produkciju..

pak-bogatiji multivitaminski kompleks obogacen blalaa sitnicama,pozeljno za teske dijete i za profeisonalne sportiste,za nas smrtnike, bespotrebno.ali svaki klinac je cuo da to daje snagu  ??? ::)
stak 2-isto kao test,
m-stack-isto kao test,
nitro-odlicna stvar, ja bih ovo pio u toku treninga a ne kao sto preporucuje proizvodjac,
flex,cuts,omega-ovo svi znaju

i onda navodis

Citat
Da če da radi barem kao storm+nox ako ne i bolje

storm je kreatin ili ti cellvolumizer sto bi mi seljaci rekli napitak posle treninga a pre pwm-a
a nox je kao i pump pre drink

i ti hoces da pump radi kao ove dve stvari..naucno to nikako nije moguce
da si pumpom pio bilo koji kreatin ,bio bi zadovoljan kao storm i nox


nadam se da sam ti sada jasniji.inace ovo je bb forum, pa je mnogo vazno sta pise neki bilder
 ovo pisem zbog drugih da sami procene sta mogu ocekivati od nekog proizvoda

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #18 poslato: Jun 13, 2009, 11:12:14 posle podne »
Eto prijatelju moj o čemu ja pričam Animal Pump je Kreatin,nox,... znači mix stvari ako mi i to ne vjeruješ evo pa čitaj-te

http://www.animalpak.com/html/sections.cfm?id=59

Znači trebo bi da radi kao kreatin.
Meni je jasno šta treba da očekujem od nekog proizvoda, pošto do sada nisam imo slabih iskustava sa Animalom.
Oko paka samo toliko uzeo sam ga samo zato jer nisam mogo doči do običnih ona a day i sličnih vitamina pa sam kupijo te.Inače pak koristim izključivo zimi kad treniram dva put dnevno vani.Jasno mi je da vitamini i minerali ne daju snagu toliko znanje imam:).Kombinacija stak ,m-stak,test mi je meni kul kad ne koristim hemiju.Meni radi.

Storm se pije pre i med treningom a ne posle.Tako navodi proizvođađ a i  obični monoihdrat se isto tako koristi.

Znači po tvom bi trebo na kratin i nox (koji su več u pumpu) još dodatni kreatin?

Još uvek ja tvrdim svoje a to potvrduje i proizvođađ.

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #19 poslato: Jun 13, 2009, 11:17:47 posle podne »
I ako piše da se uzima pre treninga ne može biti post work...(razumjivo mi je da i posle treninga radi ali koristi se prije)I baš zato sam ispostavijo pump nakon koga mi je bilo treniranje živa muka(piso sam več o stomaku).

Ps.Isto što i sam želiš želim i ja ali ako se več spustaš u razgovor makar pročitaj šta na kojem paku piše.Nije da ja sumljam u tvoje znanje ali si tu očigledno malo zezno stvar.I meni je želja da klinci ne padaju na te fore.


Pozdrav

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #20 poslato: Jun 14, 2009, 08:05:46 pre podne »
uf druze.moras da citas
svaki no proizvod je kreatin +mesavaina nekih amino kiselina

animal pump


Citat
   The most complete, comprehensive creatine foundational supplement. You get a full daily dose of the most cutting-edge creatines, plus a shitload of other actives including NO boosters, cell volumizers, energy complex, antioxidants–all in one convenient “pack”. This baby's got it all.

pa kaze
Citat
daily dose
To optimize the “pump” use one pack 30 minutes before your workout.
ko je rekao post workout--pa pisao sam ti da se pump uzima pre treninga..i da nema smisla ako ne unosis neki amino u toku treninga

storm
kreatin sa svemirskim imenima +amino

Citat
Directions For Universal Storm: Use as volumizing supplement to achieve desired cell volumizing effects. Mix 10 oz of cold water with 1 scoop. For best results, take one serving 30 minutes before you workout and one serving within 30 minutes after your workout.
nigde nepise u toku treninga

nox

je klasican no proizvod kao animal pump

prozivodjac preorucujue
Citat
Directions For Universal NOX3:
Take three tablets twice daily, once in the morning on an empty stomach and again 30 minutes prior to lunch. To maximize results, drink a minimum of 64 ounces of water daily while using NOX3.

sto je glupost..probao. i isprobavali, svi su se slozili da je najbolje kada se popije 6 tableta na prazan stomak pre trening(OPET BEZNACAJNO AKO NEMAS NEKI DURINGWORKOUT DRINK)

sad ti meni objasni sto bi pio storm i nox pre treninga,posto to preporucuje proizvodjac..to bi bilo bacanje supsa..



