Septembar 16, 2024, 09:22:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?  (Pročitano 6026 puta)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« poslato: Novembar 22, 2009, 07:41:23 posle podne »
Posto je opste poznato da kad Chuck radi sklekove on ustvari gura zemlju, zanima me sta mislite o ovoj spravi za vezbanje u kucnim uslovima, na stranu to sto je precenjan ko djavo to sad nije bitno vec sama sprava. Recimo da su stariji ljudi oni koji bi koristili, uopste koliko opterecenje ovo moze da proizvede, jer neko probo?
Znaci sami pokreti i ergonomija.
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2009, 07:45:49 posle podne Bare »

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2009, 09:58:11 pre podne »
Na Total Gym-u opterecenje zavisi od tvoje tezine, jer sveku vezbu na toj spravi radis iskljucivo sa svojom tezinom! Sve kineske varijante Total gym su takve bez mogucnosti dodavanja dodatnog opterecenja   ali postoji Kettler total gym koji ima mogucnost dodavanja ploca sa obe strane klupe !!! Cena kineskok modela kod mene u radnji je  13 000   a kettler spravica koju trenutno nemaju na lageru je oko 500e
Pozdrav

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2009, 02:51:02 posle podne »
Bice dovoljno i sa svojim opterecenjem, nije za mene.

Van mreže goranovisad

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • kupanje u vlastitom znoju
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2010, 08:02:59 pre podne »
Imam 43god i u treningu sam skoro 30 god, sada sam otkrio carobnu formulu - zove se total gym plus joga - idealno ( za moje potrebe )

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2010, 10:37:04 posle podne »
Imam 43god i u treningu sam skoro 30 god, sada sam otkrio carobnu formulu - zove se total gym plus joga - idealno ( za moje potrebe )

Jel ovo bila IRONIJA ili stvarno taqko mislis????

Van mreže goranovisad

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • kupanje u vlastitom znoju
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2010, 10:52:38 pre podne »
Jel ovo bila IRONIJA ili stvarno taqko mislis?

Ne, ne koristim ironiju pa ni ovaj put. Dobro, to je nesto sto je u dnevnoj rutini treninga a isto tako cesto ali vise ne planski vec intuitivno veslam u touryak-u, vozim mauntbajk, plivam, penjem se na kanap, radim na vratilu... Nisam naucen na teretane i tegove a nekako mi ovaj total gym odgovara, radim puno ponavljanja svega u tim superserijama. O jogi da ne govorim - to je apsolutni preporod, pocele su me pristizati posljedice raznih povrede koje kud zadbivenih, sve je nestalo sa tim vjezbama joge koje sam doduse ja prilagodio sebi ili ubacio nesto moje individualno...Moras se prilagodjavati zivotnoj dobi i postoji nesto sto se zove proces starenja i on u nekoj mjeri mora biti uvazen u nacinu treninga... iako u tim svojim specificnim maxsimumima nisam previse pao.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: TOTAL GYM :) Chuck Norris! Misljenje?
« Odgovor #6 poslato: April 06, 2010, 09:52:41 posle podne »
Hvala!!!