Citat
Još uvek ja tvrdim svoje a to potvrduje i proizvođađ.
kao sto vidis zajebao si se za storm..




jos jednom kako ide nauka u bb

pre treninga -no proizvod po mogucstvu sa nekim amino
u toku -to je mala tajna velikih majstora(ukljucuje i amino)
-ako se ima para,prvo posle treninga neki cell ,ako nema obican kreatin je idealan
-30 minuta nakon cella pwm
ili pwm sa kreatinom ,ako se ima para,posle 30 minuta neki cell

toliko  ;)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #21 poslato: Jun 14, 2009, 09:34:53 pre podne »
a sta je cell ? :(

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #22 poslato: Jun 14, 2009, 09:59:46 pre podne »
Vjerovatno se misli na neki cell volumizer tipa storm...Ja sam prije tri godine dok još praktički nisam imao pojma gotovo o ničemu vezano uz ovaj sport koristio attack od sciteca  prije treninga i razočarao se i popljuvao taj proizvod a nisam se znao niti hrantiti kako spada i trenirati  tako da je proizvod možda i ok ali u to vrijeme nebi mi pomoglo niti 100 attacka ni ne znam čega drugog :D Sjećam se samo da je bio jako jeftin...
« Poslednja izmena: Jun 14, 2009, 10:10:54 pre podne hrc »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #23 poslato: Jun 15, 2009, 09:44:30 pre podne »
taj je pravi izbor.super pump.on je svemocan ;)

nemoj da se opterecivas oko odina laki..
sada sam tek skonstao ko je i sta...
tako da ne brini...
tu je da reklamira...znas vec sta....
tako da...ne brini....sve pod kontorlom...
hahhahahah
covece..koja patetika jbt

Van mreže Afsoon

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
  • Live for the pump :$
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #24 poslato: Februar 21, 2010, 10:41:45 posle podne »
Dobra stvar, formula kreatina, energyj komplex cell volume i antioksidanti :D Evo pijem ostalo mi još 4-5 dana do kraja, pump me uz pravilnu ishranu pogurao i na snazi i na masi, ne onoliko koliko sam očekivao, ali dovoljno, a ovi što govore da ne valja, il previše očekuju ( ipak je to suplement ) , il nisu ni koristili
lafo potpis :)

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #25 poslato: Maj 09, 2010, 12:32:33 pre podne »
nebi da ispadnem glup ili tako nesto ali ovo uz trening i amino, to ne razumem??? jeli to znaci da pijem u toku treninga amino kiseline ili sta??
 izvinite ako je glupo pitanje ali stvarno neznam. bolje da pitam pa da znam nego da neznam!!
 I jos nesto: uzeo sam animal pump da koristim pa kad popijem ovo pakovanje zelim da opet uzmem jos jedno pakovanje pa moguli odmah da uzmem sledece pakovanje da koristim ili moram da pravim pauzu izmedju njih???

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #26 poslato: Maj 09, 2010, 12:49:01 pre podne »
Amino kiseline u toku treninga, animal mozes da pijes dalje...

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #27 poslato: Maj 09, 2010, 12:54:02 pre podne »
hvala na odgovoru brate! a kako u toku treninga, jeli to ide naprimer uzmem  u toku treninga i popijem 5-6 tabletica manje vise ili uzmem tecne amino pa popijem po koji gutljaj ili kako??

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #28 poslato: Maj 09, 2010, 12:53:22 posle podne »
uzmes tecne aminose,sipas u flasu fode,i polako ispijas u toku treninga

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #29 poslato: Maj 10, 2010, 12:22:31 pre podne »
aha znaci promesam malo tecne amino sa vodom i pijem to, ok svatio sam! uzecu amino fuel pa cu ga koristit u toku treninga!